Wagtail - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Wagtail table block
fi: Wagtailin taulukkolohko

en: Row header
fi: Riviotsikko

en: Table headers
fi: Taulukon otsikot

en: Display the first row as a header
fi: Näytä ensimmäinen rivi otsikkona

en: Display the first column as a header
fi: Näytä ensimmäinen sarake otsikkona

en: Column header
fi: Sarakeotsikko

en: Display the first row AND first column as headers
fi: Näytä ensimmäinen rivi JA ensimmäinen sarake otsikkoina

en: No headers
fi: Ei otsikoita

en: Which cells should be displayed as headers?
fi: Mitkä solut näytetään otsikkoina?

en: Table caption
fi: Taulukon otsikko

en: A heading that identifies the overall topic of the table, and is useful for screen reader users.
fi: Otsikko, joka ilmaisee taulukon aiheen ja hyödyttää ruudunlukijaohjelmien käyttäjiä

en: Table
fi: Taulukko
