Wagtail - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: default
gl: por defecto

en: %(site_setting)s for %(site)s
gl: %(site_setting)s para %(site)s

en: Site
gl: Sitio web

en: Settings
gl: Configuración

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
gl: Esta configuración non puido ser aberta porque non hai ningún sitio web definido.

en: The setting could not be saved due to errors.
gl: A configuración non pode ser gardada debido a erros.

en: %(setting_type)s updated.
gl: %(setting_type)s actualizado.
