Wagtail - en to nl translation catalogue (114 entries)

en: Wagtail users
nl: Wagtail gebruikers

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
nl: Vereist. Alleen letters, nummers en de tekens @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
nl: In dit veld zijn alleen letters, cijfers en de tekens @.+-_ toegestaan.

en: A user with that username already exists.
nl: Er bestaat al een gebruiker met deze gebruikersnaam.

en: The two password fields didn't match.
nl: De beide wachtwoorden komen niet overeen.

en: Email
nl: E-mail

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Leave blank if not changing.
nl: Laat leeg indien u dit niet wilt wijzigen.

en: Password confirmation
nl: Herhaal wachtwoord

en: Enter the same password as above, for verification.
nl: Voer ter bevestiging hetzelfde wachtwoord nogmaals in.

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
nl: Administrators hebben volledige rechten op ieder object en alle instellingen.

en: A group with that name already exists.
nl: Er bestaat al een groep met deze naam.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
nl: Het is niet mogelijk om meerdere machtigingen voor dezelfde pagina in te stellen.

en: submitted notifications
nl: ingezonden notificaties

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
nl: Ontvang notificaties wanneer een pagina ter goedkeuring is aangeboden.

en: approved notifications
nl: goedgekeurde notificaties

en: Receive notification when your page edit is approved
nl: Ontvang notificaties wanneer je paginawijziging is goedgekeurd.

en: rejected notifications
nl: afgekeurde notificaties

en: Receive notification when your page edit is rejected
nl: Ontvang notificaties wanneer je paginawijziging is afgekeurd.

en: updated comments notifications
nl: gewijzigde opmerkingen notificaties

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
nl: Ontvang notificaties wanneer er een opmerking is geplaatst, opgelost of verwijderd op een pagina waar je geabboneerd bent op activiteit omtrend opmerkingen.

en: preferred language
nl: voorkeurstaal

en: Select language for the admin
nl: Selecteer de taal voor de admin

en: current time zone
nl: huidige tijdzone

en: Select your current time zone
nl: Selecteer je huidige tijdzone

en: profile picture
nl: profielfoto

en: System default
nl: Systeem standaard

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: admin theme
nl: admin thema

en: More contrast
nl: Meer contrast

en: Snug
nl: Compact

note: Translators: "Density" is the term used to describe the amount of space between elements in the user interface
en: density
nl: informatiedichtheid

en: user profile
nl: gebruikersprofiel

en: user profiles
nl: gebruikersprofielen

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
nl[0]: Rol aan 1 gebruiker toewijzen
nl[1]: Rol aan %(counter)s gebruikers toewijzen

en: Assign role
nl: Rol toewijzen

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
nl: Weet je zeker dat je deze rol wilt toewijzen aan deze gebruikers?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze gebruiker te bewerken
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze gebruikers te bewerken

en: Yes, assign
nl: Ja, toewijzen

en: No, don't assign
nl: Nee, niet toewijzen

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
nl[0]: Verwijder 1 gebruiker
nl[1]: Verwijder %(counter)s gebruikers

en: Delete
nl: Verwijder

en: Are you sure you want to delete these users?
nl: Weet je zeker dat je deze gebruikers wilt verwijderen?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze gebruiker te verwijderen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze gebruikers te verwijderen

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: No, don't delete
nl: Nee, niet verwijderen

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
nl[0]: Wijzig actieve status van 1 gebruiker
nl[1]: Wijzig actieve status van %(counter)s gebruikers

en: Set active state
nl: Stel actief status in

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
nl: Weet je zeker dat je de actief status van deze gebruikers wilt wijzigen?

en: You cannot change your own active status
nl: Je kan je eigen actief status niet wijzigen

en: Yes, change state
nl: Ja, verander actief status

en: No, don't change state
nl: Nee, verander actief status niet

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
nl[0]: De groep '%(group_name)s' heeft <strong>%(group_user_count)s</strong> gebruiker.
nl[1]: De groep '%(group_name)s' heeft <strong>%(group_user_count)s</strong> gebruikers.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
nl: Het verwijderen van deze groep zal alle groepsrechten van alle gebruikers uit deze groep laten vervallen.

