Wagtail - en to pl translation catalogue (789 entries)

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Submit for moderation
pl: Przekaż do przeglądu

en: Resubmit to %(task_name)s
pl: Wyślij ponownie do %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
pl: Wyślij do %(workflow_name)s

en: Restart workflow
pl: Zrestartuj proces

en: Cancel workflow
pl: Anuluj proces

en: Unpublish
pl: Cofnij publikację

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Page locked
pl: Strona zablokowana

en: %(label)s and Publish
pl: %(label)s i Opublikuj

en: Wagtail admin
pl: Admin Wagtail

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
pl: Przepraszamy, ale nie posiadasz uprawnień dostępu do tego miejsca.

en: You do not have permission to access the admin
pl: Nie posiadasz uprawnień dostępu do części administracyjnej

en: None
pl: Brak

en: Date from
pl: Data od

en: Date to
pl: Data do

en: Locale
pl: Lokalizacja

en: All
pl: Wszystkie

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Filter by up to ten most popular tags.
pl: Filtruj według maks. 10 najpopularniejszych kategorii.

en: Preferred language
pl: Preferowany język

en: Current time zone
pl: Obecna strefa czasowa

en: First Name
pl: Pierwsze imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Upload a profile picture
pl: Wgraj zdjęcie profilu

en: Enter password
pl: Wpisz hasło

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
pl: Twoje %(username_field)s i hasło nie pasuje. Proszę spróbować ponownie.

en: Enter your %(username_field_name)s
pl: Wpisz %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
pl: Podaj swój adres email aby zresetować hasło

en: Search term
pl: Wyszukiwania fraza

en: Search
pl: Szukaj

en: All collections
pl: Wszystkie kolekcje

en: Parent
pl: Rodzic

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
pl: Wybierz pozycję w hierarchii. Pamiętaj: kolekcja nie może zostać podkolekcją swoją lub swoich podkolekcji.

en: Please select another parent
pl: Proszę wybierz innego rodzica

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
pl: Nie możesz posiadać wielu wystąpień uprawnień dla tej samej kolekcji.

en: Add
pl: Dodaj

en: Add collections
pl: Dodaj kolekcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit collections
pl: Edytuj kolekcje

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete collections
pl: Usuń kolekcje

en: You cannot edit another user's comment.
pl: Nie możesz zmieniać komentarza innego użytkownika.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
pl: Data/czas publikacji musi być wcześniejszy niż data wykończenia

en: Expiry date/time must be in the future
pl: Data/czas wykończenia musi znajdować się w przyszłości.

en: New title
pl: Nowy tytuł

en: New slug
pl: Nowy slug

en: New parent page
pl: Nowa strona nadrzędna

en: This copy will be a child of this given parent page.
pl: Ta kopia będzie podrzędna dla wybranej strony.

en: Copy subpages
pl: Kopiuj strony podrzędne

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
pl[0]: Zostanie skopiowana %(count)s strona.
pl[1]: Zostaną skopiowane %(count)s strony.
pl[2]: Zostanie skopiowanych %(count)s stron.
pl[3]: Zostanie skopiowanych %(count)s stron.

en: Publish copied page
pl: Opublikuj skopiowaną stronę

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
pl: Ta strona jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również jej kopię?

en: Publish copies
pl: Opublikuj kopie

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
pl[0]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?
pl[1]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?
pl[2]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?
pl[3]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?

en: Keep the new pages updated with future changes
pl: Nowe strony mają być aktualizowane w przypadku przyszłych zmian

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
pl: Nie posiadasz uprawnień do skopiowania strony "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
pl: Slug jest już wykorzystywany w kontekście strony nadrzędnej "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
pl: Nie możesz skopiować strony do siebie samej kiedy kopiujesz strony podrzędne

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
pl: Slug '%(page_slug)s' został już użyty w ramach strony rodzica

en: Select a new parent for this page.
pl: Wybierz nową stronę nadrzędną.

en: Parent page
pl: Strona nadrzędna

en: The new page will be a child of this given parent page.
pl: Nowa strona będzie podrzędna dla wybranej strony.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
pl: Nie posiadasz uprawnień do utworzenia strony pod "%(page_title)s".

en: You cannot create a page of type "%(page_type)s" under "%(page_title)s".
pl: Nie możesz utworzyć strony typu "%(page_type)s" pod "%(page_title)s".

en: Search…
pl: Szukaj…

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
pl: Tag %(value_too_long)s jest %(max_tag_length)d znaki za długi

en: Visibility
pl: Widoczność

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Please select at least one group.
pl: Proszę wybrać co najmniej jedną grupę

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
pl: Strona już posiada przypisany proces '%(workflow_name)s'.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
pl: Nie możesz przypisać tego procesu do tej samej strony kilka razy.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
pl: Skrawek '%(content_type)s' posiada już przypisany proces '%(workflow_name)s'.

en: Give your workflow a name
pl: Nadaj nazwę swojemu procesowi

en: Add tasks to your workflow
pl: Dodaj zadania do swojego procesu

en: Task
pl: Zadanie

en: 1 page selected
pl: 1 strona zaznaczona

en: %(objects)s pages selected
pl: %(objects)s stron zaznaczonych

en: All %(objects)s pages on this screen selected
pl: Wszystkie %(objects)s strony na tym ekranie zaznaczone

en: All pages in listing selected
pl: Wszystkie strony na liście zaznaczone

en: 1 document selected
pl: 1 dokument zaznaczony

en: %(objects)s documents selected
pl: %(objects)s dokumentów zaznaczonych

en: All %(objects)s documents on this screen selected
pl: Wszystkie %(objects)s dokumentów na tym ekranie zaznaczonych

en: All documents in listing selected
pl: Wszystkie dokumenty na liście zaznaczone

en: 1 image selected
pl: 1 obraz zaznaczony

en: %(objects)s images selected
pl: %(objects)s obrazów zaznaczonych

en: All %(objects)s images on this screen selected
pl: Wszystkie %(objects)s obrazy na tym ekranie zaznaczone

en: All images in listing selected
pl: Wszystkie obrazy na liście zaznaczone

en: 1 user selected
pl: 1 użytkownik zaznaczony

en: %(objects)s users selected
pl: %(objects)s użytkowników zaznaczonych

en: All %(objects)s users on this screen selected
pl: Wszystkich %(objects)s użytkowników na tym ekranie zaznaczonych

en: All users in listing selected
pl: Wszyscy użytkownicy na liście zaznaczeni

en: 1 snippet selected
pl: 1 skrawek zaznaczony

en: %(objects)s snippets selected
pl: %(objects)s skrawki zaznaczone

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
pl: Wszystkie %(objects)s skrawki na tym ekranie zaznaczone

en: All snippets in listing selected
pl: Wszystkie skrawki na liście zaznaczone

en: 1 item selected
pl: 1 pozycja zaznaczona

en: %(objects)s items selected
pl: %(objects)s pozycje zaznaczone

en: All %(objects)s items on this screen selected
pl: Wszystkie %(objects)s pozycje na tym ekranie zaznaczone

en: All items in listing selected
pl: Wszystkie pozycje na liście zaznaczone

en: Can access Wagtail admin
pl: Dostęp do administracji Wagtail

en: Content
pl: Treść

en: Promote
pl: Promocja SEO

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Title
pl: Tytuł

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Error 404: Page not found
pl: Błąd 404: Strona nie została znaleziona

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: The requested page could not be found.
pl: Żądana strona nie została znaleziona.

