Wagtail - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Wagtail documents
vi: Tài liệu Wagtail

en: Collection
vi: Bộ sưu tập

en: Add
vi: Thêm

en: Add/edit documents you own
vi: Thêm/Sửa tài liệu của bạn

en: Edit
vi: Biên tập

en: Edit any document
vi: Chỉnh sửa bất kì tài liệu nào

en: Choose
vi: Chọn

en: title
vi: tiêu đề

en: file
vi: Tệp

en: created at
vi: Được tạo lúc

en: uploaded by user
vi: Được tải lên bởi người dùng

en: document
vi: văn bản

en: documents
vi: văn bản

en: Yes, add
vi: Đồng ý, thêm

en: No, don't add
vi: Không thêm

en: Delete documents
vi: Xóa văn bản

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
vi[0]: Dùng %(usage_count)s lần

en: Yes, delete
vi: Đúng, xoá đi

en: No, don't delete
vi: Không xoá

en: Add a document
vi: Thêm một văn bản

en: Uploading…
vi: Đang đăng tải...

en: Upload
vi: Đăng tải

en: Tag
vi: Thẻ

en: Delete
vi: Xoá

en: Choose a document
vi: Chọn một văn bản

en: Edit this document
vi: Biên tập văn bản này

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete document
vi: Xóa văn bản

en: Document '%(document_title)s' deleted.
vi: Văn bản '%(document_title)s' đã được xóa.
