Wagtail - en to et translation catalogue (6 entries)

en: default
et: vaikimis

en: Site
et: Sait

en: Settings
et: Sätted

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
et: Seda seadet ei saanud avada, kuna pole ühtegi saiti määratletud.

en: The setting could not be saved due to errors.
et: Seadet ei õnnestunud vigade tõttu salvestada.

en: %(setting_type)s updated.
et: %(setting_type)s uuendatud.