en: Go to Wagtail admin
pl: Idź do panelu administratora Wagtaila

en: More actions
pl: Więcej akcji

en: Reset password
pl: Resetuj hasło

en: Password change successful
pl: Zmiana hasła przebiegła poprawnie

en: Set your new password
pl: Ustaw nowe hasło

en: Invalid password reset link
pl: Nieprawidłowy link do resetu hasła

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
pl: Link do resetu hasła był nieprawidłowy, prawdopodobnie został wykorzystany już wcześniej.

en: Request a new password reset
pl: Zarządaj nowego resetu hasła

en: Check your email
pl: Sprawdz swoją skrzynkę pocztową

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
pl: Jeżeli konto istnieje w systemie, na Twój email został wysłany link do resetu Twojego hasła.

en: Please follow the link below to reset your password:
pl: Użyj linku poniżej w celu zresetowania hasła:

en: Your username (in case you've forgotten):
pl: Twoja nazwa użytkownika (na wypadek, gdybyś jej zapomniał):

en: Password reset
pl: Reset hasła

en: Reset your password
pl: Zresetuj swoje hasło

en: Reset to default
pl: Przywróć domyślne

en: Default avatar
pl: Domyślny awatar

en: Upload a profile picture:
pl: Wgraj zdjęcie profilowe:

en: Sidebar
pl: pasek boczny

en: Go back
pl: Wróć

en: Bulk actions
pl: Akcje masowe

en: Select
pl: Zaznacz

en: Select row
pl: Zaznacz wiersz

en: Select all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Internal link
pl: Link wewnętrzny

en: External link
pl: Link zewnętrzny

en: Email link
pl: Wyślij link pocztą email

en: Phone link
pl: Link telefonu

en: Anchor link
pl: Kotwica

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
pl[0]: Jest %(counter)s dopasowanie
pl[1]: Jest %(counter)s dopasowań
pl[2]: Jest %(counter)s dopasowań
pl[3]: Jest %(counter)s dopasowań

en: Add an anchor link
pl: Dodaj link do kotwicy

en: Insert anchor
pl: Dodaj kotwicę

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose a page
pl: Wybierz stronę

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
pl[0]: Dla tego pola można wybrać tylko następujący typ strony: %(type)s. Wyniki wyszukiwania wykluczą wszystkie inne typy.
pl[1]: Dla tego pola można wybrać tylko następujące typy strony: %(type)s. Wyniki wyszukiwania wykluczą wszystkie inne typy.
pl[2]: Dla tego pola można wybrać tylko następujące typy strony: %(type)s. Wyniki wyszukiwania wykluczą wszystkie inne typy.
pl[3]: Dla tego pola można wybrać tylko następujące typy strony: %(type)s. Wyniki wyszukiwania wykluczą wszystkie inne typy.

en: Confirm selection
pl: Potwierdź zaznaczenie

en: Convert to internal link
pl: Konwertuj na link wewnętrzny

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
pl: URL który wprowadziłeś, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, wygląda jakby pasował do adresu wewnętrznej strony %(page)s, która ma adres <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
pl: Konwersja tego do wewnętrznego linku do  %(page)s spowoduje, że link będzie automatycznie aktualizowany w przypadku zmiany adresu URL strony docelowej. Czy chciałbyś to zrobić?

en: Use external link
pl: Użyj linka zewnętrznego

en: Add an email link
pl: Dodaj link emaila

en: Insert link
pl: Wstaw link

en: Add an external link
pl: Dodaj link zewnętrzny

en: Add a phone link
pl: Dodaj link do telefonu

en: Select %(title)s
pl: Wybierz %(title)s

en: Explore subpages of '%(title)s'
pl: Przeglądaj strony podrzędne od '%(title)s'

en: Explore
pl: Przeglądaj

en: This collection has been made private by a parent collection.
pl: Ta kolekcja została ustawiona jako prywatna przez kolekcję nadrzędną.

en: You can edit the privacy settings on:
pl: Możesz zmieniać ustawienia prywatności na:

en: Save
pl: Zapisz

en: Change privacy
pl: Zmień prywatność

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
pl: Ustawienia prywatności określają kto jest upoważniony do zobaczenia dokumentów w tej kolekcji.

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Set collection privacy. Current status: Public
pl: Ustaw widoczność kolekcji. Aktualna widoczność: Publiczna

en: Public
pl: Publiczna

en: Set collection privacy. Current status: Private
pl: Ustaw widoczność kolekcji. Aktualna widoczność: Prywatna

en: Private
pl: Prywatna

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
pl: Kolekcja nie mogła zostać usunięta ponieważ nie jest pusta. Zawiera:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
pl: Żadna kolekcja nie została jeszcze stworzona. Dlaczego nie <a href="%(add_collection_url)s">dodać jednej</a>?

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
pl: Przepraszamy, nie ma wyników dla "<em>%(search_query)s</em>"

en: There are no results.
pl: Brak wyników.

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: No, don't delete
pl: Nie usuwaj

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć publikację %(model_name)s?

en: Yes, unpublish it
pl: Tak, cofnij publikację

en: No, don't unpublish
pl: Anuluj publikację

en: Publish %(model_name)s
pl: Publikuj %(model_name)s

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
pl: Ten %(model_name)s został oznaczony jako wymagający zmian w <strong>%(task)s</strong> w procesie <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
pl: Ten %(model_name)s jest obecnie w <strong>%(task)s</strong> w procesie <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
pl: Opublikowanie tego %(model_name)s spowoduje anulowanie bieżącego procesu.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
pl: Czy w dalszym ciągu chcesz opublikować ten %(model_name)s?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Actions
pl: Akcje

en: Comment
pl: Komentarz

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Preview not available
pl: Podgląd niedostępny

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
pl: Podgląd jest niemożliwy z powodu błędów poprawności. <br /> Naciśnij Zapisz aby podświetlić odpowiednie pola.

en: Fields
pl: Pola

en: Changes
pl: Zmiany

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
pl[0]: Przeniesiono 1 miejsce w dół.
pl[1]: Przeniesiono o %(counter)s miejsca w dół.
pl[2]: Przeniesiono o %(counter)s miejsc w dół.
pl[3]: Przeniesiono o %(counter)s miejsc w dół.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
pl[0]: Przeniesiono 1 miejsce w górę.
pl[1]: Przeniesiono o %(counter)s miejsca w górę.
pl[2]: Przeniesiono o %(counter)s miejsc w górę.
pl[3]: Przeniesiono o %(counter)s miejsc w górę.

en: There are no differences between these two versions
pl: Nie ma różnic między tymi dwoma wersjami

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
pl: To jest twój kokpit, na którym będą wyświetlane pomocne informacje o treści, którą stworzono.

en: Account
pl: Konto

en: Wagtail %(current_version)s editor guide
pl: Przewodnik edytora Wagtail %(current_version)s

en: Your locked pages
pl: Twoje zablokowane strony

en: Language
pl: Język

en: Privacy and access
pl: Prywatność i dostęp

en: Locked at
pl: Zablokowano

en: Edit this page
pl: Edytuj tę stronę

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Draft
pl: Szkic

en: Live
pl: Opublikowana

en: Your most recent edits
pl: Twoje ostatnie zmiany

en: Date
pl: Data

en: Site summary
pl: Streszczenie strony

en: %(total)s Page <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Pages <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
pl[0]: %(total)s strona <span class="w-sr-only">utworzona w %(site_name)s</span>
pl[1]: %(total)s strony <span class="w-sr-only">utworzone w %(site_name)s</span>
pl[2]: %(total)s stron <span class="w-sr-only">utworzonych w %(site_name)s</span>
pl[3]: %(total)s stron <span class="w-sr-only">utworzonych w %(site_name)s</span>

en: Wagtail upgrade available
pl: Dostępna nowa wersja Wagtail

en: Your version: <strong>%(current_version)s</strong>. New version: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.
pl: Twoja wersja: <strong>%(current_version)s</strong>. Nowa wersja: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.

en: Read the release notes.
pl: Przeczytaj notatki do wydania.

en: Your pages and snippets in a workflow
pl: Twoje strony i skrawki w procesie

en: Task started
pl: Zadanie rozpoczęte

en: Changes requested at
pl: Zmiany zażądane dnia

en: Awaiting
pl: Oczekujące

en: Close
pl: Zamknij

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
pl: Funkcje w Wagtail %(version)s zmieniły się!

