Wagtail - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Parent page
sl: Nadrejena stran

en: Add %(object)s
sl: Dodaj%(object)s

en: Add a new %(object)s
sl: Dodaj nov %(object)s

en: Inspect
sl: Preglejte

en: Inspect this %(object)s
sl: Preglejte %(object)s

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit this %(object)s
sl: Uredi %(object)s

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete this %(object)s
sl: Izbrišite %(object)s

en: Unpublish
sl: Umakni iz objave

en: Unpublish this %(object)s
sl: Umaknite iz objave %(object)s

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy this %(object)s
sl: Kopirajte %(object)s

en: image
sl: slika

en: Back to %(model_name)s list
sl: Nazaj na %(model_name)s seznam

en: Choose a parent page
sl: Izberite nadrejeno stran

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
sl: %(plural)s lahko dodate na več kot eno mesto na vašem spletnem mestu. Katero od naslednjih bi želeli uporabiti kot nadrejeno stran vaše nove strani?

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Saving…
sl: Shranjevanje ...

en: Save
sl: Shrani

en: %(model_name)s could not be deleted
sl: %(model_name)s ni bilo mogoče izbrisati

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
sl: '%(instance_name)s' se trenutno sklicuje na druge objekte in ga ni mogoče izbrisati, ne da bi ogrozili celovitost podatkov. Če ga želite uspešno izbrisati, najprej odstranite sklice iz naslednjih predmetov in nato poskusite znova:

en: Go back to listing
sl: Nazaj na seznam

en: Yes, delete
sl: Da, izbriši

en: No, don't delete
sl: Ne, ne izbriši

en: By %(filter_title)s
sl: Avtor %(filter_title)s

en: Last updated
sl: Zadnje posodobljeno

en: History
sl: Zgodovina

en: %(result_count)s out of %(all_count)s
sl: %(result_count)s od %(all_count)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
sl: Žal, ni rezultatov za %(name)s , ki bi ustrezali vašim iskanim parametrom

en: Search for
sl: Išči

en: Search %(name)s
sl: Iskanje %(name)s

en: Search
sl: Iskanje

en: Download XLSX
sl: Prenesi XLSX

en: Download CSV
sl: Prenesi CSV

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
sl: Noben %(name)s še ni bil ustvarjen. Eden od naslednjih more biti ustvarjen preden lahko dodate %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
sl: Noben %(name)s še ni bil ustvarjen.

en: Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
sl: Zakaj nebi <a href="%(url)s">dodali enega</a>?

en: Pagination
sl: Paginacija

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
sl: Stran %(current_page)s od%(num_pages)s.

en: Previous
sl: Prejšnja

en: Next
sl: Naslednja

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
sl: %(model_name)s '%(object)s' ustvarjen.

en: The %(object)s could not be created due to errors.
sl:  %(object)s ni bilo mogoče ustvariti zaradi napak.

en: New
sl: Nov

en: Create new %(object)s
sl: Ustvarite nov %(object)s

en: Editing
sl: Urejanje

en: Editing %(object)s
sl: Urejanje %(object)s

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
sl: %(model_name)s '%(object)s' posodobljen.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
sl: Objekta %(object)s ni bilo mogoče shraniti zaradi napake.

en: Confirm deletion of %(object)s
sl: Confirm deletion Potrdi izbris %(object)s

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
sl: Ali ste prepričani, da želite to izbrisati %(object)s? Če so druge stvari na vašem spletnem mestu povezane z njim, lahko ta sprememba vpliva nanje.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
sl: %(model_name)s '%(object)s' izbrisan.

en: Inspecting
sl: Pregledovanje

en: Inspecting %(object)s
sl: Pregledujem %(object)s

en: Action
sl: Dejanje

en: Date
sl: Datum
