Wagtail - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: default
fa: پیشفرض

en: %(site_setting)s for %(site)s
fa: %(site_setting)s برای %(site)s

en: Site
fa: سایت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
fa: چون سایتی تعریف نشده است، این تنظیمات قابل باز شدن نمی‌باشد.

en: The setting could not be saved due to errors.
fa: به دلیل بروز خطا امکان ذخیره تنظیمات وجود ندارد.

en: %(setting_type)s updated.
fa: %(setting_type)sبروزرسانی شد.
