Wagtail - en to be translation catalogue (106 entries)

en: Wagtail users
be: Карыстальнік Wagtail

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
be: Патрабуюцца толькі літары, лічбы і @/./+/-/_

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
be: Гэта значэнне можа складацца толькі з літар, лічбаў і знакаў: @/./+/-/_

en: A user with that username already exists.
be: Карыстальнік з такім імем ужо існуе.

en: The two password fields didn't match.
be: Два полі паролi не супадаюць.

en: Email
be: Электронная пошта

en: First Name
be: Імя

en: Last Name
be: Прозвішча

en: Password
be: Пароль

en: Leave blank if not changing.
be: Пакіньце поле пустым, калі не мяняецца.

en: Password confirmation
be: Зацвердзіце пароль

en: Enter the same password as above, for verification.
be: Калі ласка, увядзіце для праверкі той жа пароль, як паказана вышэй.

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
be: Адміністратар мае поўны доступ да кіравання любым аб'ектам або наладай.

en: A group with that name already exists.
be: Гурт з такой назвай ужо існуе.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
be: Вы не можаце мець некалькі запісаў з дазволамі на адну і тую ж старонку.

en: submitted notifications
be: Адасланыя паведамленні

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
be: Атрымліваць паведамленні, калі старонка адпраўляецца на мадэрацыю

en: approved notifications
be: Паведамленне з пацвярджэннем

en: Receive notification when your page edit is approved
be: Атрымліваць паведамленні, калі пацверджана рэдактаванне вашай старонкі

en: rejected notifications
be: Паведамленні пры адхіленні

en: Receive notification when your page edit is rejected
be: Атрымліваць паведамленне, калі адхілена рэдактаванне старонкі

en: updated comments notifications
be: абноўленыя апавяшчэння аб каментарах

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
be: Атрымліваць апавяшчэнне, калі каментары былі створаны, зачыненыя або выдаленыя на старонцы, на якую вы падпісаліся

en: preferred language
be: Пажаданая мова

en: Select language for the admin
be: Выбар мовы для адміністратара

en: current time zone
be: істнуючы гадзінны пояс

en: Select your current time zone
be: Выберыце гадзінны пояс

en: profile picture
be: Выява профіля

en: System default
be: Сістэмныя налады па змаўчанні

en: Light
be: Светлая

en: Dark
be: Цёмная

en: admin theme
be: каляровая тэма адміністратара

en: Default
be: Па змаўчанні

en: user profile
be: профіль карыстальніка

en: user profiles
be: профілі карыстальнікаў

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
be[0]: Прызначыць ролю 1 карыстачу
be[1]: Прызначыць ролю %(counter)s карыстальнікам
be[2]: Прызначыць ролю %(counter)s карыстальнікам
be[3]: Прызначыць ролю %(counter)s карыстальнікам

en: Assign role
be: Прызначыць ролю

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце прызначыць гэтую ролю гэтым карыстальнікам?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
be[0]: У вас недастаткова правоў для рэдагавання гэтага карыстальніка
be[1]: У вас недастаткова правоў для рэдагавання гэтых карыстальнікаў
be[2]: У вас недастаткова правоў для рэдагавання гэтых карыстальнікаў
be[3]: У вас недастаткова правоў для рэдагавання гэтых карыстальнікаў

en: Yes, assign
be: Так, прызначыць

en: No, don't assign
be: Не, не прызначаць

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
be[0]: Выдаліць 1 карыстальніка
be[1]: Выдаліць %(counter)s карыстальнікаў
be[2]: Выдаліць %(counter)s карыстальнікаў
be[3]: Выдаліць %(counter)s карыстальнікаў

en: Delete
be: Выдаліць

en: Are you sure you want to delete these users?
be: Хочаце выдаліць гэтых карыстальнікаў?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
be[0]: У вас няма дазволу на выдаленне гэтага карыстальніка
be[1]: У вас няма дазволу на выдаленне гэтых карыстальнікаў
be[2]: У вас няма дазволу на выдаленне гэтых карыстальнікаў
be[3]: У вас няма дазволу на выдаленне гэтых карыстальнікаў

en: Yes, delete
be: Так. Выдаліць.

en: No, don't delete
be: Не, не выдаляць

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
be[0]: Змяніць актыўны стан для 1 карыстальніка
be[1]: Змяніць актыўны стан для %(counter)s карыстальнікаў
be[2]: Змяніць актыўны стан для %(counter)s карыстальнікаў
be[3]: Змяніць актыўны стан для %(counter)s карыстальнікаў

en: Set active state
be: Усталяваць актыўны стан

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце змяніць актыўны стан для гэтых карыстальнікаў?

