Wagtail - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
et:  Wagtail saidid

en: Choose a root page
et:  Valige juurleht

en: Choose a different root page
et: Valige teine ​​juurleht

en: Sites
et: Saidid

en: Add a site
et: Lisa sait

en: Site
et: Sait

en: Default?
et:  Vaikimisi?

en: Default
et:  Vaikimisi

en: Add site
et: Lisa sait

en: Site '%(object)s' created.
et: Site '%(object)s' loodud.

en: The site could not be saved due to errors.
et: Saiti ei õnnestunud vigade tõttu salvestada.

en: Site '%(object)s' updated.
et: Site '%(object)s' uuendatud.

en: Site '%(object)s' deleted.
et:  '%(object)s' kustutatud.

en: Delete site
et: Kustuta sait

en: Are you sure you want to delete this site?
et: Kas olete kindel, et soovite selle saidi kustutada?
