Wagtail - en to nl translation catalogue (140 entries)

en: Wagtail images
nl: Wagtail afbeeldingen

en: Image is decorative
nl: Afbeelding is decoratief

en: Alt text
nl: Alt tekst

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
nl: Voeg alt tekst toe of markeer de afbeelding als decoratief

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
nl: Ondersteunde bestandsformaten: %(supported_formats)s. Maximale bestandsgrootte: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
nl: Ondersteunde bestandsformaten: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
nl: Geen ondersteund afbeeldingsformaat. ondersteunde formaten: %(supported_formats)s.

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
nl: Geen geldige .%(extension)s afbeelding. Deze extensie hoort niet bij het bestandsformaat (%(image_format)s)

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
nl: Dit bestand is te groot (%(file_size)s). De maximale bestandsgrootte is %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
nl: Dit bestand bevat teveel pixels (%(num_pixels)s). Het maximum aantal toegestane pixels is %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
nl: Dit bestand is te groot. Maximale bestandsgrootte %(max_filesize)s.

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Left-aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Right-aligned
nl: Rechts uitgelijnd

en: Collection
nl: Collectie

en: Format
nl: Formaat

en: Original size
nl: Originele grootte

en: Resize to width
nl: Resize tot breedte

en: Resize to height
nl: Resize tot hoogte

en: Resize to min
nl: Resize tot minimaal

en: Resize to max
nl: Resize tot maximaal

en: Resize to fill
nl: Resize om te vullen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Closeness
nl: Nabijheid

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add/edit images you own
nl: Eigen afbeeldingen toevoegen/wijzigen

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit any image
nl: Alle afbeeldingen wijzigen

en: Choose
nl: Kies

en: Select images in choosers
nl: Selecteer afbeeldingen in keuzelijsten

en: title
nl: titel

en: file
nl: bestand

en: description
nl: omschrijving

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: created at
nl: gemaakt op

en: uploaded by user
nl: geupload door gebruiker

en: image
nl: afbeelding

en: images
nl: afbeeldingen

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
nl[0]: Voeg tags aan 1 afbeelding toe
nl[1]: Voeg tags toe aan %(counter)s afbeeldingen

en: Add tags to images
nl: Voeg tags toe aan afbeeldingen

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
nl[0]: Weet je zeker dat je deze afbeelding wilt taggen?
nl[1]: Weet je zeker dat je deze afbeeldingen wilt taggen?

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om tags toe te voegen aan deze afbeelding
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om tags toe te voegen aan deze afbeeldingen

en: Yes, add
nl: Ja, voeg toe

en: No, don't add
nl: Nee, niet toevoegen

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
nl[0]: Voeg 1 afbeelding toe aan nieuwe collectie
nl[1]: Voeg %(counter)s afbeeldingen toe aan nieuwe collectie

en: Add images to collection
nl: Afbeeldingen aan collectie toevoegen

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
nl[0]: Weet je zeker dat je deze afbeelding aan de geselecteerde collectie wilt toevoegen?
nl[1]: Weet je zeker dat je deze afbeeldingen aan de geselecteerde collectie wilt toevoegen?

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze afbeelding aan een collectie toe te voegen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze afbeeldingen aan een collectie toe te voegen

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
nl[0]: Verwijder 1 afbeelding
nl[1]: Verwijder %(counter)s afbeeldingen

en: Delete images
nl: Verwijder afbeeldingen

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
nl[0]: Weet je zeker dat je deze afbeelding wilt verwijderen?
nl[1]: Weet je zeker dat je deze afbeeldingen wilt verwijderen?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
nl[0]: %(usage_count)s keer gebruikt
nl[1]: %(usage_count)s keer gebruikt

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze afbeelding te verwijderen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze afbeeldingen te verwijderen

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: No, don't delete
nl: Nee, niet verwijderen

en: Popular tags
nl: Populaire tags

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
nl: Upload is geslaagd. Echter lijkt je nieuwe afbeelding een dubbeling van een bestaande afbeelding te zijn. Je kunt deze indien nodig verwijderen.

en: Existing
nl: Bestaand

en: New
nl: Nieuw

en: Use new image
nl: Gebruik nieuwe afbeelding

en: Use existing and delete new
nl: Gebruik bestaande en verwijder nieuwe

en: Latest images
nl: Laatste afbeeldingen

en: Select %(title)s
nl: Selecteer %(title)s

en: You haven't uploaded any images in this collection.
nl: Je hebt nog geen afbeelding geüpload naar deze collectie.

en: You haven't uploaded any images.
nl: Je hebt nog geen afbeeldingen geüpload.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
nl: <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>Upload er nu eentje!</a>

en: Choose a format
nl: Kies een formaat

en: Insert image
nl: Voeg afbeelding in

en: %(total)s Image <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Images <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
nl[0]: %(total)s Afbeelding <span class="w-sr-only">aangemaakt in %(site_name)s</span>
nl[1]: %(total)s Afbeeldingen <span class="w-sr-only">aangemaakt in%(site_name)s</span>

en: Change image file:
nl: Wijzig bestand:

en: Add an image
nl: Voeg een afbeelding toe

en: Uploading…
nl: Bezig met uploaden…

en: Upload
nl: Uploaden

en: Keep new image
nl: Bewaar nieuwe afbeelding

en: Delete new image
nl: Nieuwe afbeelding verwijderen

en: Image focal point
nl: Afbeelding focusgebied

en: Focal point
nl: Focusgebied

en: (optional)
nl: (optioneel)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
nl: Geef het belangrijkste deel van de afbeelding aan door een kader te slepen.

