Wagtail - en to uk translation catalogue (261 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
uk[0]: %(count)s колекція нащадків
uk[1]:  %(count)s колекцій нащадків
uk[2]: %(count)s колекцій нащадків
uk[3]: %(count)s колекцій нащадків

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
uk: %(hostname)s вже налаштовано, як типовий сайт. Якщо хочете зберегти цей сайт як типовий, спочатку приберіть цей атрибут.

en: %(label)s: this block has no options.
uk: %(label)s: для цього блоку немає опцій.

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
uk: '%(workflow)s' запущено. Наступний крок '%(task)s'

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
uk: Активні завдання можуть бути додані в робочий процес. Неактивне завдання не видаляється з існуючого робочого процесу.

en: Add
uk: Додати

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Add view restrictions
uk: Додати обмеження показу

en: Add/edit pages you own
uk: Додавати/редагувати сторінки, які належать вам

en: Added a comment
uk: Додано коментар

en: Added a comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Додано коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
uk: Додано обмеження показу '%(restriction)s'

en: Added view restriction
uk: Додано обмеження показу

en: Approve
uk: Схвалити

en: Approve with comment
uk: Схвалити з коментарем

en: Approved
uk: Схвалено

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
uk: Схвалено о '%(task)s'. '%(workflow)s' завершено

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
uk: Схвалено о '%(task)s'. Наступний крок '%(next_task)s'

en: Bulk delete
uk: Масове видалення

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
uk: Скасовано '%(workflow)s' в '%(task)s'

en: Comment
uk: Коментар

en: Continue
uk: Продовжити

en: Convert alias into ordinary page
uk: Конвертувати пов'язану копію на звичайну сторінку

en: Converted an alias into an ordinary page
uk: Конвертовано пов'язану копію на звичайну сторінку

en: Converted the alias '%(title)s' into an ordinary page
uk: Конвертовано пов'язану копію '%(title)s' на звичайну сторінку

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copied for translation
uk: Скопійовано для перекладу

en: Copied for translation from %(title)s (%(locale)s)
uk: Скопіювано для перекладу з %(title)s (%(locale)s)

en: Copied from %(title)s
uk: Скопійовано з %(title)s

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy for translation
uk: Скопіювати для перекладу

en: Create
uk: Створити

en: Create alias
uk: Створити пов'язану копію

en: Created
uk: Створено

en: Created an alias
uk: Створено пов'язану копію

en: Created an alias of %(title)s
uk: Створено пов'язану копію %(title)s

en: Currently locked and will go live on the scheduled date
uk: Зараз заблоковано і буде опубліковано у визначений час

en: Default
uk: Типовий

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: Delete pages with children
uk: Видаляти сторінки разом з дочірніми

en: Delete reply to comment
uk: Видалити відповідь на коментар

en: Deleted
uk: Видалено

en: Deleted a comment
uk: Видалено коментар

en: Deleted a comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Видалено коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: Deleted a reply
uk: Видалено відповідь

en: Deleted a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Видалено відповідь на коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: Draft saved
uk: Чернетку збережено

en: Drag
uk: Перетягнути

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit any page
uk: Редагувати будь-яку сторінку

en: Edit comment
uk: Оновити коментар

en: Edit reply to comment
uk: Редагувати відповідь на коментар

en: Edited
uk: Відредаговано

en: Edited a comment
uk: Відредаговано коментар

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Відредаговано коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: Edited a reply
uk: Відредаговано відповідь

en: Edited a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Відредаговано відповідь на коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: For search engines
uk: Для пошукових систем

en: For site menus
uk: Для меню сайту

en: Group approval task
uk: Група схвалення завдання

en: Group approval tasks
uk: Група схвалення завдань

en: Human-readable name for the site.
uk: Ім'я сайту, зручне для людини

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
uk: Якщо true (істина), цей сайт буде обробляти запити для всіх імен хостів, що не мають своїх окремих налаштувань

en: In progress
uk: В процесі

en: Lock
uk: Блокувати

en: Lock/unlock pages you've locked
uk: Заблокувати/розблокувати сторінки, які ви заблокували

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Locked by another user
uk: Заблоковано іншим користувачем

en: Locked by schedule
uk: Заблоковано через графік публікації

en: Locked by you
uk: Заблоковано вами

en: Log in
uk: Увійдіть

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
uk: Члени вибраних груп можуть схвалити це завдання

en: Move
uk: Перемістити

en: Move down
uk: Перемістити вниз

en: Move up
uk: Перемістити нагору

en: Moved
uk: Переміщено

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
uk: Переміщено з '%(old_parent)s' до '%(new_parent)s'

en: Needs changes
uk: Потребує змін

en: No one can make changes while the %(model_name)s is locked
uk: Ніхто не може вносити зміни поки %(model_name)s заблоковано

en: Not started
uk: Не запущено

en: Only %(user)s can make changes while the %(model_name)s is locked
uk: Тільки %(user)s може вносити зміни поки %(model_name)s заблоковано

en: Only you can make changes while the %(model_name)s is locked
uk: Тільки ви можете вносити зміни поки %(model_name)s заблоковано

en: Page scheduled for publishing
uk: Сторінку заплановано до публікації

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
uk: Сторінку заплановано до публікації о %(go_live_at)s

