Wagtail - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
cs: Pro toto URL nebyl nalezen žádný embed.

en: Please enter a valid URL
cs: Prosím zadejte platnou URL

en: embeds
cs: embedy

en: Insert embed
cs: Vložit embed

en: Insert
cs: Vložit

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
cs: Zdá se, že není správně nastaven API klíč pro službu Embedly. Prosím, zkontrolujte nastavení systému.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
cs: Došlo k problému při použití služby Embedly. Zkuste to prosím znovu později.