en: Are you sure you want to delete this group?
nl: Weet je zeker dat je deze groep wilt verwijderen?

en: Object permissions
nl: Machtigingen per type object

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Custom permissions
nl: Aangepaste machtigingen

en: Toggle all
nl: Toon/verberg alle

en: Toggle all add permissions
nl: Alle toevoegen machtiging selectievakjes aan/uitzetten

en: Toggle all change permissions
nl: Alle wijzig machtiging selectievakjes aan/uitzetten

en: Toggle all delete permissions
nl: Alle verwijder machtiging selectievakjes aan/uitzetten

en: Toggle all custom permissions
nl: Alle speciale machtigingen selectievakjes aan/uitzetten

en: Other permissions
nl: Overige machtigingen

en: Page permissions
nl: Pagina-machtigingen

en: Page
nl: Pagina

en: Add a page permission
nl: Voeg een paginamachtiging toe

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
nl: Sorry, er zijn geen groepen die overeenkomen met de zoekterm "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
nl: Er zijn nog geen groepen geconfigureerd. Waarom <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">voeg je er niet een toe</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
nl: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt verwijderen?

en: Roles
nl: Rollen

en: Select all users in listing
nl: Selecteer alle gebruikers in lijst

en: Sorry, no users match your query
nl: Sorry, geen gebruikers komen overeen met je zoekterm

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
nl: Er zijn geen gebruikers ingesteld. <a href="%(wagtailusers_add_url)s">Voeg gebruikers toe</a>.

en: Can view
nl: Kan bekijken

en: user %(id)s (deleted)
nl: gebruiker %(id)s (verwijderd)

en: Assign role to selected users
nl: Wijs rol toe aan geselecteerde gebruikers

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
nl[0]: %(num_parent_objects)d gebruiker toegewezen aan rol %(role)s
nl[1]: %(num_parent_objects)d gebruikers toegewezen aan rol %(role)s

en: Delete selected users
nl: Verwijder geselecteerde gebruikers

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
nl[0]: %(num_parent_objects)d gebruiker is verwijderd
nl[1]: %(num_parent_objects)d gebruikers zijn verwijderd

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Mark as active
nl: Markeer als actief

en: Change the active state for selected users
nl: Verander actief status voor geselecteerde gebruikers

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
nl[0]: %(num_parent_objects)d gebruiker is gemarkeerd als actief
nl[1]: %(num_parent_objects)d gebruikers zijn gemarkeerd als actief

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
nl[0]: %(num_parent_objects)dgebruiker is gemarkeerd als inactief
nl[1]: %(num_parent_objects)d gebruikers zijn gemarkeerd als inactief

en: Groups
nl: Groepen

en: Add a group
nl: Voeg een groep toe

en: Search groups
nl: Zoek groepen

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Group '%(object)s' created.
nl: Groep '%(object)s' aangemaakt.

en: Group '%(object)s' updated.
nl: Groep '%(object)s' is gewijzigd.

en: The group could not be saved due to errors.
nl: De groep kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: View users in this group
nl: Bekijk gebruikers in deze groep

en: Group '%(object)s' deleted.
nl: Groep '%(object)s' verwijderd.

en: Delete group
nl: Verwijder groep

en: Last login
nl: Laatst ingelogd

en: Group
nl: Groep

en: Add a user
nl: Voeg een gebruiker toe

en: Users
nl: Gebruikers

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Access level
nl: Toegangsniveau

en: More options for '%(title)s'
nl: Meer opties voor '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
nl: Gebruiker '%(object)s' is aangemaakt.

en: Add user
nl: Voeg gebruiker toe

en: User '%(object)s' updated.
nl: Gebruiker '%(object)s' is gewijzigd.

en: The user could not be saved due to errors.
nl: De gebruiker kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: Delete user
nl: Verwijder gebruiker

en: User '%(object)s' deleted.
nl: Gebruiker '%(object)s' is verwijderd.
