Wagtail - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Wagtail users
my: ဝဂ်တေးအသုံးပြုသူများ

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
my: ဤတန်ဖိုးတွင် အက္ခရာများ၊ ကိန်းဂဏန်းများ၊ @/./+/-/_ စာလုံးများသာ ပါဝင်နိုင်သည်။

en: A user with that username already exists.
my: ယင်းအမည်နှင့် အသုံးပြုသူ ရှိပြီးနေပါပြီ။

en: The two password fields didn't match.
my: စကားဝှက်အကွက်နှစ်ခု မကိုက်ညီပါ။

en: Email
my: အီးမေးလ်

en: First Name
my: အမည်ပထမစာလုံး

en: Last Name
my: မျိုးနွယ်အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Leave blank if not changing.
my: မပြောင်းလဲလျှင် ကွက်လပ်ချန်ထားပါ

en: Password confirmation
my: စကားဝှက်အတည်ပြုခြင်း

en: Enter the same password as above, for verification.
my: အတည်ပြုရန်အတွက် အထက်ပါစကားဝှက်အတိုင်း ရိုက်ထည့်ပါ။

en: preferred language
my: နှစ်သက်သည့်ဘာသာစကား

en: current time zone
my: လက်ရှိစံတော်ချိန်

en: Select your current time zone
my: လက်ရှိစံတော်ချိန်ကိုရွေးပါ

en: profile picture
my: ပရိုဖိုင်းပုံ

en: Default
my: မူလ

en: user profile
my: အသုံးပြုသူပရိုဖိုင်း

en: user profiles
my: အသုံးပြုသူပရိုဖိုင်းများ

en: Delete
my: ဖျက်သိမ်းပါ

en: Yes, delete
my: ဟုတ်ပြီ၊ ဖျက်သိမ်းပါ

en: Are you sure you want to delete this group?
my: ဤအဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းဖို့ သေချာပါပြီလား။

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: ထည့်ပါ

en: Change
my: ပြောင်းလဲပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Are you sure you want to delete this user?
my: ဤအသုံးပြုသူကို ဖျက်သိမ်းဖို့ သေချာပါပြီလား။

en: Account
my: အကောင့်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Add a group
my: အဖွဲ့တစ်ခုထည့်ပါ

en: Search groups
my: အဖွဲ့များကို ရှာပါ

en: Add group
my: အဖွဲ့ထည့်ပါ

en: Group '%(object)s' created.
my: '%(object)s'အဖွဲ့ကို ဖန်တီးပြီးပါပြီ။

en: Group '%(object)s' updated.
my: '%(object)s'အဖွဲ့ကို မြှင့်တင်ပြီးပါပြီ။

en: The group could not be saved due to errors.
my: အမှားအယွင်းများကြောင့် အဖွဲ့ကို မသိမ်းဆည်းနိုင်ပါ။

en: Group '%(object)s' deleted.
my: '%(object)s'အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပြီးပါပြီ။

en: Delete group
my: အဖွဲ့ဖျက်သိမ်းပါ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Add user
my: အသုံးပြုသူထည့်ပါ

en: User '%(object)s' updated.
my: '%(object)s'အသုံးပြုသူကို မြှင့်တင်ပြီးပါပြီ။

en: The user could not be saved due to errors.
my: အမှားအယွင်းများကြောင့် အသုံးပြုသူကို မသိမ်းဆည်းနိုင်ပါ။

en: Delete user
my: အသုံးပြုသူဖျက်သိမ်းပါ

en: User '%(object)s' deleted.
my: '%(object)s'အသုံးပြုသူကို ဖျက်သိမ်းပြီးပါပြီ။
