Wagtail - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: default
fi: oletusarvo

en: %(site_setting)s for %(site)s
fi: %(site_setting)s sivustolle %(site)s

en: Site
fi: Sivusto

en: Settings
fi: Asetukset

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
fi: Tätä asetusta ei voitu avata, koska sivustoa ei ole määritelty.

en: The setting could not be saved due to errors.
fi: Asetusta ei voitu tallentaa virheiden vuoksi.

en: %(setting_type)s updated.
fi: %(setting_type)s päivitetty.
