Wagtail - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Wagtail search promotions
hu: Kiemelt keresések

en: Search term(s)/phrase
hu: Keresett kifejezés(ek)/szó

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
hu: Írja be a teljes kifejezést az egyezéshez. A teljes egyezés szükséges a népszerűsített eredmények megjelenítéshez, a helyettesítő karakterek NEM engedélyezettek.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
hu: Külső hivatkozás esetén meg kell adni a link szövegét is.

en: You must recommend a page OR an external link.
hu: Az ajánláshoz szükséges egy oldal VAGY külső hivatkozás.

en: Please only select a page OR enter an external link.
hu: Kérjük VAGY válasszon egy oldalt, VAGY adjon meg egy külső hivatkozást.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
hu: Kérjük adjon meg legalább egy javaslatot ehhez a keresési kifejezéshez.

en: Query Daily Hits
hu: Napi találatok lekérdezése

en: page
hu: oldal

en: Choose an internal page for this promotion
hu: Válasszon egy belső oldalt

en: External link URL
hu: Külső hivatkozás URL

en: Alternatively, use an external link for this promotion
hu: Alternatívaként használhat egy külső hivatkozást is

en: description
hu: leírás

en: Applies to internal page or external link
hu: Belső oldalra és külső hivatkozásra is vonatkozik

en: search promotion
hu: kiemelt keresés

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
hu: <p>A kiemelt keresések lehetővé teszik olyan oldalak vagy külső linkek ajánlását, amelyek amúgy nem feltétlenül jelennének meg az eredmények között. Például az adománygyűjtő oldal ajánlása azoknak a látogatóknak, akik a "<em>segítség</em>" szóra keresnek.</p>

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
hu: <p>A "Keresett kifejezés(ek)/szó" mező alább a teljes és pontos keresési kifejezést kell, hogy tartalmazza, <em>beleértve</em> bármiféle elgépelést, hibát. Segítségképp a rendszer felkínálja a legnépszerűbb keresési kifejezéseket.</p>

en: Delete %(query)s
hu: %(query)s törlése

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
hu: Biztosan törölni szeretné az összes kiemelt találatot a keresési kifejezéshez?

en: Move up
hu: Mozgatás felfelé

en: Move down
hu: Mozgatás lefelé

en: Drag
hu: Megragadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Recommended search result
hu: Kiemelt keresés találat

en: Promoted search results
hu: Kiemelt keresés találatok

en: Add a recommended result
hu: Javasolt keresési eredmény hozzáadása

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
hu: Sajnos nincs kiemelt keresési találat a(z) "<em>%(query_string)s</em>" kifejezésre

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
hu: Nincs kiemelt keresés hozzáadva. Miért nem <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: Popular search terms
hu: Népszerű keresések

en: Search
hu: Keresés

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Views (past week)
hu: Megtekintések (elmúlt héten)

en: No results found
hu: Nincs találat.

en: Choose from popular search terms
hu: Válassz a népszerű keresések közül

en: External link
hu: Külső link

en: None
hu: Üres

en: Date
hu: Dátum

en: Search term(s)
hu: Keresési kifejezés(ek)

en: Add new promoted result
hu: Új kiemelt keresés találat hozzáadása

en: Promoted results
hu: Kiemelt találatok

en: Promoted search result
hu: Kiemelt keresés találat

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
hu: Szerkesztői ajánlat létrehozva ehhez: '%(query)s'

en: Recommendations have not been created due to errors
hu: Hiba történt a javaslatok mentése közben

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
hu: Szerkesztői ajánlat frissítve ehhez: '%(query)s'

en: Recommendations have not been saved due to errors
hu: Hiba történt a javaslatok mentése közben

en: Editor's picks deleted.
hu: Szerkesztői ajánlat törölve.
