Wagtail - en to el translation catalogue (6 entries)

en: default
el: προεπιλογή

en: Site
el: Ιστότοπος

en: Settings
el: Επιλογές

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
el: Αυτή ρύθμιση δεν άνοιξε γιατί δεν έχει οριστεί ιστότοπος

en: The setting could not be saved due to errors.
el: Η ρύθμιση δεν μπορεί να αποθηκευτεί λόγω σφάλματος.

en: %(setting_type)s updated.
el: %(setting_type)s αναθεωρήθηκε
