Wagtail - en to cs translation catalogue (111 entries)

en: Wagtail images
cs: Wagtail obrázky

en: Image is decorative
cs: Obrázek je dekorační

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
cs: Prosím buď zadejte alternativní text pro váš obrázek a nebo jej označte jako dekorační

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
cs: Podporované formáty: %(supported_formats)s. Maximální velikost souboru: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
cs: Podporované formáty: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
cs: Nepodporovaný formát obrázku. Podporovány jsou formáty %(supported_formats)s

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
cs: Neplatný obrázek typu .%(extension)s. Přípona neodpovídá formátu souboru (%(image_format)s)

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
cs: Soubor je příliš velký (%(file_size)s). Maximální velikost souboru %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
cs: Soubor má příliš mnoho bodů (%(num_pixels)s). Maximum je %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
cs: Soubor je příliš velký. Maximální velikost souboru %(max_filesize)s.

en: Full width
cs: Plná šířka

en: Left-aligned
cs: Zarovnané doleva

en: Right-aligned
cs: Zarovnané doprava

en: Collection
cs: Soubor (kolekce)

en: Format
cs: Formát

en: Filter
cs: Filtr

en: Original size
cs: Původní velikost

en: Resize to width
cs: Přizpůsobit šířku

en: Resize to height
cs: Přizpůsobit výšku

en: Resize to min
cs: Zvětšit na minimální velikost

en: Resize to max
cs: Zmenšit na maximální velikost

en: Resize to fill
cs: Vyplnit obdélník

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Closeness
cs: Přiblížení

en: Add
cs: Přidat

en: Add/edit images you own
cs: Přidat/upravit své obrázky

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit any image
cs: Upravit jakýkoliv obrázek

en: Choose
cs: Vyber

en: Select images in choosers
cs: Vyber obrázky pomocí výběrových prvků

en: title
cs: název

en: file
cs: soubor

en: description
cs: popis

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: created at
cs: vytvořeno

en: uploaded by user
cs: nahráno uživatelem

en: tags
cs: Štítky

en: image
cs: obrázek

en: images
cs: obrázky

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
cs[0]: Přidat štítky k 1 obrázku
cs[1]: Přidat štítky k %(counter)s obrázkům
cs[2]: Přidat štítky k %(counter)s obrázkům
cs[3]: Přidat štítky k %(counter)s obrázkům

en: Add tags to images
cs: Přidat štítky k obrázkům

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
cs[0]: Opravdu chcete oštítkovat následující obrázek?
cs[1]: Opravdu chcete oštítkovat následující obrázky?
cs[2]: Opravdu chcete oštítkovat následující obrázky?
cs[3]: Opravdu chcete oštítkovat následující obrázky?

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
cs[0]: Nemáte oprávnění přidávat k tomuto obrázku štítky
cs[1]: Nemáte oprávnění přidávat k těmto obrázkům štítky
cs[2]: Nemáte oprávnění přidávat k těmto obrázkům štítky
cs[3]: Nemáte oprávnění přidávat k těmto obrázkům štítky

en: Yes, add
cs: Ano, přidat

en: No, don't add
cs: Ne, nepřidávat

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
cs[0]: Přidat 1 obrázek do nové kolekce
cs[1]: Přidat %(counter)s obrázky do nové kolekce
cs[2]: Přidat %(counter)s obrázku do nové kolekce
cs[3]: Přidat %(counter)s obrázků do nové kolekce

en: Add images to collection
cs: Přidat obrázky do kolekce

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
cs[0]: Použito %(usage_count)sx
cs[1]: Použito %(usage_count)sx
cs[2]: Použito %(usage_count)sx
cs[3]: Použito %(usage_count)sx

en: Yes, delete
cs: Ano, smazat

en: No, don't delete
cs: Ne, nemazat

en: Popular tags
cs: Oblíbené štítky

en: Existing
cs: Existující

en: New
cs: Nový

en: Latest images
cs: Poslední obrázky

en: Choose a format
cs: Zvolte formát

en: Insert image
cs: Vložit obrázek

en: Change image file:
cs: Změnit soubor obrázku:

en: Add an image
cs: Přidat obrázek

en: Uploading…
cs: Nahrávání…

en: Upload
cs: Nahrát

en: URL Generator
cs: Generátor URL

en: Focal point
cs: Bod pro ostření

en: (optional)
cs: (volitelné)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
cs: Určete nejdůležitější oblast obrázku tím, že přesunete box nad obrázkem.

en: Current focal point shown
cs: Zobrazen aktuální středový bod

en: Remove focal area
cs: Odstranit středovou oblast

en: Max dimensions
cs: Maximální rozměry

en: Filesize
cs: Velikost souboru

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Usage
cs: Použití

en: Sort by
cs: Řadit podle

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
cs: Bohužel, výrazu <em>"%(query_string)s"</em> neodpovídají žádné obrázky

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
cs: V kolekci nebyly nalezeny žádné obrázky. Nový obrázek můžete přidat <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">zde</a>.

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
cs: Nebyly nalezeny žádné obrázky. Nový obrázek můžete přidat <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">zde</a>.

en: Preview
cs: Náhled

en: Add multiple images
cs: Přidat více obrázků

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
cs: Chcete-li nahrát obrázky na server, přetáhněte je myší do této oblasti.

en: Or choose from your computer
cs: Nebo zvolte soubor ve vašem počítači

en: Add to collection:
cs: Přidat do kolekce:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
cs: Obrázky byly nahrány. Níže můžete upravit titulky, je-li to třeba. Také můžete vybrané obrázky úplně odstranit, jestliže byly nahrány omylem.

en: Sorry, upload failed.
cs: Nahrání obrázků na server selhalo.

en: Server Error
cs: Chyba serveru

en: Image updated.
cs: Obrázek aktualizován.

en: Image permissions
cs: Oprávnění obrázku

en: Add an image permission
cs: Přidat oprávnění obrázku

en: Tags
cs: Tagy

en: Delete
cs: Smazat

en: Choose an image
cs: Zvolit obrázek

en: Choose another image
cs: Zvolit jiný obrázek

en: Edit this image
cs: Upravit tento obrázek

en: Newest
cs: Nejnovější

en: Oldest
cs: Nejstarší

en: Title: (A -> Z)
cs: Název: (A -> Z)

en: Title: (Z -> A)
cs: Název: (Z -> A)

en: File size: (low to high)
cs: Velikost souboru (vzestupně)

en: File size: (high to low)
cs: Velikost souboru (sestupně)

en: Images
cs: Obrázky

en: The image could not be saved due to errors.
cs: Obrázek nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Image '%(image_title)s' updated.
cs: Obrázek '%(image_title)s' byl upraven.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
cs: Zdrojový soubor obrázku není možné nalézt. Prosím změňte zdroj nebo obrázek smažte.

en: Delete image
cs: Smazat obrázek

en: Image '%(image_title)s' deleted.
cs: Obrázek '%(image_title)s' byl smazán.

en: The image could not be created due to errors.
cs: Obrázek nelze vytvořit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Image '%(image_title)s' added.
cs: Obrázek '%(image_title)s' byl přidán.

en: Add images
cs: Přidat obrázky

en: Image
cs: Obrázek

en: %(count)s image | %(count)s images
cs[0]: %(count)s obrázek
cs[1]: %(count)s obrázky
cs[2]: %(count)s obrázků
cs[3]: %(count)s obrázků

en: Change image
cs: Změnit obrázek
