Wagtail - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Parent page
nl: Bovenliggende pagina

en: Add %(object)s
nl: Voeg %(object)s toe

en: Add a new %(object)s
nl: Voeg een nieuw(e) %(object)s toe

en: Inspect
nl: Inspecteer

en: Inspect this %(object)s
nl: Bekijk dit/deze %(object)s

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit this %(object)s
nl: Wijzig %(object)s

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete this %(object)s
nl: Verwijder dit %(object)s

en: Unpublish
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Unpublish this %(object)s
nl: Publicatie intrekken van dit/deze %(object)s

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy this %(object)s
nl: Kopieer dit %(object)s

en: image
nl: afbeelding

en: Back to %(model_name)s list
nl: Terug naar de lijst van %(model_name)s

en: Choose a parent page
nl: Kies een bovenliggende pagina.

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
nl: %(plural)s kunnen op meerdere plaatsen in je website worden toegevoegd. Wat moet de bovenliggende pagina van de nieuwe pagina worden?

en: Continue
nl: Verder

en: Saving…
nl: Bezig met opslaan…

en: Save
nl: Opslaan

en: %(model_name)s could not be deleted
nl: %(model_name)s kon niet verwijderd worden

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
nl: Naar '%(instance_name)s' wordt momenteel door andere objecten verwezen en kan daardoor niet verwijderd worden zonder de data-integriteit aan te tasten. Verwijder eerst de referenties van de volgende objecten en probeer het daarna opnieuw:

en: Go back to listing
nl: Ga terug naar de lijstweergave

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijder

en: No, don't delete
nl: Nee, niet verwijderen

en: By %(filter_title)s
nl: Op %(filter_title)s

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: History
nl: Geschiedenis

en: %(result_count)s out of %(all_count)s
nl: %(result_count)s van de %(all_count)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
nl: Sorry, er zijn geen %(name)s die aan je zoekparameters voldoen.

en: Search for
nl: Zoek naar

en: Search %(name)s
nl: Zoek %(name)s

en: Search
nl: Zoeken

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
nl: Er zijn nog geen %(name)s aangemaakt. Voordat je %(name)s kunt toevoegen moet één van de volgende aangemaakt zijn:

en: No %(name)s have been created yet.
nl: Er zijn nog geen %(name)s aangemaakt.

en: Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
nl: <a href="%(url)s">Voeg er nu eentje toe!</a>

en: Pagination
nl: Paginering

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
nl: Pagina %(current_page)s van %(num_pages)s.

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
nl: %(model_name)s '%(object)s' aangemaakt.

en: The %(object)s could not be created due to errors.
nl: De %(object)s kon niet worden aangemaakt door fouten.

en: New
nl: Nieuw

en: Create new %(object)s
nl: Maak nieuw %(object)s aan

en: Editing
nl: Wijzigen

en: Editing %(object)s
nl: Wijzigen %(object)s

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
nl: %(model_name)s '%(object)s' bijgewerkt.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
nl: De %(object)s kon niet worden opgeslagen door fouten.

en: Confirm deletion of %(object)s
nl: Bevestig het verwijderen van %(object)s

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
nl: Weet u zeker dat u dit %(object)s wilt verwijderen? Als andere dingen hieraan zijn gerelateerd dan zullen deze mogelijk worden beïnvloed.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
nl: %(model_name)s '%(object)s' verwijderd.

en: Inspecting
nl: Bezig met inspecteren

en: Inspecting %(object)s
nl: Bezig met inspecteren van %(object)s

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum