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
pl: Nie przejmuj się, pomożemy Ci. Sprawdz <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Podręcznik Edytora Wagtail </a>, żeby zobaczyć szczegółowe informacje o tym co się zmieniło i jakie są nowe ekscytujące funkcjonalności.

en: Awaiting your review
pl: Oczekujące na Twoją weryfikację

en: Tasks
pl: Zadania

en: Task submitted by
pl: Zadanie wysłane przez

en: Preview
pl: Podgląd

en: Compare with live version
pl: Porównaj z wersją Live

en: Compare with previous version
pl: Porównaj z poprzednią wersją

en: Sign in
pl: Zaloguj się

en: Sign in to Wagtail
pl: Zaloguj się do Wagtaila

en: Forgotten password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Signing in…
pl: Logowanie...

en: The page "%(title)s" has been approved.
pl: Strona "%(title)s" została przyjęta.

en: You can view the page here:
pl: Możesz zobaczyć stronę tutaj:

en: The page "%(title)s" has been approved
pl: Strona "%(title)s" została przyjęta

en: Hello %(username)s,
pl: Witaj %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
pl: Tutaj zmień ustawienia powiadomień:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona.

en: You can edit the page here:
pl: Możesz edytować stronę tutaj:

en: The page "%(title)s" has been rejected
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
pl: Strona "%(title)s" została zaakceptowana na etapie moderacji "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został zaakceptowany na etapie moderacji "%(task)s".

en: You can edit the %(model_name)s here:
pl: Możesz edytować %(model_name)s tutaj:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
pl: Strona "%(title)s" została zaakceptowana w "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został zaakceptowany w "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona na etapie moderacji "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został odrzucony na etapie moderacji "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona w trakcie "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został odrzucony w trakcie "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
pl: Strona "%(title)s" została wysłana do akceptacji w etapie moderacji "%(task)s".

en: You can preview the page here:
pl: Możesz podejrzeć stronę tutaj:

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" została wysłana do akceptacji w etapie moderacji "%(task)s".

en: You can preview the %(model_name)s here:
pl: Możesz podejrzeć %(model_name)s tutaj:

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
pl: Strona "%(title)s" została wysłana do akceptacji w etapie moderacji "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
pl: Strona %(model_name)s "%(title)s" została wysłana do akceptacji w etapie moderacji "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
pl: Strona "%(title)s" została wysłana do akceptacji w etapie moderacji "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
pl: %(model_name)s "%(title)s" została wysłana do akceptacji w etapie moderacji "%(task)s".

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
pl: %(editor)s zaktualizował komentarze w "%(title)s"

en: New comments
pl: Nowe komentarze

en: Resolved comments
pl: Rozwiązane komentarze

en: Deleted comments
pl: Usunięte komentarze

en: New replies
pl: Nowe odpowiedzi

en: New replies to:
pl: Nowe odpowiedzi do:

en: New comments:
pl: Nowe komentarze:

en: Resolved comments:
pl: Rozwiązane komentarze:

en: Deleted comments:
pl: Usunięte komentarze:

en: New replies:
pl: Nowe odpowiedzi:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
pl: %(editor)s zaktualizował komentarze w "%(title)s"

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
pl: Strona "%(title)s" została zaakceptowana w procesie "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" została zaakceptowana w procesie "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
pl: Strona "%(title)s" została zaakceptowana w procesie "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został zaakceptowany w "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona podczas "%(task)s" w procesie "%(workflow)s" przez %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona podczas "%(task)s" w procesie "%(workflow)s".

en: The following comment was left: "%(comment)s"
pl: Poniższy komentarz został zostawiony: "%(comment)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
pl: %(model_name)s "%(title)s" został odrzucony podczas "%(task)s" w procesie "%(workflow)s" przez %(rejector)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został odrzucony podczas "%(task)s" w procesie "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona podczas "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
pl: %(model_name)s "%(title)s" został odrzucony podczas "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
pl: Strona "%(title)s" została wysłana do moderacji przez %(requester)s w procesie "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
pl: Strona "%(title)s" została przesłana do procesu moderacji "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
pl: Strona "%(title)s" została przekierowana do procesu "%(workflow)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
pl: Strona %(model_name)s "%(title)s" została przekierowana do procesu "%(workflow)s"

en: Changing the privacy for this page has been disabled.
pl: Możliwość zmiany prywatności tej strony została wyłączona.

en: Publishing…
pl: Publikowanie...

en: Publish this version
pl: Opublikuj tą wersję

en: Saving…
pl: Zapisywanie...

en: Replace current draft
pl: Zastąp aktualny szkic

en: Save draft
pl: Zapisz szkic

en: Create a page in %(title)s
pl: Stwórz stronę w %(title)s

en: Create a page in
pl: Stwórz stronę w

en: Choose which type of page you'd like to create.
pl: Wybierz typ strony, którą chcesz stworzyć.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
pl: Przepraszamy, nie możesz utworzyć strony w tym miejscu.

en: Pages using %(page_type)s
pl: Strony używające %(page_type)s

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
pl[0]: Usuń 1 stronę
pl[1]: Usuń %(counter)s stron
pl[2]: Usuń %(counter)s stron
pl[3]: Usuń %(counter)s stron

en: Are you sure you want to delete these pages?
pl: Czy jesteś pewny że chcesz usunąć te strony?

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
pl[0]: Zostanie usunięta rownież jedna strona podrzędna.
pl[1]: Zostanie usuniętych również %(counter)s stron podrzędnych.
pl[2]: Zostanie usuniętych również %(counter)s stron podrzędnych.
pl[3]: Zostanie usuniętych również %(counter)s stron podrzędnych.

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tej strony
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych stron
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych stron
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych stron

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
pl[0]: Przenieś 1 stronę
pl[1]: Przenieś %(counter)s stron
pl[2]: Przenieś %(counter)s stron
pl[3]: Przenieś %(counter)s stron

en: Move
pl: Przesuń

en: Are you sure you want to move these pages?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz przenieść te strony?

