Wagtail - en to ug translation catalogue (146 entries)

en: Wagtail images
ug: Wagtail سۈرەت

en: Image is decorative
ug: سۈرەت زىننەتلەنگەن

en: Alt text
ug: ئالماشتۇرىدىغان تېكىست

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
ug: سۈرەتنىڭ ئالماشتۇرىدىغان تېكىسىنى قوشۇڭ ياكى ئۇنىڭغا زىننەت بەلگىسى سېلىڭ

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
ug: قوللايدىغان پىچىم: %(supported_formats)s. ئەڭ چوڭ ھۆججەت چوڭلۇقى: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
ug: قوللايدىغان پىچىم: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
ug: قوللايدىغان سۈرەت پىچىمى ئەمەس. قوللايدىغان پىچىم: %(supported_formats)s.

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
ug: ئىناۋەتلىك .%(extension)s سۈرەت ئەمەس. كېڭەيتىلمە ھۆججەت پىچىمى (%(image_format)s) غا ماس كەلمەيدۇ

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
ug: بۇ ھۆججەت بەك چوڭ (%(file_size)s). ئەڭ چوڭ ھۆججەت چوڭلۇقى %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
ug: بۇ ھۆججەتتە بەك كۆپ پىكسېل (%(num_pixels)s) بار. ئەڭ يۇقىرى پىكسېل %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
ug: بۇ ھۆججەت بەك چوڭ. ئەڭ چوڭ ھۆججەت چوڭلۇقى %(max_filesize)s.

en: Full width
ug: تولۇق كەڭلىك

en: Left-aligned
ug: سولغا توغرىلا

en: Right-aligned
ug: ئوڭغا توغرىلا

en: Collection
ug: توپلام

en: Format
ug: پىچىم

en: Filter
ug: سۈزگۈچ

en: Original size
ug: ئەسلى چوڭلۇقى

en: Resize to width
ug: كەڭلىككە ماسلاشتۇر

en: Resize to height
ug: ئېگىزلىككە ماسلاشتۇر

en: Resize to min
ug: ئەڭ كىچىك چوڭلۇققا ماسلاشتۇر

en: Resize to max
ug: ئەڭ چوڭ چوڭلۇققا ماسلاشتۇر

en: Resize to fill
ug: تولدۇرۇشقا ماسلاشتۇر

en: Width
ug: كەڭلىك

en: Height
ug: ئېگىزلىك

en: Closeness
ug: يېقىنلىق

en: Add
ug: قوش

en: Add/edit images you own
ug: سۈرەتلىرىڭىزنى قوشۇپ/تەھرىرلەيدۇ

en: Edit
ug: تەھرىر

en: Edit any image
ug: ھەر قانداق سۈرەتنى تەھرىرلەيدۇ

en: Choose
ug: تاللا

en: Select images in choosers
ug: تاللىغۇچتا سۈرەت تاللىنىدۇ

en: title
ug: ماۋزۇ

en: file
ug: ھۆججەت

en: description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: width
ug: كەڭلىك

en: height
ug: ئېگىزلىك

en: created at
ug: قۇرۇلغان ۋاقتى

en: uploaded by user
ug: ئىشلەتكۈچى يۈكلىگەن

en: tags
ug: بەلگە

en: image
ug: سۈرەت

en: images
ug: سۈرەت

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
ug[0]: 1 سۈرەتكە بەلگە قوشىدۇ
ug[1]: %(counter)s سۈرەتكە بەلگە قوشىدۇ

en: Add tags to images
ug: سۈرەتكە بەلگە قوشىدۇ

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
ug[0]: تۆۋەندىكى سۈرەتكە راستتىنلا بەلگە قوشامسىز؟
ug[1]: تۆۋەندىكى سۈرەتكە راستتىنلا بەلگە قوشامسىز؟

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
ug[0]: بۇ سۈرەتكە بەلگە قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ پۈتۈككە بەلگە قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, add
ug: ھەئە، قوش

en: No, don't add
ug: ياق، قوشما

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
ug[0]: يېڭى توپلامغا 1 سۈرەت قوشىدۇ
ug[1]: يېڭى توپلامغا %(counter)s سۈرەت قوشىدۇ

en: Add images to collection
ug: سۈرەتنى توپلامغا قوشىدۇ

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
ug[0]: تاللىغان توپلامغا تۆۋەندىكى سۈرەتنى راستتىنلا قوشامسىز؟
ug[1]: تاللىغان توپلامغا تۆۋەندىكى سۈرەتنى راستتىنلا قوشامسىز؟

