Wagtail - en to mn translation catalogue (87 entries)

en: Wagtail users
mn: Хэрэглэгчид

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
mn: Тоо, үсэг, @/./+/-/_ тэмдэгт шаардлагатай.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
mn: Энэ утганд зөвхөн үсгүүд, цифрүүд болон  @/./+/-/_ тэмдэгтүүд байж болно.

en: A user with that username already exists.
mn: Ийм нэртэй хэрэглэгч бүртгэгдсэн байна.

en: The two password fields didn't match.
mn: Хоёр нууц үг хоорондоо ижил биш байна.

en: Email
mn: Имейл

en: First Name
mn: Нэр

en: Last Name
mn: Овог

en: Password
mn: Нууц үг

en: Leave blank if not changing.
mn: Өөрчлөхгүй бол хоосон орхино уу

en: Password confirmation
mn: Нууц үгийн баталгаажуулалт

en: Enter the same password as above, for verification.
mn: Дээрх оруулсантай ижил нууц үг оруулна уу

en: Administrator
mn: Админ

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
mn: Админууд тохиргоо болон бусад бүх зүйлийг өөрчлөх харах эртэй.

en: A group with that name already exists.
mn: Ийм нэртэй бүлэг өмнө нь оруулсан байна.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
mn: Нэг хуудсанд олон хандалтын эрхийн бичлэг тохируулах боломжгүй.

en: submitted notifications
mn: илгээсэн мэдэгдлүүд

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
mn: Хуудас хянуулахаар илгээгдэхэд мэдэгдэл хүлээн авах

en: approved notifications
mn: зөвшөөрөгдсөн мэдэгдлүүд

en: Receive notification when your page edit is approved
mn: Таны хуудас нийтлэхээр зөвшөөрөгдөхөд мэдэгдэл хүлээн авах

en: rejected notifications
mn: татгалзсан мэдэгдлүүд

en: Receive notification when your page edit is rejected
mn: Таны хуудсыг нийтлэхээс татгазахад мэдэгдэл хүлээн авах

en: updated comments notifications
mn: Шинэчлэгдсэн сэтгэгдлийн мэдэгдэл

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
mn: Сэтгэгдлийн тухай мэдэгдэл авахаар бүртгүүлснээр тус хуудсанд сэтгэгдэл шинээр орох, өөрчлөгдөх, устгагдах тохиолдолд мэдэгдэл хүлээн авах болно.

en: preferred language
mn: сонгосон хэл

en: Select language for the admin
mn: Админ панелын хэл сонгоно уу

en: current time zone
mn: одоогийн цагийн бүс

en: Select your current time zone
mn: Өөрийн цагийн бүсийг сонгоно уу.

en: profile picture
mn: профайл зураг

en: Default
mn: Өгөгдмөл

en: user profile
mn: хэрэглэгчийн профайл

en: user profiles
mn: хэрэглэгчийн профайлууд

en: Assign role
mn: Эрх олгох

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
mn: Хэрэглэгчидэд эрх, үүрэг олгохдоо итгэлтэй байна уу?

en: Yes, assign
mn: Тийм, олгох

en: No, don't assign
mn: Үгүй, цуцлах

en: Delete
mn: Устгах

en: Are you sure you want to delete these users?
mn: Хэрэглэгчийн мэдээллийг устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Yes, delete
mn: Тийм, устга

en: No, don't delete
mn: Үгүй, устгахгүй

en: Set active state
mn: Идэвхитэй төлөвт шилжих

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
mn: Хэрэглэгчийн идэвхитэй төлвийг өөрчлөхдөө итгэлтэй байна уу?

en: You cannot change your own active status
mn: Та өөрийн идэвхитэй төлвийг өөрчлөх боломжгүй.

en: Yes, change state
mn: Тийм, төлвийг өөрчлөх

en: No, don't change state
mn: Үгүй, төлвийг өөрчлөхгүй

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
mn: Бүлгийг устгасанаар энэхүү бүлгийн бүх хандалтын эрхийг бүлгийн гишүүдээс хасах болно.

en: Are you sure you want to delete this group?
mn: Энэ бүлгийг үнэхээр устгах уу?

en: Object permissions
mn: Объектын хандах эрх

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Change
mn: Солих

en: Custom permissions
mn: Тохируулсан эрхүүд

en: Other permissions
mn: Бусад эрхүүд

en: Page permissions
mn: Хуудасны хандах эрхүүд

en: Page
mn: Хуудас

en: Add a page permission
mn: Хуудсын эрх нэмэх

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
mn: Уучлаарай, "%(query)s" хайлтаар бүлэг олдсонгүй

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
mn: Бүлэг тохируулагүй байна. <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">Шинийг үүсгэж</a> яагаад болохгүй гэж?

en: Are you sure you want to delete this user?
mn: Энэ хэрэглэгчийг үнэхээр устгах уу?

en: Account
mn: Хэрэглэгчийн эрх

en: Roles
mn: Дүрүүд

en: Select all users in listing
mn: Жагсаалтын бүх хэрэглэгчийг сонгох

en: Assign role to selected users
mn: Сонгосон хэрэгчидэд эрх олгох

en: Delete selected users
mn: Сонгосон хэрэглэгчдийг устгах

en: Active
mn: Идэвхитэй

en: Inactive
mn: Идэвхгүй

en: Change the active state for selected users
mn: Сонгосон хэрэглэгчдийн идэвхитэй төлвийг өөрчлөх

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Add a group
mn: Бүлэг нэмэх

en: Search groups
mn: Бүлэг хайх

en: Add group
mn: Бүлэг нэмэх

en: Group '%(object)s' created.
mn: '%(object)s' бүлэг үүслээ.

en: Group '%(object)s' updated.
mn: '%(object)s' бүлэг шинэчлэгдлээ.

en: The group could not be saved due to errors.
mn: Дараах алдаануудаас болж бүлэг хадгалагдсангүй.

en: View users in this group
mn: Группын гишүүдийг харах

en: Group '%(object)s' deleted.
mn: '%(object)s' бүлэг устгагдлаа.

en: Delete group
mn: Бүлэг устгах

en: Add a user
mn: Хэрэглэгч нэмэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Admin
mn: Админ

en: Status
mn: Төлөв

en: Add user
mn: Хэрэглэгч нэмэх

en: User '%(object)s' updated.
mn: '%(object)s' хэрэглэгч шинэчлэгдлээ.

en: The user could not be saved due to errors.
mn: Дараах алдаануудаас болж хэрэглэгч хадгалагдсангүй.

en: Delete user
mn: Хэрэглэгч устгах

en: User '%(object)s' deleted.
mn: '%(object)s' хэрэглэгч устгагдлаа.
