Wagtail - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: default
cs: výchozí

en: %(site_setting)s for %(site)s
cs: %(site_setting)s pro %(site)s

en: Site
cs: Web

en: Settings
cs: Nastavení

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
cs: Nastavení nebylo možné načíst protože není definovaný žádný web.

en: The setting could not be saved due to errors.
cs: Nastavení nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: %(setting_type)s updated.
cs: %(setting_type)s aktualizováno.
