Wagtail - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Wagtail documents
pl: Dokumenty Wagtail

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Add
pl: Dodaj

en: Add/edit documents you own
pl: Dodaj/edytuj swoje dokumenty

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit any document
pl: Edytuj dowolny dokument

en: Choose
pl: Wybierz

en: Select documents in choosers
pl: Wybierz dokumenty w listach

en: title
pl: tytuł

en: file
pl: plik

en: created at
pl: utworzono dnia

en: uploaded by user
pl: wgrane przez użytkownika

en: tags
pl: tagi

en: document
pl: dokument

en: documents
pl: dokumenty

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
pl[0]: Dodaj tagi do 1 dokumentu
pl[1]: Dodaj tagi do %(counter)s dokumentów
pl[2]: Dodaj tagi do %(counter)s dokumentów
pl[3]: Dodaj tagi do %(counter)s dokumentów

en: Add tags to documents
pl: Dodaj tagi do dokumentów

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
pl[0]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować ten dokument?
pl[1]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować te dokumenty?
pl[2]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować te dokumenty?
pl[3]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować te dokumenty?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tego dokumentu
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tych dokumentów
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tych dokumentów
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tych dokumentów

en: Yes, add
pl: Tak, dodaj

en: No, don't add
pl: Nie, nie dodawaj

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
pl[0]: Dodaj 1 dokument do nowej kolekcji
pl[1]: Dodaj %(counter)s dokumentów do nowej kolekcji
pl[2]: Dodaj %(counter)s dokumentów do nowej kolekcji
pl[3]: Dodaj %(counter)s dokumentów do nowej kolekcji

en: Add documents to collection
pl: Dodaj dokumenty do kolekcji

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
pl[0]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać ten dokument do wybranej kolekcji?
pl[1]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać te dokumenty do wybranej kolekcji?
pl[2]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać te dokumenty do wybranej kolekcji?
pl[3]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać te dokumenty do wybranej kolekcji?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień żeby dodać ten dokument do kolekcji
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień żeby dodać te dokumenty do kolekcji
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień żeby dodać te dokumenty do kolekcji
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień żeby dodać te dokumenty do kolekcji

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
pl[0]: Usuń 1 dokument
pl[1]: Usuń %(counter)s dokumentów
pl[2]: Usuń %(counter)s dokumentów
pl[3]: Usuń %(counter)sdokumentów

en: Delete documents
pl: Usuń dokumenty

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
pl[0]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć ten dokument?
pl[1]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te dokumenty?
pl[2]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te dokumenty?
pl[3]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te dokumenty?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
pl[0]: Użyto %(usage_count)s raz
pl[1]: Użyto %(usage_count)s razy
pl[2]: Użyto %(usage_count)s razy
pl[3]: Użyto %(usage_count)s razy

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tego dokumentu
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych dokumentów
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych dokumentów
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych dokumentów

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: No, don't delete
pl: Nie usuwaj

en: Latest documents
pl: Najnowsze dokumenty

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
pl: Przepraszamy, żaden dokument nie pasuje do "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
pl: Nie przesłano żadnych dokumentów do tej kolekcji.

en: You haven't uploaded any documents.
pl: Nie przesłano żadnych dokumentów.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
pl: Dlaczego nie <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>wgrać jednego teraz</a>?

en: Change document:
pl: Zmień dokument:

en: Add a document
pl: Dodaj dokument

en: Uploading…
pl: Wgrywanie…

en: Upload
pl: Prześlij

en: Filesize
pl: Rozmiar pliku

en: File not found
pl: Plik nie został odnaleziony

en: Usage
pl: Użycie

en: Select all documents in listing
pl: Wybierz wszystkie dokumenty na liście

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
pl: Przepraszamy, żaden dokument nie pasuje do "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
pl: Nie przesłano żadnych dokumentów do tej kolekcji. Dlaczego nie <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">dodać jednego teraz</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
pl: Nie przesłano żadnych dokumentów. Czemu nie  <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">dodać jednego teraz</a>?

en: Add multiple documents
pl: Dodaj wiele dokumentów

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
pl: Przeciągnij i upuść dokumenty w to miejsce, żeby je natychmiast przesłać.

en: Or choose from your computer
pl: Lub wybierz z komputera

en: Add to collection:
pl: Dodaj do kolekcji:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
pl: Wgranie plików zakończone powodzeniem. Jeśli trzeba zaktualizuj tytuł tego dokumentu. Możesz także usunąć ten dokument jeśli wgranie pliku nie było wymagane.

en: Sorry, upload failed.
pl: Przepraszamy, przesyłanie się nie powiodło.

en: Document updated.
pl: Uaktualniono dokument.

en: You need a password to access this document.
pl: Potrzebujesz hasła, aby dostać się do tego dokumentu.

en: Document permissions
pl: Uprawnienia dokumentów

en: Add a document permission
pl: Dodaj uprawnienie dokumentu

en: Tags
pl: Tagi

en: Add tags to the selected documents
pl: Dodaj tagi do wybranych dokumentów

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
pl[0]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d dokumentu
pl[1]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d dokumentów
pl[2]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d dokumentów
pl[3]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d dokumentów

en: Add to collection
pl: Dodaj do kolekcji

en: Add selected documents to collection
pl: Dodaj wybrane dokumenty do kolekcji

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
pl[0]: %(num_parent_objects)d dokument został dodany do %(collection)s
pl[1]: %(num_parent_objects)d dokumentów zostało dodanych do %(collection)s
pl[2]: %(num_parent_objects)d dokumentów zostało dodanych do %(collection)s
pl[3]: %(num_parent_objects)d dokumentów zostało dodanych do %(collection)s

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete selected documents
pl: Usuń wybrane dokumenty

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
pl[0]: %(num_parent_objects)d dokument został usunięty
pl[1]: %(num_parent_objects)d dokumentów zostało usunięte
pl[2]: %(num_parent_objects)d dokumentów zostało usunięte
pl[3]: %(num_parent_objects)d dokumentów zostało usunięte

en: File
pl: Plik

en: Created
pl: Utworzone

en: Choose a document
pl: Wybierz dokument

en: Choose another document
pl: Wybierz inny dokument

en: Edit this document
pl: Edytuj ten dokument

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Title
pl: Tytuł

en: The document could not be created due to errors.
pl: Dokument nie mógł zostać utworzony z powodu błędów.

en: Document '%(document_title)s' added.
pl: Dodano dokument '%(document_title)s'.

en: The document could not be saved due to errors.
pl: Dokument nie mógł zostać zapisany z powodu błędów.

en: Document '%(document_title)s' updated
pl: Uaktualniono dokument '%(document_title)s'

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
pl: Plik nie mógł zostać odnaleziony. Proszę zmień źródło lub usuń dokument

en: Delete document
pl: Usuń dokument

en: Document '%(document_title)s' deleted.
pl: Usunięto dokument '%(document_title)s'

en: Add documents
pl: Dodaj dokumenty

en: Document
pl: Dokument

en: %(count)s document | %(count)s documents
pl[0]: %(count)s dokument
pl[1]: %(count)s dokumentów
pl[2]: %(count)s dokumentów
pl[3]: %(count)s dokumentów