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
uk: Сторінку знято з розкладу для публікації о %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
uk: Сторінку знято з розкладу для публікації

en: Password
uk: Пароль

en: Password required
uk: Пароль обов'язковий

en: Private, accessible to any logged-in users
uk: Приватний, доступний для всіх залогінених користувачів

en: Private, accessible to users in specific groups
uk: Приватний, доступний для користувачів визначених груп

en: Public
uk: Загальнодоступний

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Publish any page
uk: Публікувати будь-яку сторінку

en: Publish scheduled draft
uk: Опублікувати заплановану чернетку

en: Published
uk: Опубліковано

en: Published scheduled draft
uk: Опубліковано заплановану чернетку

en: Reject
uk: Відхилити

en: Rejected
uk: Відхилено

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
uk: Відхилено на '%(task)s'. Вимагаються зміни

en: Remove view restrictions
uk: Видалити обмеження показу

en: Removed view restriction
uk: Видалено обмеження показу

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Renamed
uk: Перейменовано

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
uk: Перейменовано з '%(old)s' в '%(new)s'

en: Reorder
uk: Змінити порядок

en: Reordered
uk: Порядок змінено

en: Reordered under '%(parent)s'
uk: Порядок змінено під '%(parent)s'

en: Replied to a comment
uk: Дано відповідь на коментар

en: Replied to comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Дано відповідь на коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: Reply to comment
uk: Відповісти на коментар

en: Request changes
uk: Запит на зміни

en: Resolve comment
uk: Вирішити коментар

en: Resolved a comment
uk: Вирішено коментар

en: Resolved a comment on field %(field)s: "%(text)s"
uk: Вирішено коментар у полі %(field)s: "%(text)s"

en: Resubmitted '%(task)s'. Workflow resumed
uk: Завдання '%(task)s' надіслано ще раз. Робочий процес відновлено

en: Revert
uk: Повернути

en: Reverted to previous revision
uk: Повернуто до попередньої ревізії

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
uk: Повернуто до попередньої ревізії з ідентифікатором %(revision_id)s від %(created_at)s

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
uk: Ревізія %(revision_id)s від %(created_at)s заплановано для публікації о %(go_live_at)s.

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
uk: Ревізія %(revision_id)s від %(created_at)s знята з розкладу для публікації о %(go_live_at)s.

en: Schedule publication
uk: Запланована публікація

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
uk: Задайте порт, відмінний від 80, якщо потрібно, щоб його було вказано у URL (наприклад, для розробки на порту 8000). Не впливає на обробку запитів (перенаправлення портів буде працювати).

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Task state
uk: Стан завдання

en: Task states
uk: Стани завдань

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
uk: Описовий текст, що відображається під заголовком у результатах пошукової системи.

en: The log action '%(action_name)s' has not been registered.
uk: Дію журналу "%(action_name)s" не зареєстровано.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
uk: Максимальна кількість елементів: %(max_num)d

en: The minimum number of items is %(min_num)d
uk: Мінімальна кількість елементів: %(min_num)d

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
uk: Назва сторінки, що з'явиться в URLs (краще латиницею), наприклад: http://domain.com/blog/[nazva_storinky]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
uk: Клікабельна назва сторінки, що відображається в результатах пошукової системи у вигляді заголовка.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
uk: Заголовок сторінки, який будуть бачити читачі

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
uk: Пароль. який ви ввели, не є коректним. Будь ласка, спробуйте ще.

en: This block has no options.
uk: Для цього блоку немає опцій.

en: This field is required.
uk: Це поле необхідно заповнити.

en: URL path
uk: рядок URL

en: Unknown %(action)s
uk: Невідомо %(action)s

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlock any page
uk: Розблокувати будь-яку сторінку

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Unpublish
uk: Зняти з публікації

en: Unpublish scheduled draft
uk: Зняти з публікації заплановану чернетку

en: Unpublished
uk: Знято з публікації

en: Unpublished scheduled draft
uk: Знято з публікації заплановану чернетку

en: Unschedule publication
uk: Відмінити заплановану публікацію

en: Update view restrictions
uk: Оновити обмеження показу

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
uk: Оновлено обмеження показу до '%(restriction)s'

en: Updated view restriction
uk: Оновлено обмеження показу

en: Wagtail core
uk: Ядро Wagtail

en: Wagtail frontend cache
uk: Фронт-енд кеш Wagtail

en: Wagtail sitemaps
uk: Карти сайту Wagtail

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
uk: Чи буде посилання на цю сторінку з'являтися в автоматично згенерованих меню

en: Workflow cancelled
uk: Робочий процес скасовано

en: Workflow started
uk: Робочий процес запущений

en: Workflow state
uk: Стан робочого процесу

en: Workflow states
uk: Стани робочого процесу

en: Workflow task approved
uk: Завдання робочого процесу схвалено

en: Workflow task rejected. Workflow complete
uk: Завдання робочого процесу відхилено. Процес завершено

