Wagtail - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
my: ဝဂ်တေးဆိုက်များ

en: Choose a root page
my: အခြေခံစာမျက်နှာကို ရွေးပါ

en: Choose a different root page
my: အခြားအခြေခံစာမျက်နှာကို ရွေးပါ

en: Sites
my: ဆိုက်များ

en: Add a site
my: ဆိုက်တစ်ခုထည့်ပါ

en: Site
my: ဆိုက်

en: Default?
my: မူလလား

en: Default
my: မူလ

en: Add site
my: ဆိုက်ထည့်ပါ

en: Site '%(object)s' created.
my: '%(object)s'ဆိုက်ကို ဖန်တီးပြီးပါပြီ။

en: The site could not be saved due to errors.
my: အမှားအယွင်းများကြောင့် ဆိုက်ကို မသိမ်းဆည်းနိုင်ပါ။

en: Site '%(object)s' updated.
my: '%(object)s'ဆိုက်ကို မြှင့်တင်ပြီးပါပြီ။

en: Site '%(object)s' deleted.
my: '%(object)s'ဆိုက်ကို ဖျက်သိမ်းပြီးပါပြီ။

en: Delete site
my: ဆိုက်ကိုဖျက်သိမ်းပါ

en: Are you sure you want to delete this site?
my: ဤဆိုက်ကို ဖျက်သိမ်းဖို့ သေချာပါသလား။
