Wagtail - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Date from
lv: Datums no

en: Date to
lv: Datums līdz

en: Single line text
lv: Vienas rindiņas teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Number
lv: Skaits

en: URL
lv: Adrese

en: Date
lv: Datums

en: Date/time
lv: Datums/laiks

en: Delete
lv: Dzēst

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
lv: Nav '%(title)s' veida iesniegumu.

en: Submissions of %(form_title)s
lv: %(form_title)s iesniegumi

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Virsraksts

en: Pages
lv: Lapas