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
uk: Завдання надіслано ще раз. Робочий процес відновлено

en: Workflow: approve task
uk: Робочий процес: схвалити завдання

en: Workflow: cancel
uk: Робочий процес: скасувати

en: Workflow: reject task
uk: Робочий процес: відхилити завдання

en: Workflow: resume task
uk: Робочий процес: відновити завдання

en: Workflow: start
uk: Робочий процес: запустити

en: You need a password to access this page.
uk: Для доступу до цієї сторінки необхідний пароль

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
uk: Ваш акканут не має доступу до цієї сторінки. Щоб продовжити, увійдіть із аккаунтом, що має такий доступ.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
uk: Ваші ім'я користувача та пароль не відповідають один одному. Будь ласка, спробуйте ще.

en: active
uk: активний

en: approved go live at
uk: схвалено до публікації наживо о

en: collection
uk: колекція

en: collection view restriction
uk: обмеження показу колекції

en: collection view restrictions
uk: обмеження показу колекції

en: collections
uk: колекції

en: comment
uk: коментар

en: comment replies
uk: відповіді на коментар

en: comment reply
uk: відповідь на коментар

en: comments
uk: коментарі

en: content JSON
uk: вміст JSON

en: content type
uk: тип вмісту

en: created at
uk: створено о

en: current task state
uk: поточний стан завдання

en: default
uk: за замовчуванням

en: draft
uk: чернетка

en: expired
uk: більше не доступне

en: expiry date/time
uk: буде доступним до дати/часу

en: finished at
uk: завершено о

en: finished by
uk: завершено

en: first published at
uk: вперше опубліковано о

en: go live date/time
uk: дата/час початку живої публікації

en: group
uk: група

en: group collection permission
uk: дозволи для групи колекцій

en: group collection permissions
uk: дозвіл для групи колекцій

en: group page permission
uk: дозвіл для групи сторінок

en: group page permissions
uk: дозволи для групи сторінок

en: groups
uk: групи

en: has unpublished changes
uk: має неопубліковані зміни

en: hostname
uk: ім'я хоста

en: in moderation
uk: на модерації

en: is default site
uk: є типовим сайтом

en: last published at
uk: востаннє опубліковано о

en: latest revision
uk: остання ревізія

en: latest revision created at
uk: останню ревізію створено о

en: live
uk: наживо

en: live + draft
uk: наживо + чернетка

en: live + in moderation
uk: наживо + на модерації

en: live + scheduled
uk: наживо + заплановано

en: live revision
uk: опублікована ревізія

en: locked
uk: заблоковано

en: locked at
uk: заблоковано в

en: locked by
uk: заблокований

en: log entries
uk: записи журналу

en: log entry
uk: запис журналу

en: meta description
uk: мета опис

en: model log entries
uk: записи журналу моделі

en: model log entry
uk: запис журналу моделі

en: name
uk: ім'я

en: object id
uk: ID об'єкту

en: owner
uk: власник

en: page
uk: сторінка

en: page log entries
uk: сторінка записів журналу

en: page log entry
uk: сторінка запису журналу

en: page view restriction
uk: обмеження показу сторінки

en: page view restrictions
uk: обмеження показу сторінки

en: pages
uk: сторінки

en: permission
uk: дозвіл

en: port
uk: порт

en: requested by
uk: за вимогою

en: revision
uk: ревізія

en: revisions
uk: ревізії

en: root page
uk: коренева сторінка

en: scheduled
uk: заплановано

en: shared password
uk: спільний пароль

en: show in menus
uk: показати у меню

en: site
uk: сайт

en: site name
uk: Назва сайту

en: sites
uk: сайти

en: slug
uk: коротка назва для URL

en: started at
uk: запущено о

en: status
uk: статус

en: system
uk: система

en: task
uk: завдання

en: tasks
uk: завдання

en: timestamp (UTC)
uk: мітка часу (UTC)

en: title
uk: заголовок

en: title tag
uk: тег title

en: uploaded by user
uk: надіслано користувачем

en: user
uk: користувач

en: view restriction
uk: обмеження показу

en: view restrictions
uk: обмеження показу

en: workflow
uk: робочий процес

en: workflow page
uk: сторінка робочого процесу

en: workflow pages
uk: сторінки робочого процесу

en: workflow state
uk: стан робочого процесу

en: workflow task order
uk: порядок завдань робочого процесу

en: workflow task orders
uk: порядки завдань робочого процесу

en: workflows
uk: робочі процеси

en: {model_name} '{title}' is locked and has been scheduled to go live at {datetime}
uk: {model_name} '{title}' заблокована і запланована до публікації {datetime}
