Wagtail - en to et translation catalogue (89 entries)

en: Wagtail images
et: Wagtail pildid

en: Alt text
et: Alt-tekst

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
et: Toetatud vormingud: %(supported_formats)s. Maksimaalne failisuurus: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
et: Toetatud vormingud: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
et: Pole toetatud pildivorming. Toetatud vormingud: %(supported_formats)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
et: See fail on liiga suur (%(file_size)s). Maksimaalne failisuurus %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
et: Selles failis on liiga palju piksleid (%(num_pixels)s). Maksimaalne piksel %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
et: See fail on liiga suur. Maksimaalne failisuurus %(max_filesize)s.

en: Full width
et: Täislaius

en: Left-aligned
et: Joondatud vasakule

en: Right-aligned
et: Paremale joondatud

en: Collection
et: Kogumine

en: Filter
et: Filtreeri

en: Original size
et: Algne suurus

en: Resize to width
et: Suuruse muutmine laiuseks

en: Resize to height
et: Suuruse muutmine suurusele

en: Resize to min
et: Suuruse muutmine min

en: Resize to max
et: Suuruse muutmine max

en: Resize to fill
et: Suuruse muutmiseks täitmiseks

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Closeness
et: Lähedus

en: Add
et: Lisama

en: Add/edit images you own
et: Lisage / muutke omatavaid pilte

en: Edit
et: Muuda

en: Edit any image
et: Muutke suvalist pilti

en: Choose
et: Valige

en: title
et: pealkiri

en: file
et: faili

en: description
et: kirjeldus

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: created at
et: loodud aadressil

en: uploaded by user
et: kasutaja üles laaditud

en: tags
et: sildid

en: image
et: pilt

en: images
et: pilte

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
et[0]: Kasutatud %(usage_count)s korda
et[1]: Kasutatud %(usage_count)s korda

en: Yes, delete
et: Jah, kustuta

en: No, don't delete
et: Ei, ära kustuta

en: Popular tags
et: Populaarsed sildid

en: Existing
et: Olemasolev

en: New
et: Uus

en: Latest images
et: Uusimad pildid

en: Choose a format
et: Valige vorming

en: Insert image
et: Sisesta pilt

en: Change image file:
et: Pildifaili muutmine:

en: Add an image
et: Lisage pilt

en: Uploading…
et: Üleslaadimine ...

en: Upload
et: Laadi üles

en: URL Generator
et: URL-i generaator

en: Focal point
et: Fookuspunkt

en: (optional)
et: (valikuline)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
et: Selle pildi kõige olulisema piirkonna määratlemiseks lohistage kast ülaloleva pildi kohale.

en: Current focal point shown
et: Kuvatud praegune fookuspunkt

en: Remove focal area
et: Eemaldage fookusala

en: Max dimensions
et: Maksimaalsed mõõtmed

en: Filesize
et: Faili suurus

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Usage
et: Kasutamine

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
et: Vabandust, ükski pilt ei vasta "<em>%(query_string)s</em>" päringule

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
et: Te pole sellesse kogusse ühtegi pilti üles laadinud. Miks mitte <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">seda kohe üles laadida</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
et: Te pole ühtegi pilti üles laadinud. Miks mitte <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">seda kohe üles laadida</a>?

en: Preview
et: Eelvaade

en: Add multiple images
et: Lisage mitu pilti

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
et: Kohe üleslaadimiseks lohistage pilte sellesse piirkonda.

en: Or choose from your computer
et: Või valige oma arvutist

en: Add to collection:
et: Lisa kogusse:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
et: Üleslaadimine õnnestus. Vajadusel värskendage seda pilti sobivama pealkirjaga. Võite ka pildi täielikult kustutada, kui üleslaadimist pole vaja.

en: Sorry, upload failed.
et: Vabandust, üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Server Error
et: Serveri viga

en: Image updated.
et: Pilt on värskendatud.

en: Image permissions
et: Pildi load

en: Add an image permission
et: Lisage pildiluba

en: Delete
et: Kustuta

en: Choose an image
et: Valige pilt

en: Edit this image
et: Muutke seda pilti

en: Images
et: Kujutised

en: The image could not be saved due to errors.
et: Pilti ei õnnestunud vigade tõttu salvestada.

en: Image '%(image_title)s' updated.
et: Pilt „%(image_title)s” on värskendatud.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
et: Allikapildifaili ei leitud. Palun muutke allikat või kustutage pilt.

en: Delete image
et: Kustuta pilt

en: Image '%(image_title)s' deleted.
et: Pilt '%(image_title)s' on kustutatud.

en: The image could not be created due to errors.
et: Pilti ei saanud vigade tõttu luua.

en: Image '%(image_title)s' added.
et: Pilt '%(image_title)s' on lisatud.

en: Add images
et: Lisage pilte

en: Image
et: Pilt

en: %(count)s image | %(count)s images
et[0]: %(count)s pilt
et[1]: %(count)s pilti

en: Change image
et: Muuda pilti