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
pl[0]: Ta strona ma jedną stronę podrzędną
pl[1]: Ta strona ma %(counter)s stron podrzędnych
pl[2]: Ta strona ma %(counter)s stron podrzędnych
pl[3]: Ta strona ma %(counter)s stron podrzędnych

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
pl[0]: Nie masz uprawnień do przeniesienia tej strony
pl[1]: Nie masz uprawnień do przeniesienia tych stron
pl[2]: Nie masz uprawnień do przeniesienia tych stron
pl[3]: Nie masz uprawnień do przeniesienia tych stron

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
pl[0]: Ta strona nie może być przeniesiona do %(dest_title)s
pl[1]: Te strony nie mogą być przeniesione do %(dest_title)s
pl[2]: Te strony nie mogą być przeniesione do %(dest_title)s
pl[3]: Te strony nie mogą być przeniesione do %(dest_title)s

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
pl[0]: Ta strona nie może być przeniesiona z powodu podwójnych slug'ów.
pl[1]: Te strony nie mogą być przeniesione z powodu podwójnych slug'ów.
pl[2]: Te strony nie mogą być przeniesione z powodu podwójnych slug'ów.
pl[3]: Te strony nie mogą być przeniesione z powodu podwójnych slug'ów.

en: There is no valid destination page for these pages
pl: Nie ma ważnego celu dla tych stron

en: Yes, move these pages
pl: Tak, przenieś te strony

en: No, don't move
pl: Nie przenoś

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
pl[0]: Opublikuj 1 stronę
pl[1]: Opublikuj %(counter)s strony
pl[2]: Opublikuj %(counter)s strony
pl[3]: Opublikuj %(counter)s strony

en: Are you sure you want to publish these pages?
pl: Czy na pewno chcesz opublikować te strony?

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
pl[0]: Ta strona ma jedną nieopublikowaną podstronę
pl[1]: Ta strona ma %(counter)s nieopublikowanych podstron
pl[2]: Ta strona ma %(counter)s nieopublikowanych podstron
pl[3]: Ta strona ma %(counter)s nieopublikowanych stron podrzędnych

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień do publikacji tej strony
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień do publikacji tych stron
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień do publikacji tych stron
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień do publikacji tych stron

en: Yes, publish
pl: Tak, publikuj

en: No, don't publish
pl: Nie publikuj

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
pl[0]: Cofnij publikację 1 strony
pl[1]: Cofnij publikację %(counter)s stron
pl[2]: Cofnij publikację %(counter)s stron
pl[3]: Cofnij publikację %(counter)s stron

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
pl: Czy na pewno chcesz odpublikować te strony?

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
pl[0]: Ta strona ma 1 stronę podrzędną
pl[1]: Ta strona ma %(counter)s stron podrzędnych
pl[2]: Ta strona ma %(counter)s stron podrzędnych
pl[3]: Ta strona ma %(counter)s stron podrzędnych

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
pl[0]: Nie masz uprawnień, żeby odpublikować tę stronę
pl[1]: Nie masz uprawnień, żeby odpublikować te strony
pl[2]: Nie masz uprawnień, żeby odpublikować te strony
pl[3]: Nie masz uprawnień, żeby odpublikować te strony

en: Yes, unpublish
pl: Tak, odpublikuj

en: Convert alias %(title)s
pl: Konwertuj alias %(title)s

en: Convert alias
pl: Konwertuj alias

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
pl: Czy na pewno chcesz przekształcić ten alias w normalną stronę?

en: This action cannot be undone.
pl: Ta akcja nie może zostać cofnięta.

en: Yes, convert it
pl: Tak, konwertuj

en: No, leave it as an alias
pl: Nie, pozostaw alias

en: Delete %(title)s
pl: Usuń %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę stronę?

en: Deleting this page will also delete %(descendant_count)s child page. | Deleting this page will also delete %(descendant_count)s more child pages.
pl[0]: Usunięcie tej strony spowoduje usunięcie również %(descendant_count)s podstrony.
pl[1]: Usunięcie tej strony spowoduje usunięcie również %(descendant_count)s podstron.
pl[2]: Usunięcie tej strony spowoduje usunięcie również %(descendant_count)s podstron.
pl[3]: Usunięcie tej strony spowoduje usunięcie również %(descendant_count)s podstron.

en: It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
pl[0]: To również usunie 1 tłumaczenie oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczoną podstronę.
pl[1]: To również usunie 1 tłumaczenie oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.
pl[2]: To również usunie 1 tłumaczenie oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.
pl[3]: To również usunie 1 tłumaczenie oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.

en: It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
pl[0]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.
pl[1]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.
pl[2]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.
pl[3]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń oraz połączone %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych podstron.

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
pl[0]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczenie.
pl[1]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń.
pl[2]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń.
pl[3]: To również usunie %(translation_count)s tłumaczeń.

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
pl[0]: Usunięcie tej strony spowoduje również usunięcie 1 tłumaczenia i jej powiązanej %(translation_descendant_count)s przetłumaczonej strony podrzędnej.
pl[1]: Usunięcie tej strony spowoduje również usunięcie 1 tłumaczenia i jej powiązanych %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych stron podrzędnych.
pl[2]: Usunięcie tej strony spowoduje również usunięcie 1 tłumaczenia i jej powiązanych %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych stron podrzędnych.
pl[3]: Usunięcie tej strony spowoduje również usunięcie 1 tłumaczenia i jej powiązanych %(translation_descendant_count)s przetłumaczonych stron podrzędnych.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
pl: Ta akcja skasuje <b>%(total_pages)s</b> stron.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
pl: Proszę wpisz <b>%(wagtail_site_name)s</b> aby potwierdzić.

en: Yes, delete it
pl: Tak, usuń

en: No, don't delete it
pl: Nie usuwaj

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
pl: Alternatywnie możesz <a href="%(unpublish_url)s">odpublikowaćstronę</a>. Ta operacja ukrywa stronę przed czytelnikami i możesz ją edytować lub opublikować ponownie później.

en: Move %(title)s
pl: Przesuń %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
pl: Czy na pewno chcesz przesunąć tę stronę do '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
pl: Czy na pewno chcesz przesunąć tę stronę i wszystkie strony podrzędne do '%(title)s'?

en: Yes, move this page
pl: Tak, przesuń tę stronę

en: Are you sure you want to unpublish this page?
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć publikację tej strony?

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
pl[0]: Ta strona ma jedną stronę podrzędną. Cofnij również ich jej publikację
pl[1]: Ta strona ma %(live_descendant_count)s strony podrzędne. Cofnij również ich publikację
pl[2]: Ta strona ma %(live_descendant_count)s stron podrzędnych. Cofnij również ich publikację
pl[3]: Ta strona ma %(live_descendant_count)s stron podrzędnych. Cofnij również ich publikację

en: Publish page
pl: Opublikuj stronę

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
pl: Publikacja tej strony anuluje obecny proces.

en: Would you still like to publish this page?
pl: Czy w dalszym ciągu chcesz opublikować tą stronę?

en: Copy %(title)s
pl: Skopiuj %(title)s

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy this page
pl: Skopiuj tę stronę

en: This page is an alias of another page.
pl: Ta strona jest aliasem innej strony.

en: Edit original page
pl: Edytuj oryginalną stronę

en: Convert this alias into an ordinary page
pl: Przekształć ten alias w normalną stronę

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
pl: Na poziomie głównym drzewa możesz dodawać nowe strony do swojej instalacji Wagtail. Strony utworzone w ten sposób nie są dostępne pod jakimkolwiek adresem URL do momentu przypisania ich do serwisu.

en: Configure a site now.
pl: Skonfiguruj teraz serwis.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
pl: Jeśli chcesz dodać strony do istniejących serwisów, utwórz je jako podstrony strony głównej.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
pl: Strony utworzone tutaj nie będą dostępne pod jakimkolwiek adresem URL. Aby dodać strony do istniejącego serwisu, utwórz je jako podstrony strony głównej.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
pl: Podana lokalizacja nie zawiera żadnego serwisu. Strony utworzone tutaj nie będą dostępne pod jakimkolwiek adresem URL do momentu przypisania tutaj serwisu.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
pl: Nie utworzono strony głównej dla tego adresu. Strony utworzone tutaj nie będą dostępne pod jakimkolwiek adresem URL.

en: Select all pages in listing
pl: Zaznacz wszystkie strony na liście

en: This page is locked, by you, to further editing
pl: Ta strona jest zablokowana, przez Ciebie, do dalszej edycji

en: This page is locked to further editing
pl: Strona ma zablokowaną edycję

en: Explore child pages of '%(title)s'
pl: Przeglądaj strony pochodne '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
pl: Dodaj stronę podrzędną do '%(title)s'

en: Drag
pl: Przeciągnij

en: Item %(index)s of %(total)s
pl: Pozycja %(index)s z %(total)s

en: Disable ordering of child pages
pl: Wyłącz sortowanie stron podrzędnych

en: Sort
pl: Sortuj

en: Enable ordering of child pages
pl: Włącz sortowanie stron podrzędnych

en: No results across entire site.
pl: Brak wyników dla całego serwisu.

