Wagtail - en to sl translation catalogue (140 entries)

en: Wagtail images
sl: Wagtail slike

en: Image is decorative
sl: Slika je dekorativna

en: Alt text
sl: Nadomestno besedilo

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
sl: Dodajte nekaj nadomestnega besedila za svojo sliko ali jo označite kot okrasno

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
sl: Podprte oblike zapisa: %(supported_formats)s. Največja velikost datoteke: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
sl: Podprte oblike zapisa: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
sl: Oblika zapisa slike ni podprta. Podprte oblike so: %(supported_formats)s.

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
sl: Ni veljavno. %(extension)s slika. Končnica se ne ujema z obliko datoteke (%(image_format)s)

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
sl: Datoteka je prevelika (%(file_size)s). Največja dovoljena velikost je %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
sl: Ta datoteka ima preveč pikslov (%(num_pixels)s). Maksimalno število pikslov %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
sl: Datoteka je prevelika. Največja dovoljena velikost je %(max_filesize)s.

en: Full width
sl: Polna širina

en: Left-aligned
sl: Poravnano levo

en: Right-aligned
sl: Desno poravnano

en: Collection
sl: Zbirka

en: Original size
sl: Velikost originala

en: Resize to width
sl: Spremni velikost po dolžini

en: Resize to height
sl: Spremeni velikost po višini

en: Resize to min
sl: Spremeni velikost po najmanjši vrednosti

en: Resize to max
sl: Spremeni velikost po največji vrednosti

en: Resize to fill
sl: Spremeni velikost na točne mere

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Closeness
sl: Bližina

en: Add
sl: Dodaj

en: Add/edit images you own
sl: Dodaj/uredi slike v vaši lasti

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit any image
sl: Uredi katerokoli sliko

en: Choose
sl: Izberite

en: Select images in choosers
sl: Izberite slike v izbirnikih

en: title
sl: naziv

en: file
sl: datoteka

en: description
sl: opis

en: width
sl: širina

en: height
sl: višina

en: created at
sl: ustvarjeno

en: uploaded by user
sl: naložil uporabnik

en: tags
sl: oznaka

en: image
sl: slika

en: images
sl: slike

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
sl[0]: Dodajte oznake 1 sliki
sl[1]: Dodajte oznake %(counter)s slikama
sl[2]: Dodajte oznake %(counter)s slikam
sl[3]: Dodajte oznake %(counter)s slikam

en: Add tags to images
sl: Dodaj oznake k slikam

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednjo sliko?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednji sliki?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednje slike?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednje slike?

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
sl[0]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tej sliki
sl[1]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tema slikama
sl[2]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tem slikam
sl[3]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tem slikam

en: Yes, add
sl: Da, dodaj

en: No, don't add
sl: Ne, ne dodaj

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
sl[0]: Dodajte 1 sliko v novo zbirko
sl[1]: Dodajte %(counter)s sliki v novo zbirko
sl[2]: Dodajte %(counter)s slik v novo zbirko
sl[3]: Dodajte %(counter)s slik v novo zbirko

en: Add images to collection
sl: Dodajte slike v zbirko

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednjo sliko v izbrano zbirko?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednji sliki v izbrano zbirko?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednje slike v izbrano zbirko?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednje slike v izbrano zbirko?

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
sl[0]: Nimate dovoljenja za dodajanje te slike v zbirko
sl[1]: Nimate dovoljenja za dodajanje teh slik v zbirko
sl[2]: Nimate dovoljenja za dodajanje teh slik v zbirko
sl[3]: Nimate dovoljenja za dodajanje teh slik v zbirko

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
sl[0]: Izbriši 1 sliko
sl[1]: Izbriši %(counter)s sliki
sl[2]: Izbriši %(counter)s slike
sl[3]: Izbriši %(counter)s slike

en: Delete images
sl: Izbriši slike

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to sliko?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te dve slike?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te slike?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te slike?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
sl[0]: Uporabljeno %(usage_count)s  krat
sl[1]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[2]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[3]: Uporabljeno %(usage_count)s krat

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
sl[0]: Nimate dovoljenja za brisanje te slike
sl[1]: Nimate dovoljenja za brisanje teh slik
sl[2]: Nimate dovoljenja za brisanje teh slik
sl[3]: Nimate dovoljenja za brisanje teh slik

en: Yes, delete
sl: Da, izbriši

en: No, don't delete
sl: Ne, ne izbriši

en: Popular tags
sl: Priljubljene oznake

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
sl: Nalaganje uspešno. Vendar se zdi, da je vaša nova slika dvojnik obstoječe slike. Lahko ga izbrišete, če slike ne potrebujete.

en: Existing
sl: Obstoječ

en: New
sl: Nov

en: Use new image
sl: Uporabi novo sliko

en: Use existing and delete new
sl: Uporabi obstoječe in izbriši novo

en: Latest images
sl: Zadnje slike

en: Select %(title)s
sl: Izberite %(title)s

en: You haven't uploaded any images in this collection.
sl: V to zbirko niste naložili nobene slike.

en: You haven't uploaded any images.
sl: Naložili niste nobene datoteke. Zakaj je ne bi naložili sedaj?

