Wagtail - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: Wagtail documents
uk: Документи Wagtail

en: Collection
uk: Колекція

en: Add
uk: Додати

en: Add/edit documents you own
uk: Додати/редагувати власні документи

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit any document
uk: Редагувати будь-який документ

en: Choose
uk: Вибрати

en: Select documents in choosers
uk: Вибирати документи у селекторах

en: title
uk: заголовок

en: file
uk: файл

en: created at
uk: створено о

en: uploaded by user
uk: завантажено користувачем

en: tags
uk: теги

en: document
uk: документ

en: documents
uk: документи

en: Add tags to documents
uk: Додати теги до документів

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
uk[0]: Ви певні що маєте додати тег до наступного документа?
uk[1]: Ви певні що маєте додати тег до наступних документів?
uk[2]: Ви певні що маєте додати тег до наступних документів?
uk[3]: Ви певні що маєте додати тег до наступних документів?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
uk[0]: Вам не дозволено додавати теги до цього документа
uk[1]: Вам не дозволено додавати теги до цих документів
uk[2]: Вам не дозволено додавати теги до цих документів
uk[3]: Вам не дозволено додавати теги до цих документів

en: Yes, add
uk: Так, додати

en: No, don't add
uk: Ні, не додавати

en: Add documents to collection
uk: Додати документи до колекції

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
uk[0]: Ви певні, що бажаєте додати наступні документ до колекції?
uk[1]: Ви певні, що бажаєте додати наступні документи до колекції?
uk[2]: Ви певні, що бажаєте додати наступні документи до колекції?
uk[3]: Ви певні, що бажаєте додати наступні документи до колекції?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
uk[0]: Вам не дозволено додавати цей документ до колекції
uk[1]: Вам не дозволено додавати ці документи до колекції
uk[2]: Вам не дозволено додавати ці документи до колекції
uk[3]: Вам не дозволено додавати ці документи до колекції

en: Delete documents
uk: Видалити документи

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити цей документ?
uk[1]: Ви впевнені, що хочете видалити ці документи?
uk[2]: Ви впевнені, що хочете видалити ці документи?
uk[3]: Ви впевнені, що хочете видалити ці документи?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
uk[0]: Використано %(usage_count)s раз
uk[1]: Викорнистано %(usage_count)s рази
uk[2]: Використано %(usage_count)s разів
uk[3]: Використано %(usage_count)s разів

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
uk[0]: Вам не дозволено видаляти цей документ
uk[1]: Вам не дозволено видаляти ці документи
uk[2]: Вам не дозволено видаляти ці документи
uk[3]: Вам не дозволено видаляти ці документи

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: No, don't delete
uk: Ні, не видаляти

en: Latest documents
uk: Останні документи

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
uk: Ви не завантажили жодних документів до цієї колекції.

en: You haven't uploaded any documents.
uk: Ви не завантажили жодних документів.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
uk: Чому б не <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>завантажити якесь зараз</a>?

en: Change document:
uk: Змінити документ:

en: Add a document
uk: Додати документ

en: Uploading…
uk: Йде надсилання...

en: Upload
uk: Надіслати

en: Filesize
uk: Розмір файлу

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Usage
uk: Використання

en: Select all documents in listing
uk: Обрати всі документи у списку

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
uk: Вибачте, жоден документ не відповідає "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
uk: Ви ще не завантажили жодного документа до колекції. Чому б зараз <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">не завантажити якийсь</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
uk: Ви ще не завантажили жодного документа. Чому б зараз <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">не завантажити якийсь</a>?

en: Add multiple documents
uk: Додати декілька документів

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
uk: Затисніть і потягніть документи у цю область, щоб надіслати їх негайно.

en: Or choose from your computer
uk: Чи оберіть з вашого комп'ютера

en: Add to collection:
uk: Додати до колекції:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
uk: Надсилання успішне. Будь ласка, у разі необхідності оновіть заголовок для цього документу. Ви також можете повністю видалити документ, якщо надсилання не було потрібне.

en: Sorry, upload failed.
uk: Вибачте, надсилання зазнало невдачі.

en: Document updated.
uk: Документ оновлено.

en: You need a password to access this document.
uk: Потрібний пароль для доступу до цього документу.

en: Document permissions
uk: Дозволи для документа

en: Add a document permission
uk: Додати дозвіл для документа

en: Tags
uk: Теги

en: Tag
uk: Тег

en: Add tags to the selected documents
uk: Додати теги до обраних документів

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
uk[0]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d документом
uk[1]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d документами
uk[2]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d документами
uk[3]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d документами

en: Add to collection
uk: Додати до коллекції

en: Add selected documents to collection
uk: Додати документи до колекції

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
uk[0]: %(num_parent_objects)d документ був доданий до %(collection)s
uk[1]: %(num_parent_objects)d документів було додано до %(collection)s
uk[2]: %(num_parent_objects)d документів було додано до %(collection)s
uk[3]: %(num_parent_objects)d документів було додано до %(collection)s

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete selected documents
uk: Видалити обрані документи

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
uk[0]: %(num_parent_objects)d документ було видалено
uk[1]: %(num_parent_objects)d документів було видалено
uk[2]: %(num_parent_objects)d документів було видалено
uk[3]: %(num_parent_objects)d документів було видалено

en: File
uk: Файл

en: Created
uk: Створено

en: Choose a document
uk: Обрати документ

en: Choose another document
uk: Оберіть інший документ

en: Edit this document
uk: Редагувати цей документ

en: Documents
uk: Документи

en: Title
uk: Заголовок

en: Document '%(document_title)s' added.
uk: Документ '%(document_title)s' додано.

en: The document could not be saved due to errors.
uk: Документ не може бути збережений через помилки.

en: Document '%(document_title)s' updated
uk: Документ '%(document_title)s' оновлено

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
uk: Файл не знайдено. Будь ласка, змініть джерело чи видаліть документ

en: Delete document
uk: Видалити документ

en: Document '%(document_title)s' deleted.
uk: Документ '%(document_title)s' видалено.

en: Add documents
uk: Додати документи

en: Document
uk: Документ

en: %(count)s document | %(count)s documents
uk[0]: %(count)s документ
uk[1]: %(count)s документи
uk[2]: %(count)s документи
uk[3]: %(count)s документи