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
ug[0]: توپلامغا بۇ سۈرەتنى قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: توپلامغا بۇ سۈرەتنى قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
ug[0]: 1 سۈرەت ئۆچۈر
ug[1]: %(counter)s سۈرەت ئۆچۈر

en: Delete images
ug: سۈرەت ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
ug[0]: بۇ سۈرەتنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟
ug[1]: بۇ سۈرەتنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
ug[0]: %(usage_count)s قېتىم ئىشلىتىلدى
ug[1]: %(usage_count)s قېتىم ئىشلىتىلدى

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
ug[0]: بۇ  سۈرەتنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ  سۈرەتنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, delete
ug: ھەئە، ئۆچۈر

en: No, don't delete
ug: ياق، ئۆچۈرمە

en: Popular tags
ug: ئاۋات بەلگىلەر

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك يۈكلەندى. شۇنداقتىمۇ، يېڭى سۈرىتىڭىز مەۋجۇت سۈرەتنىڭ كۆپەيتىلگەن نۇسخىسىدەك قىلىدۇ. ئەگەر لازىم بولمىسا ئۇنى ئۆچۈرۈۋېتەلەيسىز.

en: Existing
ug: مەۋجۇت

en: New
ug: يېڭى

en: Use new image
ug: يېڭى سۈرەتنى ئىشلەت

en: Use existing and delete new
ug: مەۋجۇتنى ئىشلىتىپ يېڭىنى ئۆچۈرىدۇ

en: Latest images
ug: ئاخىرقى سۈرەت

en: Select %(title)s
ug: %(title)s تاللىنىدۇ

en: You haven't uploaded any images in this collection.
ug: سىز بۇ توپلامغا ھېچقانداق سۈرەت يۈكلىمىدىڭىز.

en: You haven't uploaded any images.
ug: سىز ھېچقانداق سۈرەت يۈكلىمىدىڭىز.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
ug: نېمىشقا <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>ھازىر بىرنى يۈكلە</a>مەيسىز؟

en: Choose a format
ug: پىچىم تاللىنىدۇ

en: Insert image
ug: سۈرەت قىستۇر

en: %(total)s Image <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Images <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
ug[0]: %(total)s سۈرەت <span class="w-sr-only">%(site_name)s دا قۇرۇلدى</span>
ug[1]: %(total)s سۈرەت<span class="w-sr-only"> %(site_name)s دا قۇرۇلدى</span>

en: Change image file:
ug: سۈرەت ھۆججەتنى ئالماشتۇرۇش:

en: Add an image
ug: بىر سۈرەت قوشىدۇ

en: Uploading…
ug: يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Upload
ug: يۈكلە

en: Keep new image
ug: يېڭى سۈرەتنى ساقلاپ قال

en: Delete new image
ug: يېڭى سۈرەتنى ئۆچۈر

en: Image focal point
ug: سۈرەتنىڭ فوكۇس نۇقتىسى

en: URL Generator
ug: تور ئادرېس ھاسىللىغۇچ

en: Focal point
ug: فوكۇس نۇقتىسى

en: (optional)
ug: (تاللاشچان)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
ug: بۇ سۈرەتنىڭ ئەڭ مۇھىم رايونىغا ئېنىقلىما بېرىش ئۈچۈن، قۇتىنى ئۈستىدىكى سۈرەتكە سۆرەڭ.

en: Current focal point shown
ug: نۆۋەتتىكى فوكۇس نۇقتىسى كۆرۈندى

en: Remove focal area
ug: فوكۇس رايونىنى چىقىرىۋەت

en: Max dimensions
ug: ئەڭ چوڭ ئۆلچىمى

en: Filesize
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى

en: File not found
ug: ھۆججەت تېپىلمىدى

en: Usage
ug: ئىشلىتىلىشى

en: Sort by
ug: تەرتىپى

en: Select all images in listing
ug: تىزىمدىكى ھەممە سۈرەتنى تاللايدۇ

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
ug: كەچۈرۈڭ، ھېچقانداق سۈرەت «<em>%(query_string)s</em>» غا ماس كەلمىدى

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
ug: سىز بۇ توپلامغا ھېچقانداق سۈرەت يۈكلىمىدىڭىز. نېمىشقا <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">ھازىر بىرنى يۈكلە</a>مەيسىز؟

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
ug: ھېچقانداق سۈرەت يۈكلىمىدىڭىز. نېمىشقا <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">ھازىر بىرنى يۈكلە</a>مەيسىز؟

en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

en: URL
ug: تور ئادرېسى

en: Image URL
ug: سۈرەت تور ئادرېسى

en: Copy URL
ug: تور ئادرېسىنى كۆچۈر

en: Copied to clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى

en: Copying to clipboard failed
ug: چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرەلمىدى

en: Add multiple images
ug: كۆپ سۈرەت قوش

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
ug: سۈرەت بۇ دائىرىگە سۆرەپ تاشلانسا تېزلا يۈكلىنىدۇ.

en: Or choose from your computer
ug: ياكى كومپيۇتېرىڭىزدىن تاللاڭ

en: Add to collection:
ug: توپلامغا قوشۇش:

en: Please provide an image description to comply with best practices for accessibility.
ug: ئەڭ ياخشى زىيارەتچانلىق تەسىراتىغا ئېرىشىش ئۈچۈن سۈرەتنىڭ چۈشەندۈرۈشىنى تەمىنلەڭ.

