Wagtail - en to be translation catalogue (7 entries)

en: default
be: па змаўчанні

en: %(site_setting)s for %(site)s
be: %(site_setting)s для %(site)s

en: Site
be: Сайт

en: Settings
be: Налады

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
be: Гэты параметр не магчыма адчыніць, бо сайт не вызначаны.

en: The setting could not be saved due to errors.
be: Не атрымалася захаваць наладку з-за памылкі

en: %(setting_type)s updated.
be: %(setting_type)sабноўлена
