Wagtail - en to mi translation catalogue (6 entries)

en: default
mi: taunoa

en: Site
mi: Pae

en: Settings
mi: tautuhinga

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
mi: Nōtemea e kore he pae tautuhi, ehara tēnei ka taea ki te pōaha

en: The setting could not be saved due to errors.
mi: Ehara tēnei i puritia, he raruraru.

en: %(setting_type)s updated.
mi: %(setting_type)s whakahou.
