Wagtail - en to th translation catalogue (7 entries)

en: default
th: ค่าเริ่มต้น

en: %(site_setting)s for %(site)s
th: %(site_setting)s สำหรับ %(site)s

en: Site
th: เว็บไซด์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
th: การตั้งค่าไม่สามารถเปิดได้ เนื่องจากไม่ได้ระบุเว็บไซด์

en: The setting could not be saved due to errors.
th: การตั้งค่าไม่สามารถเซฟได้ในขณะที่มีข้อผิดพลาด

en: %(setting_type)s updated.
th: %(setting_type)s ถูกอัปเดต
