Wagtail - en to pl translation catalogue (112 entries)

en: Wagtail users
pl: Użytkownicy Wagtail

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
pl: Wymagane. Wyłącznie litery, cyfry oraz @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
pl: Ta wartość może zawierać tylko litery, liczby oraz znaki @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
pl: Użytkownik o tej nazwie już istnieje.

en: The two password fields didn't match.
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: First Name
pl: Pierwsze imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Password
pl: Hasło

en: Leave blank if not changing.
pl: Pozostaw puste w przypadku braku zmiany.

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Enter the same password as above, for verification.
pl: W celu potwierdzenie wpisz to samo hasło co powyżej.

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
pl: Administratorzy mają pełne uprawnienia do zarządzania każdym obiektem lub ustawieniem.

en: A group with that name already exists.
pl: Grupa o tej nazwie już istnieje.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
pl: Nie możesz posiadać wielu wystąpień uprawnień dla tej samej strony.

en: submitted notifications
pl: przesłane notyfikacje

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
pl: Otrzymuj powiadomienie gdy strona jest przesłana do moderacji

en: approved notifications
pl: zaakceptowane notyfikacje

en: Receive notification when your page edit is approved
pl: Otrzumuj powiadomienie gdy twoja zmiana strony została zatwierdzona

en: rejected notifications
pl: odrzucone notyfikacje

en: Receive notification when your page edit is rejected
pl: Otrzymuj powiadomienie gdy twoja zmiana strony została odrzucona

en: updated comments notifications
pl: Zaktualizowano powiadomienia komentarzy

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
pl: Utrzymuj powiadomienie kiedy komentarze będą tworzone, rozwiązywane lub usuwane na stronie którą zasubskrybowałeś do otrzymywania powiadomień o komentarzach

en: preferred language
pl: preferowany język

en: Select language for the admin
pl: Wybierz język dla administratora

en: current time zone
pl: obecna strefa czasowa

en: Select your current time zone
pl: Wybierz swoją obecną strefę czasową

en: profile picture
pl: zdjęcie profilu

en: System default
pl: Domyślny systemu

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny

en: admin theme
pl: wygląd stron administracyjnych

en: More contrast
pl: Powiększ kontrast

en: contrast
pl: kontrast

en: Default
pl: Domyślny

en: Snug
pl: Ścisły

note: Translators: "Density" is the term used to describe the amount of space between elements in the user interface
en: density
pl: zwartość

en: user profile
pl: profil użytkownika

en: user profiles
pl: profile użytkownika

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
pl[0]: Przypisz rolę do 1 użytkownika
pl[1]: Przypisz rolę do %(counter)s użytkowników
pl[2]: Przypisz rolę do %(counter)s użytkowników
pl[3]: Przypisz rolę do %(counter)s użytkowników

en: Assign role
pl: Przypisz rolę

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
pl: Czy na pewno chcesz przypisać tę rolę do tych użytkowników?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień do edycji tego użytkownika
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień do edycji tych użytkowników
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień do edycji tych użytkowników
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień do edycji tych użytkowników

en: Yes, assign
pl: Tak, przypisz

en: No, don't assign
pl: Nie, nie przypisuj

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
pl[0]: Usuń 1 użytkownika
pl[1]: Usuń %(counter)s użytkowników
pl[2]: Usuń %(counter)s użytkowników
pl[3]: Usuń %(counter)s użytkowników

en: Delete
pl: Usuń

en: Are you sure you want to delete these users?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tych użytkowników?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tego użytkownika
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych użytkowników
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych użytkowników
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych użytkowników

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: No, don't delete
pl: Nie usuwaj

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
pl[0]: Zmień status aktywności dla 1 użytkownika
pl[1]: Zmień status aktywności dla %(counter)s użytkowników
pl[2]: Zmień status aktywności dla %(counter)s użytkowników
pl[3]: Zmień status aktywności dla %(counter)s użytkowników

en: Set active state
pl: Ustaw status aktywności

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
pl: Czy na pewno chcesz zmienić status aktywności dla tych użytkowników?