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
pl: Szukaj w '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
pl: Żadnych wyników w '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: Search the whole site
pl: Przeszukaj cały serwis

en: Sites menu
pl: Menu serwisów

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
pl: Strona %(page_number)s z %(num_pages)s.

en: Previous
pl: Wstecz

en: Next
pl: Naprzód

en: This page is protected from public view
pl: Strona nie jest publicznie dostępna

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Add child page
pl: Dodaj stronę podrzędną

en: Page types
pl: Typy stron

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
pl[0]: Znaleziono 1 pasującą stronę
pl[1]: Znaleziono %(counter)s pasujące strony
pl[2]: Znaleziono %(counter)s pasujących stron
pl[3]: Znaleziono %(counter)s pasujących stron

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
pl: Przykro nam, żadna strona nie pasuje do <em>%(query_string)s</em>

en: Enter a search term above
pl: Wpisz wyszukiwany ciąg powyżej

en: Add %(label)s
pl: Dodaj %(label)s

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
pl: Wybierz kiedy ten%(model_name)s powinien być opublikowany albo utracić status publikacji

en: Choose when this page should go live and/or expire
pl: Wybierz kiedy ta strona powinna być opublikowana albo utracić status publikacji

en: Anyone with editing permissions can create schedules
pl: Każdy z uprawnieniami edycji może tworzyć plany

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
pl: Ale tylko ci z uprawnieniami publikacji mogą je aktywować.

en: Set publishing schedule
pl: Ustaw plan publikacji

en: Save schedule
pl: Zapisz plan

en: Collection management permissions
pl: Zarządzania uprawnieniami kolekcji

en: Add a collection permission
pl: Dodaj uprawnienie do kolekcji

en: Last published
pl: Ostatnio opublikowana

en: Last published by
pl: Ostatnio opublikowane przez

en: Type
pl: Typ

en: No pages found.
pl: Nie znaleziono żadnych stron.

en: No pages match this report's criteria.
pl: Żadne strony nie pasują do kryteriów raportu.

en: Updated
pl: Modyfikacja

en: App
pl: Aplikacja

en: Pages
pl: Strony

en: Last edited page
pl: Ostatnio edytowana strona

en: Last edit
pl: Ostatnia edycja

en: Locking status
pl: Status blokowania

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
pl: Zablokowane przez <b>Ciebie</b> o <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
pl: Zablokowane przez <b>%(locked_by)s</b> o <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
pl: Zablokowane <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked
pl: Zablokowany

en: No locked pages found.
pl: Nie znaleziono zablokowanych stron.

en: No page types found.
pl: Nie znaleziono typów stron.

en: Name
pl: Nazwa

en: Action
pl: Akcja

en: User
pl: Użytkownik

en: Date / Time
pl: Data / Czas

en: Edit this item
pl: Edytuj element

en: No log entries found.
pl: Brak wpisów w logu.

en: Workflow
pl: Proces

en: Page/Snippet
pl: Strona/Skrawek

en: Requested by
pl: Zażądane przez

en: Started at
pl: Rozpoczęto dnia

en: Incomplete task
pl: Niedokończone zadanie

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
pl: Żadne strony/skrawki nie zostały przekazane do moderacji

en: Completed at
pl: Zakończono dnia

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
pl: Strona %(page_num)s z %(total_pages)s.

en: Edit account avatar
pl: Edytuj awatar konta

en: Toggle breadcrumbs
pl: Przełącz okruszki

en: Close dialog
pl: Zamknij informację

en: You saved a new version in another window
pl: Zapisałeś nową wersję w innym oknie

en: %(user_name)s saved a new version
pl: %(user_name)s zapisał(a) nową wersję

en: Refresh
pl: Odśwież

en: You have unsaved changes in another window
pl: Masz niezapisane zmiany w innym oknie

en: %(user_name)s has unsaved changes
pl: %(user_name)s ma niezapisane zmiany

en: Currently viewing
pl: Obecnie ogląda

en: One other user is currently viewing | %(num_user)s other users are currently viewing
pl[0]: Jeden inny użytkownik obecnie ogląda
pl[1]: %(num_user)s innych użytkowników obecnie ogląda
pl[2]: %(num_user)s innych użytkowników obecnie ogląda
pl[3]: %(num_user)s innych użytkowników obecnie ogląda

en: Refreshing the page means you will lose any unsaved changes
pl: Odświeżenie strony spowoduje utratę wszelkich niezapisanych zmian

en: Refresh page
pl: Odśwież stronę

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Refresh the page
pl: Odśwież stronę

en: Download XLSX
pl: Pobierz XLSX

en: Download CSV
pl: Pobierz CSV

en: Filter
pl: Filtr

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Show filters
pl: Pokaż filtry

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Back
pl: Wróć

en: History
pl: Historia

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiatury

en: All keyboard shortcuts
pl: Wszystkie skróty klawiatury

en: Section
pl: Sekcja

en: Keyboard shortcut
pl: Skrót klawiatury

en: Current page status:
pl: Aktualny status strony:

en: Visit the live page
pl: Odwiedź stronę "na żywo"

en: Visible to all. Visit the live page
pl: Widoczna dla wszystkich. Odwiedź stronę online

en: Visible to all
pl: Widoczna dla wszystkich

en: Private. Visit the live page
pl: Prywatna. Odwiedź stronę online

en: Toggle section
pl: Przełącz sekcję

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć z planu tą rewizję?

en: Yes, unschedule
pl: Tak, wyłącz z planu

en: No, don't unschedule
pl: Nie, nie wyłączaj z planu

en: Other searches
pl: Inne wyszukiwania

en: Minimap
pl: Mini strona

en: Side panels
pl: Boczne panele

en: Toggle side panel
pl: Rozszerzanie bocznego panelu

en: Side panel width
pl: Szerokość panelu bocznego

en: Show issue
pl: Pokaż problem

en: Content metrics
pl: Metryki treści

en: Words
pl: Słowa

en: Reading time
pl: Czas czytania

en: Issues found
pl: Odnalezione problemy

en: Comment notifications
pl: Powiadomienia komentarza

en: Locale:
pl: Lokalizacja:

en: Available in %(translations_total)s locales
pl: Dostępne w %(translations_total)s lokalizacjach

en: No other translations
pl: Brak innych tłumaczeń

en: Switch locales
pl: Zmień języki

en: Locking:
pl: Blokowanie:

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
pl: Każdy może edytować ten %(model_name)s – zablokuj go, żeby powstrzymać innych od edycji

en: Anyone can edit this %(model_name)s
pl: Każdy może edytować ten %(model_name)s

en: Lock
pl: Blokada

en: Page visibility:
pl: Widoczność strony:

en: Once live anyone can view
pl: Widoczna dla wszystkich po publikacji

en: Not visible to the public
pl: Niewidoczna publicznie

en: Choose who can view the live version of this page
pl: Wybierz kto będzie mieć dostęp do wersji online tej strony

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
pl: <b>Notatka:</b> zmiany prywatności obejmują wszystkie strony podrzędne należące do tej strony.

en: Usage
pl: Użycie

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
pl[0]: Użyto %(usage_count)s raz
pl[1]: Użyto %(usage_count)s razy
pl[2]: Użyto %(usage_count)s razy
pl[3]: Użyto %(usage_count)s razy

en: Expiry:
pl: Traci ważność:

en: Edit schedule
pl: Zmień plan

en: In Moderation
pl: W moderacji

en: View details
pl: Wyświetl szczegóły

en: by %(user)s
pl: przez %(user)s

en: View history
pl: Wyświetl historię

en: Invalid schedule
pl: Niepoprawny plan

en: Go-live:
pl: Idź online:

en: Once published:
pl: Kiedy opublikowana:

en: No publishing schedule set
pl: Bez planu publikacji

en: Set schedule
pl: Ustaw plan

en: Preview in new tab
pl: Podgląd w nowej karcie

en: Loading
pl: Ładuję

en: Refreshing…
pl: Odświeżam…

en: Preview is out of date
pl: Podgląd stracił ważność

en: Preview mode
pl: Tryb podglądu

en: First published
pl: Pierwsza publikacja

en: Save your changes before leaving
pl: Zapisz zmiany przed opuszczeniem strony

en: You have <span>unsaved edits</span>
pl: Masz <span>niezapisanych edycji</span>

en: You have <span>unsaved comments</span>
pl: Masz <span>niezapisanych komentarzy</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
pl: Masz <span>niezapisanych edycji</span> i <span>komentarzy</span>

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
pl[0]: Ten %(model_name)s został przywołany %(usage_count)s raz.
pl[1]: Ten %(model_name)s został przywołany %(usage_count)s razy.
pl[2]: Ten %(model_name)s został przywołany %(usage_count)s razy.
pl[3]: Ten %(model_name)s został przywołany %(usage_count)s razy.

en: One or more references to this %(model_name)s prevent it from being deleted.
pl: Jedna lub więcej powiązań to tego %(model_name)s uniemożliwia jego skasowanie.

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
pl: Zażądane przez <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
pl: Rozpoczęte dnia <b>%(started_at)s</b>

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Initial Revision
pl: Inicjalna Rewizja

en: Edited
pl: Edytowane

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
pl: %(action)s przez <b>%(who)s</b> o <b>%(at)s</b>

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
pl: %(action)s o <b>%(at)s</b>

en: with comment:
pl: z komentarzem:

en: Workflow started
pl: Proces rozpoczęty

en: Workflow completed
pl: Proces zakończony

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
pl: %(action)s przez <b>%(who)s</b>

en: Approved task
pl: Zaakceptowane zadanie

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
pl: Ta strona nie została jeszcze przekazana do moderacji

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
pl: JavaScript jest wymagany by korzystać z Wagtail, ale aktualnie jest wyłączony.<br /> Tutaj znajdziejsz <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instrukcje jak go uruchomić</a>.

en: Skip to main content
pl: Pomiń do głównej zawartości

en: View Wagtail quick actions
pl: Wyświetl szybkie akcje Wagtail

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Add a child page
pl: Dodaj stronę podrzędną

en: Show in Explorer
pl: Pokaż w Przeglądarce

en: This workflow is currently in progress on %(workflow_states_in_progress)s pages. Deleting this workflow will cancel moderation on these page. Are you sure you want to delete this workflow?
pl: Ten proces jest aktualnie w toku na %(workflow_states_in_progress)s stronach. Usunięcie tego procesu spowoduje anulowanie moderacji na tych stronach. Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten proces?

en: No
pl: Nie

en: Are you sure you want to disable this workflow?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć ten proces?

en: Yes, disable
pl: Tak, wyłącz

en: Are you sure you want to disable this task?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć to zadanie?

en: Assign your workflow to pages
pl: Przypisz swój proces do stron

en: Assign your workflow to snippets
pl: Przypisz swój proces do skrawków

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
pl: Proces działa również na wszystkie strony podrzędne. Jeśli wybierzesz stronę nadrzędną, wszystkie jej strony podrzędne również będą używać tego procesu. Zobacz <a href="%(workflow_pages_url)s">listę stron</a> na które zadziała Twój proces.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
pl: Ten proces jest wyłączony więc nie może zostać przypisany do jakiejkolwiek strony.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
pl: Ten proces jest wyłączony, więc nie może zostać przypisany do żadnego skrawka.

en: Used on the following active workflows
pl: Użyte na następujących aktywnych procesach

en: Not used
pl: Nie użyty

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
pl[0]: +%(counter)s więcej
pl[1]: +%(counter)s więcej
pl[2]: +%(counter)s więcej
pl[3]: +%(counter)s więcej

en: Assigned pages
pl: Przypisane strony

en: Page
pl: Strona

en: Assign to another page
pl: Przypisz do innej strony

en: Step %(step_number)s
pl: Krok %(step_number)s

en: 1 page | %(counter)s pages
pl[0]: 1 strona
pl[1]: %(counter)s stron
pl[2]: %(counter)s stron
pl[3]: %(counter)s stron

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
pl[0]: 1 typ skrawka
pl[1]: %(counter)s typy skrawka
pl[2]: %(counter)s typów skrawka
pl[3]: %(counter)s typów skrawka

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
pl: Żaden proces nie został jeszcze utworzony. Dlaczego nie <a href="%(add_url)s">dodać jednego</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
pl: Nie ma żadnych włączonych procesów. Dlaczego nie <a href="%(add_url)s">dodać jednego</a>?

en: Choose which type of task you'd like to create.
pl: Wybierz który rodzaj zadania chcesz utworzyć.

en: Choose a task
pl: Wybierz zadanie

en: New
pl: Nowy

en: Existing
pl: Istniejący

en: Choose a different task type
pl: Wybierz inny typ zadania

en: Creating…
pl: Tworzenie...

en: Create
pl: Utwórz

en: Task type
pl: Typ zadania

en: Used on
pl: Użyte na

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
pl: Przepraszamy, żadne zadanie nie pasuje do "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any tasks.
pl: Nie utworzyłeś żadnych zadań.

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
pl: Dlaczego nie <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>utworzyć jednego teraz</a>?

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
pl: Żadne zadanie nie zostało jeszcze utworzone. Dlaczego nie <a href="%(add_url)s">dodać jednego</a>?