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
sl: Zakaj ne bi <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>enega naložili zdaj</a>?

en: Choose a format
sl: Izberite obliko zapisa

en: Insert image
sl: Vstavi sliko

en: Change image file:
sl: Spremeni datoteko slike:

en: Add an image
sl: Dodaj sliko

en: Uploading…
sl: Nalagam...

en: Upload
sl: Prenos

en: Keep new image
sl: Ohrani novo sliko

en: Delete new image
sl: Izbriši novo sliko

en: Image focal point
sl: Fokalna točka slike

en: URL Generator
sl: Generator URL

en: Focal point
sl: Fokalna točka

en: (optional)
sl: (neobvezno)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
sl: Da označiš najbolj pomemben del slike, z miško povleci polje čez zgornjo sliko.

en: Current focal point shown
sl: Prikazana trenutna fokalna točka

en: Remove focal area
sl: Odstrani fokalno točko

en: Max dimensions
sl: Največje dimenzije

en: Filesize
sl: Velikost

en: File not found
sl: Datoteka ne obstaja

en: Usage
sl: Uporaba

en: Sort by
sl: Razvrsti po

en: Select all images in listing
sl: Izberite vse slike na seznamu

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
sl: Žal ni slike, ki bi ustrezala "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
sl: V to zbirko niste naložili nobene slike. Zakaj ne bi <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">enega naložili zdaj</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
sl: Naložili niste nobene datoteke. Zakaj je <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">ne bi naložili sedaj</a>?

en: Preview
sl: Predogled

en: Image URL
sl: URL naslov slike

en: Copy URL
sl: Kopiraj URL

en: Copied to clipboard
sl: Kopirano v odložišče

en: Copying to clipboard failed
sl: Kopiranje v odložišče ni uspelo

en: Add multiple images
sl: Dodaj več slik

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
sl: Povlecite in spustite slike v tem delu za takojšnji prenos.

en: Or choose from your computer
sl: Ali izberite dokument iz vašega računalnika

en: Add to collection:
sl: Dodaj v zbirko:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
sl: Prenos je uspel. Sliko lahko, če je potrebno, opremite z bolj ustreznim nazivom. Sliko lahko tudi popolnoma izbrišete, v kolikor prenos ni bil potreben.

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
sl: Nalaganje uspešno. Zdi se, da je vaša nova slika dvojnik obstoječe slike. Sliko lahko izbrišete, če je ne potrebujete.

en: Sorry, upload failed.
sl: Prenos žal ni uspel.

en: Server Error
sl: Napaka na strežniku

en: Report this error to your website administrator with the following information:
sl: O tej napaki obvestite skrbnika spletnega mesta z naslednjimi informacijami:

en: Image updated.
sl: Slika posodobljena.

en: Image permissions
sl: Dovoljenja slike

en: Add an image permission
sl: Dodaj dovoljenje slike

en: Tags
sl: Oznake

en: Tag
sl: Oznaka

en: Add tags to the selected images
sl: Izbranim slikam dodajte oznake

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
sl[0]: %(num_parent_objects)d sliki so bile dodane nove oznake
sl[1]: %(num_parent_objects)d slikama so bile dodane nove oznake
sl[2]: %(num_parent_objects)d slikam so bile dodane nove oznake
sl[3]: %(num_parent_objects)d slikam so bile dodane nove oznake

en: Add to collection
sl: Dodaj v zbirko

en: Add selected images to collection
sl: Dodajte izbrane slike v zbirko

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
sl[0]: %(num_parent_objects)d slika je bila dodana v %(collection)s
sl[1]: %(num_parent_objects)d sliki sta bili dodani v %(collection)s
sl[2]: %(num_parent_objects)d slik je bilo dodanih v %(collection)s
sl[3]: %(num_parent_objects)d slik je bilo dodanih v %(collection)s

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete selected images
sl: Izbriši izbrane slike

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
sl[0]: %(num_parent_objects)d slika je bila izbrisana
sl[1]: %(num_parent_objects)d sliki so bili izbrisani
sl[2]: %(num_parent_objects)d slike so bile izbrisane
sl[3]: %(num_parent_objects)d slike so bile izbrisane

en: Choose an image
sl: Izberi sliko

en: Choose another image
sl: Izberite drugo sliko

en: Edit this image
sl: Uredi sliko

en: Newest
sl: Najnovejša

en: Oldest
sl: Najstarejši

en: Title: (A -> Z)
sl: Naslov: (A -> Ž)

en: Title: (Z -> A)
sl: Naslov: (Z -> A)

en: File size: (low to high)
sl: Velikost datoteke: (od majhne do velike)

en: File size: (high to low)
sl: Velikost datoteke: (od velike proti majhni)

en: Images
sl: Slike

en: The image could not be saved due to errors.
sl: Slike, zaradi napak, ni bilo možno shraniti.

en: Image '%(image_title)s' updated.
sl: Slika '%(image_title)s' posodobljena.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
sl: Datoteke ni bilo možno najti. Spremenite izvorno datoteko, ali izbrišite sliko

en: Delete image
sl: Izbriši sliko

en: Image '%(image_title)s' deleted.
sl: Slike '%(image_title)s' izbrisana.

en: The image could not be created due to errors.
sl: Slike, zaradi napak, ni bilo možno ustvariti.

en: Image '%(image_title)s' added.
sl: Slika '%(image_title)s' dodana.

en: Add images
sl: Dodaj sliko

en: Image
sl: Slika

en: %(count)s image | %(count)s images
sl[0]: %(count)s slika
sl[1]: %(count)s sliki
sl[2]: %(count)s slike
sl[3]: %(count)s slik

en: Change image
sl: Spremeni sliko
