Wagtail - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Wagtail documents
et: Wagtail dokumendid

en: Collection
et: Kogumine

en: Add
et: Lisama

en: Add/edit documents you own
et: Lisage / muutke teile kuuluvaid dokumente

en: Edit
et: Muuda

en: Edit any document
et: Muutke mis tahes dokumenti

en: Choose
et: Valige

en: title
et: pealkiri

en: file
et: faili

en: created at
et: loodud aadressil

en: uploaded by user
et: kasutaja üles laaditud

en: tags
et: sildid

en: document
et: dokument

en: documents
et: dokumendid

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
et[0]: Kasutatud %(usage_count)s korda
et[1]: Kasutatud %(usage_count)s korda

en: Yes, delete
et: Jah, kustuta

en: No, don't delete
et: Ei, ära kustuta

en: Latest documents
et: Viimased dokumendid

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
et: Te pole sellesse kogusse ühtegi dokumenti üles laadinud.

en: You haven't uploaded any documents.
et: Te pole ühtegi dokumenti üles laadinud.

en: Change document:
et: Muuda dokumenti:

en: Add a document
et: Lisage dokument

en: Uploading…
et: Üleslaadimine ...

en: Upload
et: Laadi üles

en: Filesize
et: Faili suurus

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Usage
et: Kasutamine

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
et: Vabandust, ükski dokument ei ühti "<em>%(query_string)s</em>\

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
et: Te pole sellesse kogusse ühtegi dokumenti üles laadinud. Miks mitte laadida <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">üles üks</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
et: Te pole üles laadinud ühtegi dokumenti. Miks mitte laadida <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">üles üks</a>?

en: Add multiple documents
et: Lisage mitu dokumenti

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
et: Kohe üleslaadimiseks lohistage dokumendid sellesse piirkonda.

en: Or choose from your computer
et: Või valige oma arvutist

en: Add to collection:
et: Lisa kogusse:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
et: Üleslaadimine õnnestus. Vajadusel värskendage seda dokumenti sobivama pealkirjaga. Võite ka dokumendi täielikult kustutada, kui üleslaadimist pole vaja.

en: Sorry, upload failed.
et: Vabandust, üleslaadimine ebaõnnestus.

en: You need a password to access this document.
et: Sellele dokumendile juurdepääsemiseks vajate parooli.

en: Document permissions
et: Dokumendi load

en: Add a document permission
et: Lisage dokumendi luba

en: Delete
et: Kustuta

en: File
et: Fail

en: Created
et: Loodud

en: Choose a document
et: Valige dokument

en: Choose another document
et: Valige mõni muu dokument

en: Edit this document
et: Muutke seda dokumenti

en: Documents
et: Dokumendid

en: Title
et: Pealkiri

en: Document '%(document_title)s' added.
et: Dokument '%(document_title)s' on lisatud.

en: The document could not be saved due to errors.
et: Vigade tõttu ei õnnestunud dokumenti salvestada.

en: Document '%(document_title)s' updated
et: Dokumendi '%(document_title)s' värskendamine on toimunud

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
et: Faili ei leitud. Palun muutke allikat või kustutage dokument

en: Delete document
et: Kustuta dokument

en: Document '%(document_title)s' deleted.
et: Dokument '%(document_title)s' on kustutatud.

en: Add documents
et: Lisage dokumendid

en: Document
et: Dokument

en: %(count)s document | %(count)s documents
et[0]: %(count)s dokument
et[1]: %(count)s dokumenti.
