Wagtail - en to nb translation catalogue (83 entries)

en: Wagtail documents
nb: Wagtail-dokumenter

en: Collection
nb: Samling

en: Add
nb: Legg til

en: Add/edit documents you own
nb: Legg til/rediger dokumenter du eier

en: Edit
nb: Endre

en: Edit any document
nb: Rediger ethvert dokument

en: Choose
nb: Velg

en: Select documents in choosers
nb: Velg dokumenter i velgere

en: title
nb: tittel

en: file
nb: fil

en: created at
nb: opprettet

en: uploaded by user
nb: opplastet av bruker

en: tags
nb: stikkord

en: document
nb: dokument

en: documents
nb: dokumenter

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
nb[0]: Legg til merkelapper på 1 dokument
nb[1]: Legg til merkelapper på %(counter)s dokumenter

en: Add tags to documents
nb: Legg til merkelapper på dokumenter

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
nb[0]: Er du sikker på at du vil merke følgende dokument?
nb[1]: Er du sikker på at du vil merke følgende dokumenter?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
nb[0]: Du har ikke tillatelse til å legge til merkelapper på dette dokumentet
nb[1]: Du har ikke tillatelse til å legge til merkelapper på disse dokumentene

en: Yes, add
nb: Ja, legg til

en: No, don't add
nb: Nei, ikke legg til

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
nb[0]: Legg til 1 dokument i ny samling
nb[1]: Legg til %(counter)s dokumenter i ny samling

en: Add documents to collection
nb: Legg til dokumenter i samlingen

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
nb[0]: Er du sikker på at du vil legge til følgende dokument til valgte samling?
nb[1]: Er du sikker på at du vil legge til følgende dokumenter til valgte samling?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
nb[0]: Du har ikke tillatelse til å legge til dette dokumentet i en samling
nb[1]: Du har ikke tillatelse til å legge til disse dokumentene i en samling

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
nb[0]: Slett 1 dokument
nb[1]: Slett %(counter)s dokumenter

en: Delete documents
nb: Slett dokumenter

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
nb[0]: Er du sikker på at du vil slette dette dokumentet?
nb[1]: Er du sikker på at du vil slette disse dokumentene?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
nb[0]: Brukt %(usage_count)s gang
nb[1]: Brukt %(usage_count)s ganger

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
nb[0]: Du har ikke tillatelse til å slette dette dokumentet
nb[1]: Du har ikke tillatelse til å slette disse dokumentene

en: Yes, delete
nb: Ja, slett

en: No, don't delete
nb: Nei, ikke slett

en: Latest documents
nb: Siste dokumenter

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
nb: Beklager, ingen dokumenter matcher "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
nb: Du har ikke lastet opp noen dokumenter til denne samlingen.

en: You haven't uploaded any documents.
nb: Du har ikke lastet opp noen dokumenter.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
nb: Hvorfor ikke <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>laste en opp nå</a>?

en: Change document:
nb: Bytt ut dokument:

en: Add a document
nb: Legg til et dokument

en: Uploading…
nb: Laster opp…

en: Upload
nb: Last opp

en: Filesize
nb: Filstørrelse

en: File not found
nb: Fil ikke funnet

en: Usage
nb: Bruk

en: Select all documents in listing
nb: Velg alle dokumenter i listen

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
nb: Beklager, ingen dokumenter samsvarer med <em>"%(query_string)s"</em>

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
nb: Du har ikke lastet opp noen dokumenter til denne samlingen. Hvorfor ikke <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">laste opp et nå</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
nb: Du har ikke lastet opp noen dokumenter. Hvorfor ikke <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">laste opp et nå</a>?

en: Add multiple documents
nb: Legg til flere dokumenter

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
nb: Dra og slipp dokumenter i dette feltet for å laste opp umiddelbart.

en: Or choose from your computer
nb: Eller velg fra din datamaskin

en: Add to collection:
nb: Legg til i samling:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
nb: Opplasting vellykket. Du kan oppdatere dette dokumentet med den mer passende tittel, om nødvendig. Du kan også slette dokumentet dersom opplastingen ikke var nødvendig.

en: Sorry, upload failed.
nb: Beklager, opplasting feilet.

en: Document updated.
nb: Dokument oppdatert.

en: You need a password to access this document.
nb: Du må oppgi et passord for å se dette dokumentet.

en: Document permissions
nb: Dokumenttillatelser

en: Add a document permission
nb: Legg til dokumenttillatelse

en: Tag
nb: Merkelapp

en: Add tags to the selected documents
nb: Legg til merkelapper på valgte dokumenter

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
nb[0]: Nye merkelapper er lagt til %(num_parent_objects)d dokument
nb[1]: Nye merkelapper er lagt til %(num_parent_objects)d dokumenter

en: Add to collection
nb: Legg til i samling

en: Add selected documents to collection
nb: Legg til valgte dokumenter i samling

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
nb[0]: %(num_parent_objects)d dokument er lagt til %(collection)s
nb[1]: %(num_parent_objects)d dokumenter er lagt til %(collection)s

en: Delete
nb: Slett

en: Delete selected documents
nb: Slett valgte dokumenter

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
nb[0]: %(num_parent_objects)d dokument er blitt slettet
nb[1]: %(num_parent_objects)d dokumenter er blitt slettet

en: File
nb: Fil

en: Created
nb: Opprettet

en: Choose a document
nb: Velg et dokument

en: Choose another document
nb: Velg et annet dokument

en: Edit this document
nb: Endre dette dokumentet

en: Documents
nb: Dokumenter

en: Title
nb: Tittel

en: Document '%(document_title)s' added.
nb: Dokumentet "%(document_title)s" er lagt til.

en: The document could not be saved due to errors.
nb: Dokumentet kunne ikke lagres grunnet feil.

en: Document '%(document_title)s' updated
nb: Dokumentet "%(document_title)s" er oppdatert

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
nb: Filen ble ikke funnet. Endre kilde for dokumentet eller slett det

en: Delete document
nb: Slett dokument

en: Document '%(document_title)s' deleted.
nb: Dokumentet "%(document_title)s" er slettet.

en: Add documents
nb: Legg til dokumenter

en: Document
nb: Dokument

en: %(count)s document | %(count)s documents
nb[0]: %(count)s dokument
nb[1]: %(count)s dokumenter
