Wagtail - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: default
pl: domyślny

en: %(site_setting)s for %(site)s
pl: %(site_setting)s dla %(site)s

en: Site
pl: Serwis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
pl: To ustawienie nie mogło zostać otwarte ponieważ nie zdefiniowano żadnego serwisu.

en: The setting could not be saved due to errors.
pl: Ustawienie nie mogło zostać zapisane z powodu błędów.

en: %(setting_type)s updated.
pl: %(setting_type)s zaktualizowane.
