Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (57 entries)

en: Parent page
hr_HR: Roditeljska stranica

en: Add %(object)s
hr_HR: Dodaj %(object)s

en: Add a new %(object)s
hr_HR: Dodaj novi %(object)s

en: Inspect
hr_HR: Pregledaj

en: Inspect this %(object)s
hr_HR: Pregledaj %(object)s

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit this %(object)s
hr_HR: Uredi ovaj %(object)s

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete this %(object)s
hr_HR: Izbriši %(object)s

en: Unpublish
hr_HR: Odjavi

en: Unpublish this %(object)s
hr_HR: Odjavi %(object)s

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Copy this %(object)s
hr_HR: Kopiraj %(object)s

en: image
hr_HR: slika

en: Back to %(model_name)s list
hr_HR: Povratak na popis %(model_name)s

en: Choose a parent page
hr_HR: Odaberi roditeljsku stranicu

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
hr_HR: %(plural)s se mogu dodati na više mjesta u vašem sjedištu. Koji od slijedećih izbora želite postaviti kao roditelj vaše nove stranice?

en: Continue
hr_HR: Nastavi

en: Saving…
hr_HR: Spremanje...

en: Save
hr_HR: Spremi

en: %(model_name)s could not be deleted
hr_HR: Nije moguće izbrisati izbrisati %(model_name)s

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
hr_HR: '%(instance_name)s' je povezan sa ostalim objektima i ne može se izbrisati bez narušavanja referencijalnog integriteta. Otklonite vezu sa sljedećih objekata prije brisanja, a zatim probajte ponovno:

en: Go back to listing
hr_HR: Povratak na popis

en: Yes, delete
hr_HR: Da, izbriši

en: No, don't delete
hr_HR: Ne, nemoj izbrisati

en: By %(filter_title)s
hr_HR: Po %(filter_title)s

en: Last updated
hr_HR: Zadnji put ažurirano

en: History
hr_HR: Povijest

en: %(result_count)s out of %(all_count)s
hr_HR: %(result_count)s od %(all_count)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
hr_HR: Nažalost nije pronađen niti jedan %(name)s koji odgovara traženom pojmu.

en: Search for
hr_HR: Pretraži

en: Search %(name)s
hr_HR: Pretraži %(name)s

en: Search
hr_HR: Pretraži

en: Download XLSX
hr_HR: Preuzmi XLSX

en: Download CSV
hr_HR: Preuzmi CSV

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
hr_HR: Nema stvorenih %(name)s. Potrebno je stvoriti sljedeće kako bi dodali %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
hr_HR: Nema stvorenih %(name)s.

en: Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
hr_HR: Zašto ne <a href="%(url)s">dodate jedan</a>?

en: Pagination
hr_HR: Numeriranje stranica

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
hr_HR: Stranica %(current_page)s od %(num_pages)s.

en: Previous
hr_HR: Prethodna

en: Next
hr_HR: Sljedeća

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
hr_HR: %(model_name)s '%(object)s' je stvoren.

en: The %(object)s could not be created due to errors.
hr_HR: Nije moguće stvoriti %(object)s zbog grešaka.

en: New
hr_HR: Novi

en: Create new %(object)s
hr_HR: Stvori novi %(object)s

en: Editing
hr_HR: Uređivanje

en: Editing %(object)s
hr_HR: Uređivanje %(object)s

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
hr_HR: %(model_name)s '%(object)s' je ažuriran.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati %(object)s zbog grešaka.

en: Confirm deletion of %(object)s
hr_HR: Potvrdi brisanje %(object)s

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati %(object)s? Ako su ostale stvari povezane s ovime, one također mogu biti zahvaćene promjenom.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
hr_HR: %(model_name)s '%(object)s' je izbrisan.

en: Inspecting
hr_HR: Pregled

en: Inspecting %(object)s
hr_HR: Pregled %(object)s

en: Action
hr_HR: Radnja

en: Date
hr_HR: Datum
