Wagtail - en to fa translation catalogue (99 entries)

en: Wagtail images
fa: تصاویر وگتیل

en: Alt text
fa: متن جایگزین

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
fa: فورمت‌های پشتیبانی شده: %(supported_formats)s. حداکثر اندازه فایل: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
fa: فورمت‌های پشتیبانی‌شده: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
fa: فورمت تصویر پشتیبانی نمی‌شود. فورمت های مورد قبول: %(supported_formats)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
fa: این فایل بیش از حد بزرگ است (%(file_size)s). حداکثر ظرفیت ممکن %(max_filesize)s است.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
fa: این فایل بیش از حد بزرگ است. حداکثر اندازه %(max_filesize)s.

en: Full width
fa: عرض کامل

en: Left-aligned
fa: چپ چین

en: Right-aligned
fa: راست چین

en: Collection
fa: مجموعه

en: Filter
fa: صافی

en: Original size
fa: اندازه اصلی

en: Resize to width
fa: ریسایز به طول

en: Resize to height
fa: ریسایز به ارتفاع

en: Resize to min
fa: ریسایز به حداقل

en: Resize to max
fa: ریسایز به حداکثر

en: Resize to fill
fa: ریسایز به پوشاندن

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: طول

en: Closeness
fa: تراکم

en: Add
fa: افزودن

en: Add/edit images you own
fa: افزودن/ویرایش تصاویر خودتان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit any image
fa: ویرایش هرنوع تصویری

en: Choose
fa: انتخاب کنید

en: title
fa: عنوان

en: file
fa: فایل

en: description
fa: شرح

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: created at
fa: ساخته‌شده در

en: uploaded by user
fa: آپلود‌شده توسط کاربر

en: tags
fa: برچسب‌ها

en: image
fa: تصویر

en: images
fa: تصاویر

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
fa[0]: شما مجوز اضافه کردن برچسب به این تصویر را ندارید
fa[1]: شما مجوز اضافه کردن برچسب به این تصاویر را ندارید

en: Yes, add
fa: بله اضافه کن

en: No, don't add
fa: خیر، اضافه نکن

en: Add images to collection
fa: اضافه کردن تصاویر به مجموعه

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
fa[0]: شما مجوز اضافه کردن این تصویر به مجموعه را ندارید
fa[1]: شما مجوز اضافه کردن این تصاویر به مجموعه را ندارید

en: Delete images
fa: تصاویر را حذف کن

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
fa[0]: آیا از حذف این تصویر اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این تصاویر اطمینان دارید؟

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
fa[0]: %(usage_count)s بار استفاده شده
fa[1]: %(usage_count)s بار استفاده شده

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
fa[0]: شما مجوز حذف این تصویر را ندارید
fa[1]: شما مجوز حذف این تصاویر را ندارید

en: Yes, delete
fa: بله حذف شود

en: No, don't delete
fa: نه، حذف نکن

en: Popular tags
fa: برچسب های پرتکرار

en: New
fa: جدید

en: Use new image
fa: استفاده از تصویر جدید

en: Latest images
fa: آخرین تصاویر

en: Select %(title)s
fa: انتخاب %(title)s

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
fa: <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>یک مورد الآن بارگذاری کنید</a>

en: Choose a format
fa: انتخاب یک فورمت

en: Insert image
fa: درج تصویر

en: Change image file:
fa: تغییر فایل تصویر:

en: Add an image
fa: افزودن تصویر

en: Uploading…
fa: در حال آپلود…

en: Upload
fa: آپلود

en: URL Generator
fa: نشانی ساز

en: (optional)
fa: (اختیاری)

en: Current focal point shown
fa: نقطه کانونی فعلی نمایش داده شد

en: Remove focal area
fa: حذف منطقه کانونی

en: Max dimensions
fa: حداکثر ابعاد

en: Filesize
fa: اندازه فایل

en: File not found
fa: فایل پیدا نشد

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
fa: متاسفانه هیچ تصویری با «<em>%(query_string)s</em>» پیدا نشد

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
fa: هنوز به این مجموعه تصویری آپلود نشده. می‌توانید یکی را الان <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">آپلود</a> کنید

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
fa: هنوز تصویر آپلود نکرده اید. می‌توانید یکی را الان <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">آپلود</a> کنید

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Add multiple images
fa: افزودن چند تصویر

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
fa: برای آپلود فوری تصاویر را به این محدوده بیاندازید.

en: Or choose from your computer
fa: یا از کامپیوتر یکی را انتخاب کنید

en: Add to collection:
fa: افزودن به مجموعه:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
fa: آپلود انجام شد. لطفا عنوانی مناسب برای این تصویر انتخاب کنید. همچنین می‌توانید این تصویر را کاملا پاک کنید اگر آپلود نیاز نبود.

en: Sorry, upload failed.
fa: متاسفانه آپلود ناموفق بود.

en: Server Error
fa: خطای سرور

en: Image updated.
fa: تصویر آپلود شد.

en: Image permissions
fa: مجوزهای تصویر

en: Add an image permission
fa: افزودن مجوز تصویر

en: Tag
fa: برچسب

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
fa[0]: برچسب های جدید به %(num_parent_objects)d تصویر اضافه شدند
fa[1]: برچسب های جدید به %(num_parent_objects)d تصویر اضافه شدند

en: Delete
fa: حذف

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
fa[0]: %(num_parent_objects)d تصویر حذف شد
fa[1]: %(num_parent_objects)d تصویر حذف شد

en: Choose an image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Choose another image
fa: تصویر دیگری انتخاب کنید

en: Edit this image
fa: ویرایش این تصویر

en: Images
fa: عکس‌ها

en: The image could not be saved due to errors.
fa: به دلیل بروز خطا این تصویر ذخیره نشد.

en: Image '%(image_title)s' updated.
fa: تصویر '%(image_title)s' بروزرسانی شد.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
fa: تصویر منبع پیدا نشد. لطفا منبع را تغییر دهید یا تصویر را حذف نمایید.

en: Delete image
fa: حذف تصویر

en: Image '%(image_title)s' deleted.
fa: تصویر '%(image_title)s' حذف شد.

en: The image could not be created due to errors.
fa: به دلیل بروز خطا تصویر ایجاد نشد.

en: Image '%(image_title)s' added.
fa: تصویر '%(image_title)s' اضافه شد.

en: Add images
fa: افزودن تصاویر

en: Image
fa: تصویر

en: %(count)s image | %(count)s images
fa[0]: %(count)s تصویر
fa[1]: %(count)s تصویر

en: Change image
fa: تغییر تصویر
