Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (6 entries)

en: default
sk_SK: predvolené

en: %(site_setting)s for %(site)s
sk_SK: %(site_setting)s pre %(site)s

en: Site
sk_SK: Sídlo

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: The setting could not be saved due to errors.
sk_SK: Nastavenia neboli uložené kvôli chybám.

en: %(setting_type)s updated.
sk_SK: %(setting_type)s aktualizované.
