Wagtail - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
sl: Wagtail stran

en: Choose a root page
sl: Izberite začetno stran

en: Choose a different root page
sl: Izberite drugo začetno stran

en: Sites
sl: Spletna mesta

en: Add a site
sl: Dodaj stran

en: Site
sl: Spletno mesto

en: Default?
sl: Privzeta?

en: Default
sl: Privzeta

en: Add site
sl: Dodaj stran

en: Site '%(object)s' created.
sl: Stran '%(object)s' kreirana.

en: The site could not be saved due to errors.
sl: Stran ne more biti shranjena zaradi napake

en: Site '%(object)s' updated.
sl: Stran '%(object)s' posodobljena.

en: Site '%(object)s' deleted.
sl: Stran '%(object)s' izbrisana.

en: Delete site
sl: Izbriši stran

en: Are you sure you want to delete this site?
sl: Ali ste prepričani da želite izbrisati to stran?
