Wagtail - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: default
cy: diofyn

en: %(site_setting)s for %(site)s
cy: %(site_setting)s i %(site)s

en: Site
cy: Safle

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
cy: Ni ellid agor y gosodiad hwn oherwydd nad oes safle wedi'i ddiffinio.

en: The setting could not be saved due to errors.
cy: Ni ellid achub y gosodiadau oherwydd gwallau.

en: %(setting_type)s updated.
cy: %(setting_type)swedi'i ddiweddaru.