en: Current focal point shown
nl: Huidige focusgebied getoond

en: Remove focal area
nl: Verwijder focusgebied

en: Max dimensions
nl: Maximale afmetingen

en: Filesize
nl: Bestandsgrootte

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Usage
nl: Gebruik

en: Sort by
nl: Sorteer op

en: Select all images in listing
nl: Selecteer alle afbeeldingen in lijst

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
nl: Sorry, geen afbeelding overeenkomst "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
nl: Er zijn nog geen afbeeldingen toegevoegd aan deze collectie. Waarom <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">uploadt u er niet nu een</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
nl: Er zijn nog geen afbeeldingen toegevoegd. Waarom <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">uploadt je er niet nu een</a>?

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Copy URL
nl: Kopieer URL

en: Copied to clipboard
nl: Gekopieerd naar klembord

en: Copying to clipboard failed
nl: Kopiëren naar klembord mislukt

en: Add multiple images
nl: Voeg meerdere afbeeldingen toe

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
nl: Sleep afbeeldingen naar dit gebied om ze direct te uploaden.

en: Or choose from your computer
nl: Of kies vanaf je computer

en: Add to collection:
nl: Voeg toe aan collectie:

en: Please provide an image description to comply with best practices for accessibility.
nl: Voeg alsjeblieft een beschrijving van de afbeelding toe om te voldoen aan toegankelijkheidseisen.

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
nl: Upload geslaagd. Voorzie deze afbeelding van een betere titel, indien nodig. Je kunt ook de afbeelding helemaal verwijderen indien de upload onnodig bleek.

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
nl: Upload is geslaagd. Echter lijkt je nieuwe afbeelding een dubbeling van deze bestaande afbeelding te zijn. Je kunt deze indien nodig verwijderen.

en: Sorry, upload failed.
nl: Sorry, upload ging fout.

en: Server Error
nl: Server error

en: Report this error to your website administrator with the following information:
nl: Meld deze fout aan je websitebeheerder, en vermeld het volgende:

en: Image updated.
nl: Afbeelding is bijgewerkt.

en: Image permissions
nl: Afbeeldingsmachtigingen

en: Add an image permission
nl: Voeg een afbeeldingsmachtiging toe

en: Add tags to the selected images
nl: Voeg tags toe aan geselecteerde afbeeldingen

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
nl[0]: Nieuwe tags zijn toegevoegd aan %(num_parent_objects)d afbeelding
nl[1]: Nieuwe tags zijn toegevoegd aan %(num_parent_objects)d afbeeldingen

en: Add to collection
nl: Voeg toe aan collectie

en: Add selected images to collection
nl: Geselecteerde afbeeldingen aan collectie toevoegen

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
nl[0]: %(num_parent_objects)d afbeelding is toegevoegd aan %(collection)s
nl[1]: %(num_parent_objects)d afbeeldingen zijn toegevoegd aan %(collection)s

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete selected images
nl: Verwijder geselecteerde afbeeldingen

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
nl[0]: %(num_parent_objects)d afbeelding is verwijderd
nl[1]: %(num_parent_objects)d afbeeldingen zijn verwijderd

en: Choose an image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose another image
nl: Kies een andere afbeelding

en: Edit this image
nl: Bewerk deze afbeelding

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Oldest
nl: Oudste

en: Title: (A -> Z)
nl: Titel: (A -> Z)

en: Title: (Z -> A)
nl: Titel: (Z -> A)

en: File size: (low to high)
nl: Bestandsgrootte: (klein naar groot)

en: File size: (high to low)
nl: Bestandsgrootte: (groot naar klein)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: The image could not be saved due to errors.
nl: De afbeelding kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: Image '%(image_title)s' updated.
nl: Afbeelding '%(image_title)s' is bijgewerkt.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
nl: Het bronbestand van de afbeelding kon niet worden gevonden. Kies een ander bronbestand of verwijder de afbeelding.

en: Generate URL
nl: Maak URL

en: Delete image
nl: Verwijder afbeelding

en: Image '%(image_title)s' deleted.
nl: Afbeelding '%(image_title)s' verwijderd.

en: The image could not be created due to errors.
nl: De afbeelding kon vanwege fouten niet worden aangemaakt.

en: Image '%(image_title)s' added.
nl: Afbeelding '%(image_title)s' toegevoegd.

en: Add images
nl: Voeg afbeeldingen toe

en: Image
nl: Afbeelding

en: %(count)s image | %(count)s images
nl[0]: %(count)s afbeelding
nl[1]: %(count)s afbeeldingen

en: Change image
nl: Wijzig afbeelding
