Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (97 entries)

en: Wagtail images
hr_HR: Wagtail slike

en: Image is decorative
hr_HR: Slika je dekorativna

en: Alt text
hr_HR: Alternativni tekst

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
hr_HR: Molimo dodajte alternativni tekst slici ili ju označite kao dekorativnu.

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
hr_HR: Podržani formati: %(supported_formats)s. Najveća veličina: %(max_upload_size)s

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
hr_HR: Podržani formati: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
hr_HR: Format slike nije podržan. Podržani formati: %(supported_formats)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
hr_HR: Datoteka je prevelika (%(file_size)s). Najveća dopuštena veličina: %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
hr_HR: Datoteka ima previše piksela (%(num_pixels)s). Najveća dopuštena količina; %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
hr_HR: Datoteka je prevelika. Najveća dopuštena veličina: %(max_filesize)s.

en: Full width
hr_HR: Cijela širina

en: Left-aligned
hr_HR: Lijevo poravnano

en: Right-aligned
hr_HR: Desno poravnano

en: Collection
hr_HR: Zbirka

en: Original size
hr_HR: Izvorna veličina

en: Resize to width
hr_HR: Obzirom na širinu

en: Resize to height
hr_HR: Obzirom na visinu

en: Resize to min
hr_HR: Obizrom na najmanju dimenziju

en: Resize to max
hr_HR: Obzirom na najveću dimenziju

en: Resize to fill
hr_HR: Upotpuni

en: Width
hr_HR: Širina

en: Height
hr_HR: Visina

en: Closeness
hr_HR: Bliskost

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add/edit images you own
hr_HR: Dodaj/uredi vlastite slike

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit any image
hr_HR: Uređivanje bilo koje slike

en: Choose
hr_HR: Odaberi

en: title
hr_HR: naslov

en: file
hr_HR: datoteka

en: description
hr_HR: opis

en: width
hr_HR: širina

en: height
hr_HR: visina

en: created at
hr_HR: Stvoreno u

en: uploaded by user
hr_HR: Prenio korisnik

en: tags
hr_HR: oznake

en: image
hr_HR: slika

en: images
hr_HR: slike

en: Add tags to images
hr_HR: Dodaj oznake slikama

en: Yes, add
hr_HR: Da, dodaj

en: No, don't add
hr_HR: Ne, nemoj dodati

en: Add images to collection
hr_HR: Dodaj slike u zbirku

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
hr_HR[0]: Korišteno %(usage_count)s put
hr_HR[1]: Korišteno %(usage_count)s puta
hr_HR[2]: Korišteno %(usage_count)s puta

en: Yes, delete
hr_HR: Da, izbriši

en: No, don't delete
hr_HR: Ne, nemoj izbrisati

en: Popular tags
hr_HR: Popularne oznake

en: Existing
hr_HR: Postojeći

en: New
hr_HR: Novi

en: Latest images
hr_HR: Najnovije slike

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
hr_HR: Zašto ne <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>dodate jedan</a>?

en: Choose a format
hr_HR: Odaberi format

en: Insert image
hr_HR: Umetni sliku

en: Change image file:
hr_HR: Promijeni sliku:

en: Add an image
hr_HR: Dodaj sliku

en: Uploading…
hr_HR: Prijenos u tijeku...

en: Upload
hr_HR: Prijenos

en: Focal point
hr_HR: Žarišna točka

en: (optional)
hr_HR: (neobavezno)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
hr_HR: Kako bi naznačili najbitniji dio, povucite pravokutnik preko gornje slike.

en: Current focal point shown
hr_HR: Prikazana je trenutna žarišna točka

en: Remove focal area
hr_HR: Izbriši žarišno područje

en: Max dimensions
hr_HR: Maksimalne dimenzije

en: Filesize
hr_HR: Veličina datoteke

en: File not found
hr_HR: Datoteka nije pronađena

en: Usage
hr_HR: Upotreba

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
hr_HR: Nažalost nisu pronađene slike koje odgovaraju "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
hr_HR: Nemate slika u ovoj zbirci. Zašto ne <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">dodate jednu</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
hr_HR: Nemate slika. Zašto ne <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">dodate jednu</a>?

en: Preview
hr_HR: Pregled

en: Add multiple images
hr_HR: Dodaj više slika

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
hr_HR: Dovucite slike ovdje kako bi ih prenijeli.

en: Or choose from your computer
hr_HR: Ili odaberite sa vašeg računala

en: Add to collection:
hr_HR: Dodaj u zbirku:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
hr_HR: Uspješan prijenos. Molimo preimenujte ovu sliku ako je to potrebno. Također možete izbrisati sliku ako njen prijenos nije bio potreban.

en: Sorry, upload failed.
hr_HR: Nažalost, prijenos nije uspio.

en: Server Error
hr_HR: Greška na poslužitelju

en: Image updated.
hr_HR: Slika je ažurirana.

en: Image permissions
hr_HR: Dozvole slike

en: Add an image permission
hr_HR: Dodaj dozvolu slike

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Tag
hr_HR: Oznaka

en: Add to collection
hr_HR: Dodaj u zbirku

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Choose an image
hr_HR: Odaberi sliku

en: Edit this image
hr_HR: Uredi ovu sliku

en: Images
hr_HR: Slike

en: The image could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati sliku zbog grešaka.

en: Image '%(image_title)s' updated.
hr_HR: Slika '%(image_title)s' je ažurirana.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
hr_HR: Izvorna slika nije pronađena. Molimo promijenite izvor ili izbrišite sliku.

en: Delete image
hr_HR: Izbriši sliku

en: Image '%(image_title)s' deleted.
hr_HR: Slika '%(image_title)s' je izbrisana.

en: The image could not be created due to errors.
hr_HR: Nije moguće stvoriti sliku zbog grešaka.

en: Image '%(image_title)s' added.
hr_HR: Slika '%(image_title)s' je dodana.

en: Add images
hr_HR: Dodaj slike

en: Image
hr_HR: Slika

en: %(count)s image | %(count)s images
hr_HR[0]: %(count)s slika
hr_HR[1]: %(count)s slika
hr_HR[2]: %(count)s slika

en: Change image
hr_HR: Promijeni sliku
