Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
hr_HR: Wagtail sjedišta

en: Choose a root page
hr_HR: Odaberi korijensku stranicu

en: Choose a different root page
hr_HR: Odaberite drukčiju korijensku stranicu

en: Sites
hr_HR: Sjedišta

en: Add a site
hr_HR: Dodaj sjedište

en: Site
hr_HR: Sjedište

en: Default?
hr_HR: Zadano?

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Add site
hr_HR: Dodaj sjedište

en: Site '%(object)s' created.
hr_HR: Sjedište '%(object)s' je stvoreno.

en: The site could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati sjedište zbog grešaka.

en: Site '%(object)s' updated.
hr_HR: Sjedište '%(object)s' je ažurirano.

en: Site '%(object)s' deleted.
hr_HR: Sjedište '%(object)s' je izbrisano.

en: Delete site
hr_HR: Izbriši sjedište

en: Are you sure you want to delete this site?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati sjedište?
