Wagtail - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Wagtail table block
sl: Wagtail Namizni blok

en: Row header
sl: Naslov vrstice

en: Table headers
sl: Naslovi tabel

en: Display the first row as a header
sl: Prikaži prvo vrstico kot glavo

en: Display the first column as a header
sl: Prikaži prvi stolpec kot glavo

en: Column header
sl: Glava stolpca

en: Display the first row AND first column as headers
sl: Prikažite prvo vrstico IN prvi stolpec kot glave

en: No headers
sl: Brez glave

en: Which cells should be displayed as headers?
sl: Katere celice naj se prikažejo kot glave?

en: Table caption
sl: Napis tabele

en: A heading that identifies the overall topic of the table, and is useful for screen reader users.
sl: Naslov, ki označuje splošno temo tabele in je uporaben za uporabnike bralnikov zaslona.

en: Table
sl: Tabela