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
pl: Nie ma żadnych włączonych zadań. Dlaczego nie <a href="%(add_url)s">dodać jednego</a>?

en: Submitted
pl: Wysłane

en: Not started
pl: Nierozpoczęte

en: Changes requested by %(requested_by)s
pl: Zmiany zażądane przez %(requested_by)s

en: Changes requested
pl: Zażądane zmiany

en: Approved by %(approved_by)s
pl: Zaakceptowane przez %(approved_by)s

en: Published
pl: Opublikowano

en: See full history
pl: Zobacz pełną historię

en: More
pl: Więcej

en: More bulk actions
pl: Więcej akcji masowych

en: 0 minutes
pl: 0 minut

en: just now
pl: przed chwilą

en: %(time_period)s ago
pl: %(time_period)s temu

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
pl: o %(time)s przez %(user_display_name)s

en: at %(time)s
pl: o %(time)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
pl: %(time)s przez %(user_display_name)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
pl: Przed %(time_period)s przez %(user_display_name)s

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Changes requested %(finished_at)s
pl: Zmiany zażądane o %(finished_at)s

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
pl: Wyślij do %(task_name)s %(started_at)s

en: Common actions
pl: Częste akcje

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste and match style
pl: Wklej i zachowaj styl

en: Paste without formatting
pl: Wklej bez formatowania

en: Undo
pl: Cofnij

en: Redo
pl: Ponów

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Text content
pl: Treść tekstowa

en: Insert or edit a link
pl: Dodaj lub edytuj link

en: Text formatting
pl: Format tekstu

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Monospace (code)
pl: Czcionka stałej szerokości (kod)

en: Strike-through
pl: Przekreślenie

en: Toggle status
pl: Przełącz status

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
pl[0]: Przywołano %(count)s raz
pl[1]: Przywołano %(count)s razy
pl[2]: Przywołano %(count)s razy
pl[3]: Przywołano %(count)s razy

en: Toggle comments
pl: Przełącz komentarze

en: Comments
pl: Komentarze

en: Toggle preview
pl: Przełącz podgląd

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
pl: Sortuj po "%(label)s" rosnąco.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
pl: Sortuj po "%(label)s" malejąco.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
pl: Sortuj strony podrzędne dla '%(parent)s' według '%(label)s' rosnąco.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
pl: Sortuj strony podrzędne dla '%(parent)s' według '%(label)s' malejąco.

en: Button text is empty
pl: Brak tekstu guzika

en: Use meaningful text for screen reader users
pl: Używaj zrozumiałego tekstu dla użytkowników czytników ekranu

en: Empty heading found
pl: Znaleziono pusty nagłówek

en: Table header text is empty
pl: Brak nagłówka tabeli

en: Use a meaningful title for screen reader users
pl: Użyj znaczącego tytułu dla użytkowników czytników ekranów

en: Incorrect heading hierarchy
pl: Niepoprawna hierarchia nagłówków

en: Avoid skipping levels
pl: Nie pomijaj poziomów

en: Link text is empty
pl: Brak tekstu linka

en: Misusing paragraphs as headings
pl: Nie używaj paragrafów jako nagłówków

en: Use proper heading tags
pl: Używaj poprawnych tagów nagłówków

en: Image alt text has inappropriate pattern
pl: Alternatywny tekst obrazu ma nieodpowiedni wzór

en: Use meaningful text
pl: Użyj znaczącego tekstu

en: Notifications
pl: Notyfikacje

en: Name and Email
pl: Imię i email

en: Profile picture
pl: Obrazek profilowy

en: Theme preferences
pl: Ustawienia szablonu

en: Password
pl: Hasło

en: Your account settings have been changed successfully!
pl: Ustawienia Twojego konta zostały zmienione pomyślnie!

en: You have been successfully logged out.
pl: Zostałeś pomyślnie wylogowany.

en: Collections
pl: Kolekcje

en: Add a collection
pl: Dodaj kolekcję

en: Add collection
pl: Dodaj kolekcję

en: Collection '%(object)s' created.
pl: Stworzono kolekcję '%(object)s'.

en: Collection '%(object)s' updated.
pl: Uaktualniono kolekcję '%(object)s'.

en: The collection could not be saved due to errors.
pl: Kolekcja nie mogła zostać zapisana z powodu błędów.

en: Collection '%(object)s' deleted.
pl: Kolekcja '%(object)s' usunięta.

en: Delete collection
pl: Usuń kolekcję.

en: Are you sure you want to delete this collection?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą kolekcję?

en: Home
pl: Start

en: Live version
pl: Wersja Live

en: Current draft
pl: Aktualny szkic

en: Review this version
pl: Zweryfikuj tą wersję

en: Compare with current version
pl: Porównaj z obecną wersją

en: Cancel scheduled publish
pl: Anuluj zaplanowaną publikację

en: Workflow history
pl: Historia procesu

en: Workflow progress
pl: Postęp procesu

en: Edit / Review
pl: Edytuj / Weryfikuj

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
pl: %(model_name)s '%(object)s' zaktualizowane.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
pl: %(model_name)s '%(object)s' utworzony.

en: Edit '%(title)s'
pl: Edytuj '%(title)s'

en: Copy '%(title)s'
pl: Kopiuj '%(title)s'

en: Inspect
pl: Sprawdź

en: Inspect '%(title)s'
pl: Podejrzyj '%(title)s'

en: Delete '%(title)s'
pl: Usuń '%(title)s'

en: More options for '%(title)s'
pl: Więcej opcji dla '%(title)s'

en: Add %(model_name)s
pl: Dodaj %(model_name)s

en: New: %(model_name)s
pl: Nowy: %(model_name)s

en: Editing
pl: Edytowanie

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
pl: %(model_name)s '%(object)s' usunięte.

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten %(model_name)s?

en: Earliest
pl: Najstarsze

en: Latest
pl: Najnowsze

en: '%(object)s' unpublished.
pl: Publikacja '%(object)s' cofnięta.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
pl: Wersja %(revision_id)s "%(object)s" odplanowana.

en: Unschedule
pl: Wyłącz z planu

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
pl: wersja %(revision_id)s "%(object)s"

en: If you confirm deletion
pl: Jeśli potwierdzisz usunięcie

en: Field
pl: Pole

en: (Private %(object)s)
pl: (Prywatny %(object)s)

en: Edit this %(object)s
pl: Edytuj ten %(object)s

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Search all pages…
pl: Szukaj wszytkich stron…

en: Delete selected pages
pl: Usuń wybrane strony

en: Select a new parent page
pl: Wybierz nową stronę nadrzędną

en: Move selected pages
pl: Przenieś wybrane strony

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
pl[0]: %(num_pages)d strona została przeniesiona
pl[1]: %(num_pages)d strony zostały przeniesione
pl[2]: %(num_pages)d strony zostały przeniesione
pl[3]: %(num_pages)d strony zostały przeniesione

en: Publish selected pages
pl: Opublikuj wybrane strony

en: Unpublish selected pages
pl: Odpublikuj wybrane strony

en: Choose parent
pl: Wybierz nadrzędną

en: Create a new %(model_name)s
pl: Utwórz nowy %(model_name)s

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
pl: Strona '%(page_title)s' została przekształcona w normalną stronę.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
pl: Strona '%(page_title)s' i strony podrzędne %(subpages_count)s zostały skopiowane.

en: Page '%(page_title)s' copied.
pl: Strona '%(page_title)s' została skopiowana.

en: View draft
pl: Pokaż szkic

en: View live
pl: Podgląd

en: Page '%(page_title)s' created.
pl: Stworzono stronę '%(page_title)s'.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
pl: Strona '%(page_title)s' utworzona i zaplanowana do publikacji.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
pl: Strona '%(page_title)s' została utworzona i opublikowana.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
pl: Strona '%(page_title)s' utworzona i przekazana do moderacji.

en: The page could not be created due to validation errors
pl: Ta strona nie mogła zostać utworzona ze względu na błędy walidacji.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
pl: Usunięto stronę '%(page_title)s'.

