Wagtail - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: %(site_setting)s for %(site)s
ug: %(site_setting)s /%(site)s

en: Site
ug: بېكەت

en: Settings
ug: تەڭشەك

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
ug: تور بېكەت ئېنىقلانمىغاچقا بۇ تەڭشەكنى ئاچقىلى بولمىدى.

en: The setting could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن تەڭشەكنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: %(setting_type)s updated.
ug: %(setting_type)s يېڭىلاندى.
