Wagtail - en to hu translation catalogue (105 entries)

en: Wagtail users
hu: Felhasználók

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
hu: Kötelező. Betűk, számok, és @/./+/-/_ jelek.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
hu: Ez az érték ajánlott ha csak betűket, számokat és @/./+/-/_ jeleket tartalmaz.

en: A user with that username already exists.
hu: Már létezik felhasználó ezzel a felhasználónévvel.

en: The two password fields didn't match.
hu: A két jelszó nem egyezik.

en: First Name
hu: Vezetéknév

en: Last Name
hu: Keresztnév

en: Password
hu: Jelszó

en: Leave blank if not changing.
hu: Hagyja üresen, ha nem akarja megváltoztatni.

en: Password confirmation
hu: Jelszó megerősítés.

en: Enter the same password as above, for verification.
hu: Add meg ugyan azt a jelszót mint előbb, hogy megerősítsd!

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
hu: Az adminisztrátornak teljes hozzáférése van az objektumokhoz és a beállításokhoz.

en: A group with that name already exists.
hu: Már létezik csoport ezzel a névvel.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
hu: Nem lehet több engedély bejegyzés ugyanahhoz az oldalhoz.

en: submitted notifications
hu: beküldött értesítések

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
hu: Értesítést kap, amikor egy oldal moderálásra lett benyújtva

en: approved notifications
hu: jóváhagyási értesítések

en: Receive notification when your page edit is approved
hu: Értesítést kap, ha egy saját szerkesztett oldalt jóváhagytak

en: rejected notifications
hu: elutasítási értesítések

en: Receive notification when your page edit is rejected
hu: Értesítést kap, ha egy saját szerkesztett oldalt elutasítottak

en: updated comments notifications
hu: értesítés frissített megjegyzésekről

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
hu: Értesítés küldése, ha egy olyan oldalon, amelynél feliratkozott a megjegyzés értesítésekre, új megjegyzés keletkezik, törlődik, vagy egy megjegyzést valaki megold.

en: preferred language
hu: alapértelmezett nyelv

en: Select language for the admin
hu: Válassza ki a felület nyelvét

en: current time zone
hu: jelenlegi időzóna

en: Select your current time zone
hu: Válassza ki a jelenlegi időzónát

en: profile picture
hu: profilkép

en: System default
hu: Rendszer alapértelmezés

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: admin theme
hu: admin téma

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: user profile
hu: felhasználói profil

en: user profiles
hu: felhasználói fiókok

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
hu[0]: Szerepkör hozzáadása 1 felhasználóhoz
hu[1]: Szerepkör hozzáadása %(counter)s felhasználóhoz

en: Assign role
hu: Szerepkör hozzáadása

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
hu: Biztosan hozzáadja a szerepkört ezekhez a felhasználókhoz?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
hu[0]: Nincs jogosultsága módosítani ezt a felhasználót
hu[1]: Nincs jogosultsága módosítani ezeket a felhasználókat

en: Yes, assign
hu: Igen, hozzáadom

en: No, don't assign
hu: Nem, mégsem

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
hu[0]: 1 felhasználó törlése
hu[1]: %(counter)s felhasználó törlése

en: Delete
hu: Törlés

en: Are you sure you want to delete these users?
hu: Biztosan törölni szeretné ezeket a felhasználókat?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
hu[0]: Nincs jogosultsága törölni ezt a felhasználót
hu[1]: Nincs jogosultsága törölni ezeket a felhasználókat

en: Yes, delete
hu: Igen, törlés

en: No, don't delete
hu: Nem, ne töröljük

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
hu[0]: 1 felhasználü státuszának megváltoztatása
hu[1]: %(counter)s felhasználó státuszának megváltoztatása

en: Set active state
hu: Aktív státusz beállítása

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
hu: Biztosan megváltozatja ezeknek a felhasználóknak a státuszát?

en: You cannot change your own active status
hu: A saját státuszt nem lehet megváltoztatni

en: Yes, change state
hu: Igen, megváltoztatom

en: No, don't change state
hu: Nem, mégsem

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
hu[0]: A(z) '%(group_name)s' csoportnak <strong>%(group_user_count)s</strong> tagja van.
hu[1]: A(z) '%(group_name)s' csoportnak <strong>%(group_user_count)s</strong> tagja van.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
hu: A csoport törlése elveszi ezen csoport minden engedélyét az összes tagtól.

en: Are you sure you want to delete this group?
hu: Biztosan törli a csoportot?

en: Object permissions
hu: Rekord jogosultságok

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Change
hu: Megváltoztatás

en: Custom permissions
hu: Egyedi engedélyek

en: Other permissions
hu: Egyéb engedélyek

en: Page permissions
hu: Oldal engedélyek

en: Page
hu: Oldal

en: Add a page permission
hu: Oldal engedély hozzáadása

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
hu: Sajnáljuk, de egyetlen csoport sem felel meg a következő feltételeknek: "<em>%(query)s</em>"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
hu: Nincs csoport hozzáadva. Miért nem <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
hu: Biztosan törli ezt a felhasználót?

en: Account
hu: Fiók

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Select all users in listing
hu: Összes felhasználó kiválasztása a listában

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
hu: Nincs felhasználó létrehozva. Miért nem <a href="%(wagtailusers_add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: user %(id)s (deleted)
hu: %(id)s felhasználó (törölt)

en: Assign role to selected users
hu: Szerepkör beállítás a kiválasztott felhasználókhoz

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
hu[0]: %(role)s szerepkör beállítva %(num_parent_objects)d felhasználóhoz
hu[1]: %(role)s szerepkör beállítva %(num_parent_objects)d felhasználóhoz

en: Delete selected users
hu: Kiválasztott felhasználók törlése

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
hu[0]: %(num_parent_objects)d felhasználó törölve
hu[1]: %(num_parent_objects)d felhasználó törölve

en: Active
hu: Aktív

en: Inactive
hu: Kikapcsolt

en: Mark as active
hu: Aktívnak jelölés

en: Change the active state for selected users
hu: Kiválasztott felhasználók státuszának megváltoztatása

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
hu[0]: %(num_parent_objects)d felhasználó aktívnak jelölve
hu[1]: %(num_parent_objects)d felhasználó aktívnak jelölve

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
hu[0]: %(num_parent_objects)d felhasználó inaktívnak jelölve
hu[1]: %(num_parent_objects)d felhasználó inaktívnak jelölve

en: Groups
hu: Csoportok

en: Add a group
hu: Csoport hozzáadása

en: Search groups
hu: Csoportok keresése

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Group '%(object)s' created.
hu: Csoport létrehozva: '%(object)s'

en: Group '%(object)s' updated.
hu: Csoport frissítve: '%(object)s'

en: The group could not be saved due to errors.
hu: Hiba történt a csoport mentése közben.

en: View users in this group
hu: Csoport tagjainak megtekintése

en: Group '%(object)s' deleted.
hu: Csoport törölve: '%(object)s'

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Add a user
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Users
hu: Felhasználók

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Access level
hu: Elérés szintje

en: Status
hu: Állapot

en: More options for '%(title)s'
hu: '%(title)s' további lehetőségei

en: User '%(object)s' created.
hu: Felhasználó létrehozva: '%(object)s'.

en: Add user
hu: Felhasználó hozzáadása

en: User '%(object)s' updated.
hu: Felhasználó frissítve: '%(object)s'

en: The user could not be saved due to errors.
hu: Hiba történt a felhasználó mentése közben.

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése

en: User '%(object)s' deleted.
hu: Felhasználó törölve: '%(object)s'