en: You cannot change your own active status
be: Вы не можаце змяніць свой актыўны статус

en: Yes, change state
be: Так, змяніць стан

en: No, don't change state
be: Не, не мяняць стан

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
be[0]: Група '%(group_name)s' змяшчае <strong>%(group_user_count)s</strong> удзельніка.
be[1]: Група '%(group_name)s' эзмяшчае <strong>%(group_user_count)s</strong> удзельнікаў.
be[2]: Група '%(group_name)s' эзмяшчае <strong>%(group_user_count)s</strong> удзельнікаў.
be[3]: Група '%(group_name)s' эзмяшчае <strong>%(group_user_count)s</strong> удзельнікаў.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
be: Выдаленне гэтага гурта анулюе ўсе правы, якімі ён надзяляў ўсіх удзельнікаў гэтага гурта.

en: Are you sure you want to delete this group?
be: Вы сапраўды хочаце выдаліць гэты гурт?

en: Object permissions
be: Дазвол аб'ектаў

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Change
be: Змяніць

en: Custom permissions
be: Карыстальніцкія правы доступу

en: Other permissions
be: Іншыя дазволы

en: Page permissions
be: Дазвол старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Add a page permission
be: Дадаць дазвол старонкі

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
be: Нажаль, ніводны гурт не адпавядае "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
be: Гурты не настроенныя. Давай дададзім <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">дадай трохі</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэтага карыстальніка?

en: Account
be: Уліковы запіс

en: Roles
be: Ролі

en: Select all users in listing
be: Выбраць усіх карыстальнікаў у спісе

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
be: Карыстальнікі не сканфігураваны. <a href="%(wagtailusers_add_url)s"> дадаць карыстальніка </a>?

en: user %(id)s (deleted)
be: карыстальнік %(id)s (выдалены)

en: Assign role to selected users
be: Прызначыць ролю выбраным карыстальнікам

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
be[0]: %(num_parent_objects)d карыстальнік быў прызначаны як %(role)s
be[1]: %(num_parent_objects)dкарыстальніка былі прызначаныя як%(role)s
be[2]: %(num_parent_objects)dкарыстальнікі былі прызначаныя як%(role)s
be[3]: %(num_parent_objects)dкарыстальнікі былі прызначаныя як%(role)s

en: Delete selected users
be: Выдаліць выбраных карыстальнікаў

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
be[0]: %(num_parent_objects)dкарыстальнік быў выдалены
be[1]: %(num_parent_objects)d карыстальніка выдалілі
be[2]: %(num_parent_objects)d карыстальнікаў выдалілі
be[3]: %(num_parent_objects)d карыстальнікаў выдалілі

en: Active
be: Актыўны

en: Inactive
be: Неактыўны

en: Mark as active
be: Пазначыць як актыўны

en: Change the active state for selected users
be: Змяніць актыўны стан для выбраных карыстальнікаў

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
be[0]: %(num_parent_objects)dкарыстальнік было адзначана як актыўны
be[1]: %(num_parent_objects)dкарыстальніка было адзначана як актыўныя
be[2]: %(num_parent_objects)dкарыстальнікаў было адзначана як актыўныя
be[3]: %(num_parent_objects)dкарыстальнікаў было адзначана як актыўныя

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
be[0]: %(num_parent_objects)dкарыстальнік было адзначана як неактыўны
be[1]: %(num_parent_objects)dкарыстальніка было адзначана як неактыўныя
be[2]: %(num_parent_objects)dкарыстальнікаў было адзначана як неактыўныя
be[3]: %(num_parent_objects)dкарыстальнікаў было адзначана як неактыўныя

en: Groups
be: Гурты

en: Add a group
be: Дадаць гурт

en: Search groups
be: Пошук гуртоў

en: Add group
be: Дадаць гурт

en: Group '%(object)s' created.
be: Створана '%(object)s' гуртоў.

en: Group '%(object)s' updated.
be: Адноўлены '%(object)s' гурт.

en: The group could not be saved due to errors.
be: Гурт не можа быць захавана з-за памылкі.

en: View users in this group
be: Прагляд карыстальнікаў групы

en: Group '%(object)s' deleted.
be: Гурт '%(object)s' выдалены.

en: Delete group
be: Выдаліць гурт

en: Add a user
be: Дадаць карыстальніка

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Admin
be: Адміністратар

en: Access level
be: Узровень доступу

en: Status
be: Статус

en: User '%(object)s' created.
be: Карыстальнік '%(object)s' створан.

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: User '%(object)s' updated.
be: Карыстальнік '%(object)s' адноўлены.

en: The user could not be saved due to errors.
be: Карыстальнік не можа быць захавана з-за памылкі.

en: Delete user
be: Выдаліць карыстальніка

en: User '%(object)s' deleted.
be: Карыстальнік '%(object)s' выдалены.