en: Editing %(page_type)s
pl: Edycja %(page_type)s

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
pl: Strona '%(page_title)s' została zamieniona z wersją z dnia %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
pl: Strona '%(page_title)s' została zaktualizowana.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
pl: Proces na stronie '%(page_title)s' został anulowany.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
pl: Wersja z %(previous_revision_datetime)s strony '%(page_title)s' została zaplanowana do publikacji.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
pl: Strona '%(page_title)s' jest opublikowana i ta wersja została zaplanowana do publikacji.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
pl: Strona '%(page_title)s' została zaplanowana do publikacji.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
pl: Wersja z %(datetime)s strony '%(page_title)s' została opublikowana.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
pl: Strona '%(page_title)s' została opublikowana.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
pl: Strona '%(page_title)s' została przekazana do przeglądu.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
pl: Proces na stronie '%(page_title)s' został zrestartowany.

en: The page could not be saved as it is locked
pl: Nie można zapisać zmian zablokownej strony

en: The page could not be saved due to validation errors
pl: Strona nie mogła zostać zapisana z powodu błędów poprawności.

en: Date updated
pl: Data aktualizacji

en: Owner
pl: Właściciel

en: Edited by
pl: Edytowany przez

en: Site
pl: Serwis

en: Has child pages
pl: Ma strony podrzędne

en: Any
pl: Każda

en: Yes
pl: Tak

en: Page type
pl: Typ strony

en: Exploring
pl: Przeglądaj

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
pl: Strona '%(page_title)s' jest teraz odblokowana.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
pl: Slug '%(page_slug)s' jest już wykorzystywany w wybranej stronie nadrzędnej. Upewnij się, że slug jest unikalny i spróbuj ponownie.

en: Page '%(page_title)s' moved.
pl: Przesunięto stronę '%(page_title)s'.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
pl: Oglądasz wcześniejszą wersję strony z <b>%(created_at)s</b> autorstwa %(user)s

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
pl: Cofnięto publikację strony '%(page_title)s'.

en: Pages using
pl: Strony używające

en: Page types usage
pl: Użycie typów stron

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
pl: Strona '%(page_title)s' nie oczekuje na przejrzenie.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
pl: Strona '%(page_title)s' nie oczekuje na moderację w zadaniu '%(task_name)s'.

en: Last published before
pl: Ostatnio opublikowane przed

en: Aging pages
pl: Starzejące się strony

en: Last published at
pl: Ostatnio opublikowane

en: Site history
pl: Historia serwisu

en: Action type
pl: Typ akcji

en: Date/Time
pl: Data/Czas

en: Locked pages
pl: Zablokowane strony

en: Show
pl: Pokaż

en: Awaiting my review
pl: Oczekuje mojej weryfikacji

en: Workflows
pl: Procesy

en: Page/Snippet ID
pl: ID Strony/Skrawka

en: Page/Snippet Type
pl: Typ Strony/Skrawka

en: Page/Snippet Title
pl: Tytuł Strony/Skrawka

en: By task
pl: Wg. zadania

en: Workflow tasks
pl: Zadania procesu

en: Requested By
pl: Zażądane przez

en: By workflow
pl: Wg. procesu

en: Show disabled
pl: Pokaż nieaktywne

en: Add a workflow
pl: Dodaj proces

en: Used by
pl: Użyte przez

en: New workflow
pl: Nowy proces

en: Workflow '%(object)s' created.
pl: Proces '%(object)s' utworzony.

en: Editing workflow
pl: Edycja procesu

en: Workflow '%(object)s' updated.
pl: Proces '%(object)s' zaktualizowany.

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable workflow
pl: Wyłącz proces

en: Workflow '%(object)s' disabled.
pl: Proces '%(object)s' wyłączony.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
pl[0]: Ten proces jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronie/skrawku. Wyłączenie tego procesu skasuje moderację na tej stronie/skrawku.
pl[1]: Ten proces jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronach/skrawkach. Wyłączenie tego procesu skasuje moderację na tych stronach/skrawkach.
pl[2]: Ten proces jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronach/skrawkach. Wyłączenie tego procesu skasuje moderację na tych stronach/skrawkach.
pl[3]: Ten proces jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronach/skrawkach. Wyłączenie tego procesu skasuje moderację na tych stronach/skrawkach.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
pl: Proces '%(workflow_name)s' włączony.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
pl: Proces usunięty ze strony '%(page_title)s'.

en: New workflow task
pl: Nowe zadanie w procesie

en: Task '%(object)s' created.
pl: Zadanie '%(object)s' utworzone.

en: Editing workflow task
pl: Edycja zadań w procesie

en: Task '%(object)s' updated.
pl: Zadanie '%(object)s' zaktualizowane.

en: Editing %(task_type)s
pl: Edycja %(task_type)s

en: Disable task
pl: Wyłącz zadanie

en: Task '%(object)s' disabled.
pl: Zadanie '%(object)s' wyłączone.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
pl[0]: To zadanie jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronie/skrawku. Wyłączenie tego zadania spowoduje przeskoczenie go w procesie moderacji i nie będzie dostępne do wyboru przy edytowaniu procesu.
pl[1]: To zadanie jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronach/skrawkach. Wyłączenie tego zadania spowoduje przeskoczenie go w procesie moderacji i nie będzie dostępne do wyboru przy edytowaniu procesu.
pl[2]: To zadanie jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronach/skrawkach. Wyłączenie tego zadania spowoduje przeskoczenie go w procesie moderacji i nie będzie dostępne do wyboru przy edytowaniu procesu.
pl[3]: To zadanie jest w trakcie na %(states_in_progress)d stronach/skrawkach. Wyłączenie tego zadania spowoduje przeskoczenie go w procesie moderacji i nie będzie dostępne do wyboru przy edytowaniu procesu.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
pl: Zadanie '%(task_name)s' włączone.

en: Choose another
pl: Wybierz inny

en: Preview draft version of '%(title)s'
pl: Podejrzyj szkic '%(title)s'

en: View live version of '%(title)s'
pl: Podejrzyj opublikowaną wersję '%(title)s'

en: Move page '%(title)s'
pl: Przesuń stronę '%(title)s'

en: Copy page '%(title)s'
pl: Kopiuj stronę '%(title)s'

en: Delete page '%(title)s'
pl: Usuń stronę '%(title)s'

en: Unpublish page '%(title)s'
pl: Odpublikuj stronę '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
pl: Wyświetl historyczną rewizję '%(title)s'

en: Sort menu order
pl: Sortuj menu

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
pl: Zmień kolejność stron podrzędnych od '%(title)s'

en: Heading %(level)d
pl: Nagłówek %(level)d

en: Bulleted list
pl: Lista wypunktowana

en: Numbered list
pl: Lista numeryczna

en: Blockquote
pl: Cytat

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

en: Code
pl: Kod

en: Reports
pl: Raporty

en: What's new in Wagtail %(version)s
pl: Co nowego w Wagtail %(version)s

en: Editor Guide
pl: Poradnik dla edytorów

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Help
pl: Pomoc

en: Choose an item
pl: Wybierz element

en: Choose another item
pl: Wybierz inny element

en: Clear choice
pl: Wyczyść wybór

en: Choose another page
pl: Wybierz inną stronę

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
pl: Tagi składające się z wielu słów będą automatycznie otoczone znakiem cudzysłowia (").

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
pl: Tagi mogą zawierać tylko pojedyncze słowo, spacje niedozwolone.

en: Choose another task
pl: Wybierz inne zadanie

en: Edit this task
pl: Edytuj to zadanie