en: You cannot change your own active status
pl: Nie możesz zmienić swojego statusu aktywności

en: Yes, change state
pl: Tak, zmień stan

en: No, don't change state
pl: Nie, nie zmieniaj statusu

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
pl[0]: Grupa '%(group_name)s' ma <strong>%(group_user_count)s</strong> przypisanego użytkownika.
pl[1]: Grupa '%(group_name)s' ma <strong>%(group_user_count)s</strong> przypisanych użytkownikó.
pl[2]: Grupa '%(group_name)s' ma <strong>%(group_user_count)s</strong> przypisanych użytkowników.
pl[3]: Grupa '%(group_name)s' ma <strong>%(group_user_count)s</strong> przypisanych użytkowników.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
pl: Usunięcie tej grupy spowoduje usunięcie uprawnień grupy wszystkich jej członków.

en: Are you sure you want to delete this group?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą grupę?

en: Object permissions
pl: Uprawnienia obiektu

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Change
pl: Zmień

en: Custom permissions
pl: Uprawnienia niestandardowe

en: Toggle all
pl: Przełącz wszystkie

en: Other permissions
pl: Inne uprawnienia

en: Page permissions
pl: Uprawnienia strony

en: Page
pl: Strona

en: Add a page permission
pl: Dodaj uprawnienie strony

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
pl: Przykro nam, żadna grupa nie pasuje do "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
pl: Brak skonfigurowanych grup. Czemu nie <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">dodasz kilku</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tego użytkownika?

en: Account
pl: Konto

en: Roles
pl: Role

en: Select all users in listing
pl: Wybierz wszystkich użytkowników z listy

en: Sorry, no users match your query
pl: Przykro nam, brak użytkowników pasujących do wyszukiwania

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
pl: Brak użytkowników. Czemu nie <a href="%(wagtailusers_add_url)s">dodasz kilku</a>?

en: Can view
pl: Dostęp do wglądu

en: user %(id)s (deleted)
pl: użytkownik %(id)s (usunięty)

en: Assign role to selected users
pl: Przypisz rolę do wybranych użytkowników

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
pl[0]: %(num_parent_objects)d użytkownik został przypisany jako %(role)s
pl[1]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali przypisani jako %(role)s
pl[2]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali przypisani jako %(role)s
pl[3]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali przypisani jako %(role)s

en: Delete selected users
pl: Usuń wybranych użytkowników

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
pl[0]: %(num_parent_objects)d użytkownik został usunięty
pl[1]: %(num_parent_objects)d użytkowników zostało usuniętych
pl[2]: %(num_parent_objects)d użytkowników zostało usuniętych
pl[3]: %(num_parent_objects)d użytkowników zostało usuniętych

en: Active
pl: Aktywny

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Mark as active
pl: Zaznacz jako aktywny

en: Change the active state for selected users
pl: Zmień status aktywności dla wybranych użytkowników

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
pl[0]: %(num_parent_objects)d użytkownik został oznaczeny jako aktywny
pl[1]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali oznaczeni jako aktywni
pl[2]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali oznaczeni jako aktywni
pl[3]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali oznaczeni jako aktywni

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
pl[0]: %(num_parent_objects)d użytkownik został oznaczony jako nieaktywny
pl[1]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali oznaczeni jako nieaktywni
pl[2]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali oznaczeni jako nieaktywni
pl[3]: %(num_parent_objects)d użytkownicy zostali oznaczeni jako nieaktywni

en: Groups
pl: Grupy

en: Add a group
pl: Dodaj do grupy

en: Search groups
pl: Przeszukaj grupy

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Group '%(object)s' created.
pl: Grupa '%(object)s' utworzona.

en: Group '%(object)s' updated.
pl: Grupa '%(object)s' zaktualizowana.

en: The group could not be saved due to errors.
pl: Grupa nie mogła zostać zapisana z powodu błędów.

en: View users in this group
pl: Pokaż użytkowników w tej grupie

en: Group '%(object)s' deleted.
pl: Grupa '%(object)s' została usunięta.

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Group
pl: Grupa

en: Add a user
pl: Dodaj użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Access level
pl: Poziom dostępu

en: More options for '%(title)s'
pl: Więcej opcji dla '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
pl: Użytkownik '%(object)s' utworzony.

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: User '%(object)s' updated.
pl: Użytkownik '%(object)s' zaktualizowany.

en: The user could not be saved due to errors.
pl: Użytkownik nie mógł zostać zapisany z powodu błędów.

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: User '%(object)s' deleted.
pl: Użytkownik '%(object)s' usunięty.
