Wagtail - en to dv translation catalogue (29 entries)

en: Wagtail users
dv: ވެގްޓޭލް ޔޫސާރސް

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
dv: ބޭނުންވާ. އަކުރުތަކާއި އަދަދުތަކާއި @/./+/-/_ އެކަނި.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
dv: މީގައި ހިމެނޭނީ ހަމައެކަނި އަކުރުތަކާއި ނަންބަރުތަކާއި @/./+/-/_ މިއަކުރުތަކެވެ.

en: A user with that username already exists.
dv: އެ ޔޫޒަރނޭމް ލިބިފައިވާ ޔޫޒަރެއް މިހާރުވެސް އެބަހުއްޓެވެ.

en: The two password fields didn't match.
dv: ދެ ޕާސްވޯޑް ފީލްޑް ދިމަލެއް ނުވިއެވެ.

en: Email
dv: އީމެއިލް

en: First Name
dv: ފުރަތަމަ ނަން

en: Last Name
dv: ފަހު ނަން

en: Password
dv: ޕާސްވޯޑް

en: Leave blank if not changing.
dv: ބަދަލު ނުކުރާނަމަ ހުސްކޮށް ބާއްވާށެވެ.

en: Password confirmation
dv: ޕާސްވޯޑް ކޮންފަރމް ކުރުން

en: Enter the same password as above, for verification.
dv: މަތީގައިވާ ޕާސްވޯޑް ޔަގީން ކުރުމަށްޓަކައި އަލުން ޖައްސަވާ،

en: Administrator
dv: އެޑްމިނިސްޓްރޭޓަރު

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
dv: އެޑްމިނިސްޓްރޭޓަރުންނަށް ހުރިހާ އެއްޗެއް ނުވަތަ ސެޓިންގއެއް މެނޭޖް ކުރުމަށް ފުރިހަމަ އެކްސެސް ލިބިގެންވޭ

en: A group with that name already exists.
dv: ތި ނަން ކިޔާ ގްރޫޕެއް މިހާރުވެސް އެބަހުއްޓެވެ.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
dv: އެއް ޞަފްޙާއަކަށް ތަފާތު ހުއްދަތަކުގެ ރެކޯޑެއް ނުބެހެއްޓޭނެ

en: submitted notifications
dv: ހުށަހެޅިފައިވާ އެންގުންތައް

en: Default
dv: ޑީފޯލްޓް

en: Delete
dv: ޑިލީޓްކުރެވޭ

en: Yes, delete
dv: ލައްބަ! ފުހެލާ

en: No, don't delete
dv: ނޫން! ފުހެނުލާތި

en: Name
dv: ނަން

en: Add
dv: އިތުރު

en: Page permissions
dv: ސަފްހާގެ ހުއްދަތައް

en: Page
dv: ސަފްހާ

en: Add a page permission
dv: ސަފްހާގެ ހުއްދައެއް އިތުރުކުރޭ

en: Account
dv: އެކައުންޓް

en: Status
dv: ހާލަތު

en: More options for '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; އަށް އިތުރު އިޚްތިޔާރުތައް.