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
ug: يۈكلەش مۇۋەپپەقىيەتلىك. ئەگەر زۆرۈر بولسا بۇ سۈرەتنى تېخىمۇ مۇۋاپىق ماۋزۇ بىلەن يېڭىلاڭ. ئەگەر يۈكلەش زۆرۈر بولمىسا، سۈرەتنى پۈتۈنلەي ئۆچۈرەلەيسىز.

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك يۈكلەندى. شۇنداقتىمۇ، يېڭى سۈرىتىڭىز مەۋجۇت سۈرەتنىڭ كۆپەيتىلگەن نۇسخىسىدەك قىلىدۇ. ئەگەر لازىم بولمىسا ئۇنى ئۆچۈرۈۋېتەلەيسىز.

en: Sorry, upload failed.
ug: كەچۈرۈڭ، يۈكلىيەلمىدى.

en: Server Error
ug: مۇلازىمېتىر خاتالىقى

en: Report this error to your website administrator with the following information:
ug: بۇ خاتالىقنى تۆۋەندىكى ئۇچۇرنى قوشۇپ تور بېكەت باشقۇرغۇچىڭىزغا دوكلات قىلىڭ:

en: Image updated.
ug: سۈرەت يېڭىلاندى.

en: Image permissions
ug: سۈرەت ئىجازىتى

en: Add an image permission
ug: سۈرەت ئىجازىتى قوشىدۇ

en: Tags
ug: بەلگە

en: Tag
ug: بەلگە

en: Add tags to the selected images
ug: تاللىغان سۈرەتكە بەلگە قوشىدۇ

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
ug[0]: %(num_parent_objects)d سۈرەتكە يېڭى بەلگە قوشۇلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d سۈرەتكە يېڭى بەلگە قوشۇلدى

en: Add to collection
ug: توپلامغا قوش

en: Add selected images to collection
ug: تاللانغان سۈرەتنى توپلامغا قوشىدۇ

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
ug[0]: %(num_parent_objects)d سۈرەت %(collection)s غا قوشۇلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d سۈرەت %(collection)s غا قوشۇلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Delete selected images
ug: تاللانغان سۈرەتنى ئۆچۈر

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
ug[0]: %(num_parent_objects)d سۈرەت ئۆچۈرۈلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d سۈرەت ئۆچۈرۈلدى

en: Choose an image
ug: سۈرەت تاللىنىدۇ

en: Choose another image
ug: باشقا سۈرەت تاللىنىدۇ

en: Edit this image
ug: سۈرەت تەھرىرلەيدۇ

en: Newest
ug: ئەڭ يېڭى

en: Oldest
ug: ئەڭ كونا

en: Title: (A -> Z)
ug: ماۋزۇ (A -> Z)

en: Title: (Z -> A)
ug: ماۋزۇ (Z -> A)

en: File size: (low to high)
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى: (كىچىكتىن چوڭغا)

en: File size: (high to low)
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى: (چوڭدىن كىچىككە)

en: Images
ug: سۈرەت

en: The image could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن سۈرەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Image '%(image_title)s' updated.
ug: «%(image_title)s» سۈرەت يېڭىلاندى.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
ug: مەنبە ھۆججەتنى تاپالمىدى. مەنبەنى ئۆزگەرتىڭ ياكى سۈرەتنى ئۆچۈرۈڭ.

en: Generate URL
ug: تور ئادرېسى ھاسىللايدۇ

en: Delete image
ug: سۈرەت ئۆچۈر

en: Image '%(image_title)s' deleted.
ug: «%(image_title)s» سۈرەت ئۆچۈرۈلدى.

en: The image could not be created due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن سۈرەتنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Image '%(image_title)s' added.
ug: «%(image_title)s» سۈرەت قوشۇلدى.

en: Add images
ug: سۈرەت قوش

en: Image
ug: سۈرەت

en: %(count)s image | %(count)s images
ug[0]: %(count)s سۈرەت
ug[1]: %(count)s سۈرەت

en: Change image
ug: سۈرەت ئۆزگەرت
