Wagtail - en to dv translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
dv: ވެގްޓޭލް ސްޓައިލް ގައިޑް

en: Minimap
dv: މިނީމެޕް

en: Save
dv: ސޭވްކުރޭ

en: Delete image
dv: އިމޭޖް ޑިލީޓްކުރޭ

en: Styleguide
dv:  ސްޓައިލް ގައިޑް

en: Success message
dv: ކާމިޔާބު ވި ކަމުގެ މެސެޖް

en: View live
dv: ލައިވްކޮށް ބަލާލާ

en: Edit
dv: އެޑިޓް

en: Warning message
dv: ރައްކާތެރިވުމުގެ މެސެޖް

en: Error message
dv: މައްސަލައިގެ މެސެޖް
