Wagtail - en to tet translation catalogue (67 entries)

en: Wagtail users
tet: Usuariu Wagtail

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
tet: Valor nee so bele prenxe deit ho letra, numeru no karakter @/./+/-/_

en: A user with that username already exists.
tet: Usuariu ho naran usuariu nebaa  existe tia ona.

en: The two password fields didn't match.
tet: seña husi coluna rua nee la coresponde

en: First Name
tet: Naran Dahuluk

en: Last Name
tet: Naran Ikus

en: Password
tet: Seña

en: Leave blank if not changing.
tet: Husik mamuk karik la troka.

en: Password confirmation
tet: Konfirama seña

en: Enter the same password as above, for verification.
tet: Hatama seña hanesan iha leten, hodi halo verifikasaun.

en: Administrator
tet: Administrador

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
tet: Administrador iha dever tomak atu asesu hodi jere objetu saida deit ka konfigura.

en: A group with that name already exists.
tet: Grupu ho naran nebaa existe tia ona.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
tet: Ita la iha autorizasaun oin-oin rekorda ba pajina hanesan.

en: submitted notifications
tet: notifikasaun submete ona

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
tet: Simu notifikasaun bainhira pajina submete ba moderasaun

en: approved notifications
tet: notifikasaun aprova ona

en: Receive notification when your page edit is approved
tet: Simu notifikasaun bainhira ita nia pajina troka aprova ona

en: rejected notifications
tet: notifikasaun rejeita ona

en: Receive notification when your page edit is rejected
tet: Simu notifikasaun bainhira ita hadia ita nia pajina lasimu

en: preferred language
tet: prefere lian

en: Select language for the admin
tet: Hili lian ba admin

en: current time zone
tet: zona tempu agora dadaun

en: Select your current time zone
tet: Hili ita nia zona agora dadaun

en: profile picture
tet: perfil imajen

en: Default
tet: Estandar

en: user profile
tet: perfil user

en: user profiles
tet: perfil user sira

en: Delete
tet: Hamoos

en: Yes, delete
tet: Sim, hamoos

en: No, don't delete
tet: Lae, Labele hamoos

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
tet: Hamoos grupu nee sei afeita ba grupu nee nia permisaun husi membru user sira

en: Are you sure you want to delete this group?
tet: Ita boot prontu dunik ita boot hakarak hamoos grupu nee?

en: Object permissions
tet: Permisaun sira ba Objetu

en: Name
tet: Naran

en: Add
tet: Hatama

en: Change
tet: Troka

en: Other permissions
tet: Permisaun sira seluk

en: Page permissions
tet: Permisaun sira ba pajina

en: Page
tet: Pajina

en: Add a page permission
tet: Hatama permisaun ba pajina

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
tet: Deskulpa, laiha grupu sira apar "1%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
tet: Laiha grupu sira maka konfigura. Tamba sa labele<a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">hatama balu</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
tet: Ita boot prontu dunik ita boot hakarak hamoos usuariu nee?

en: Account
tet: Konta

en: Roles
tet: Knar

en: Active
tet: Ativu

en: Inactive
tet: La ativu

en: Groups
tet: Grupu sira

en: Add a group
tet: Hatama grupu

en: Search groups
tet: Buka grupu sira

en: Add group
tet: Hatama grupu

en: Group '%(object)s' created.
tet: Grupu '%(object)s' kria ona.

en: Group '%(object)s' updated.
tet: Grupu '%(object)s' troka ona.

en: The group could not be saved due to errors.
tet: Grupu labele rai tamba erru.

en: Group '%(object)s' deleted.
tet: Grupu '%(object)s' hamoos ona.

en: Delete group
tet: Hamoos grupu

en: Add a user
tet: Hatama usuariu

en: Users
tet: Usuariu sira

en: Username
tet: Naran Usuariu

en: Admin
tet: Administrasaun

en: Status
tet: Estatus

en: Add user
tet: Hatama usuariu

en: User '%(object)s' updated.
tet: Usuariu '%(object)s' troka ona

en: The user could not be saved due to errors.
tet: Usuariu labele rai tamba erru.

en: Delete user
tet: Hamoos usuariu

en: User '%(object)s' deleted.
tet: Usuariu '%(object)s' hamoos ona.
