Wagtail - en to uk translation catalogue (137 entries)

en: %(count)s image | %(count)s images
uk[0]: %(count)s зображення
uk[1]: %(count)s зображення
uk[2]: %(count)s зображень
uk[3]: %(count)s зображень

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
uk[0]: %(num_parent_objects)d зображення було додано до %(collection)s
uk[1]: %(num_parent_objects)d зображення було додано до %(collection)s
uk[2]: %(num_parent_objects)d зображень було додано до %(collection)s
uk[3]: %(num_parent_objects)d зображень було додано до %(collection)s

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
uk[0]: %(num_parent_objects)d зображення було видалено
uk[1]: %(num_parent_objects)d зображення було видалено
uk[2]: %(num_parent_objects)d зображень було видалено
uk[3]: %(num_parent_objects)d зображень було видалено

en: (optional)
uk: (необов'язково)

en: Add
uk: Додати

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
uk[0]: Додати 1 зображення в нову колекцію
uk[1]: Додати %(counter)s зображення в нову колекцію
uk[2]: Додати %(counter)s зображень в нову колекцію
uk[3]: Додати %(counter)s зображеннь в нову колекцію

en: Add an image
uk: Додати зображення

en: Add an image permission
uk: Додати дозвіл для зображення

en: Add images
uk: Додати зображення

en: Add images to collection
uk: Додати зображення до колекції

en: Add multiple images
uk: Додати декілька зображень

en: Add selected images to collection
uk: Додати зображення до коллекції

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
uk[0]: Додати теги до 1-го зображення
uk[1]: Додати теги до %(counter)s-х зображеннь
uk[2]: Додати теги до %(counter)s зображень
uk[3]: Додати теги до %(counter)s зображень

en: Add tags to images
uk: Додати теги до зображень

en: Add tags to the selected images
uk: Додати теги до обраних зображень

en: Add to collection
uk: Додати до коллекції

en: Add to collection:
uk: Додати до колекції:

en: Add/edit images you own
uk: Додати/редагувати зображення, які ви володієте

en: Alt text
uk: Альтернатиний текст

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
uk[0]: Ви певні, що бажаєте додати наступне зображення до колекції?
uk[1]: Ви певні, що бажаєте додати наступні зображення до колекції?
uk[2]: Ви певні, що бажаєте додати наступні зображення до колекції?
uk[3]: Ви певні, що бажаєте додати наступні зображення до колекції?

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
uk[0]: Ви впевнені, що ви бажаєте видалити це зображення?
uk[1]: Ви впевнені, що ви бажаєте видалити ці зображення?
uk[2]: Ви впевнені, що ви бажаєте видалити ці зображення?
uk[3]: Ви впевнені, що ви бажаєте видалити ці зображення?

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
uk[0]: Ви певні що маєте додати тег до наступного зображення?
uk[1]: Ви певні що маєте додати тег до наступних зображень?
uk[2]: Ви певні що маєте додати тег до наступних зображень?
uk[3]: Ви певні що маєте додати тег до наступних зображень?

en: Change image
uk: Змінити зображення

en: Change image file:
uk: Поміняти файл зображення:

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose a format
uk: Оберіть формат

en: Choose an image
uk: Оберіть зображення

en: Choose another image
uk: Оберіть інше зображення

en: Closeness
uk: Точність

en: Collection
uk: Колекція

en: Current focal point shown
uk: Показано поточний фокус

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
uk[0]: Видалити 1 зображення
uk[1]: Видалити %(counter)s зображення
uk[2]: Видалити %(counter)s зображень
uk[3]: Видалити %(counter)s зображень

en: Delete image
uk: Видалити зображення

en: Delete images
uk: Видалити зображення

en: Delete new image
uk: Видалити нове зображення

en: Delete selected images
uk: Видалити обрані зображення

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
uk: Схопіть та потягніть зображення у цю область, щоб надіслати їх негайно.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit any image
uk: Редагувати будь-яке зображення

en: Edit this image
uk: Редагувати зображення

en: Existing
uk: Існуючі

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: File size: (high to low)
uk: Розмір файлу: (від більших до менших)

en: File size: (low to high)
uk: Розмір файлу: (від менших до більших)

en: Filesize
uk: Розмір файлу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Focal point
uk: Фокус

en: Format
uk: Формат

en: Full width
uk: Повна довжина

en: Height
uk: Висота

en: Image
uk: Зображення

en: Image '%(image_title)s' added.
uk: Зображення '%(image_title)s' додано.

en: Image '%(image_title)s' deleted.
uk: Зображення '%(image_title)s' видалено.

en: Image '%(image_title)s' updated.
uk: Зображення '%(image_title)s' оновлено.

en: Image focal point
uk: Фокальна точка зображення

en: Image is decorative
uk: Зображення декоративне

en: Image permissions
uk: Дозволи для зображення

en: Image updated.
uk: Зображення оновлено.

en: Images
uk: Зображення

en: Insert image
uk: Вставити зображення

en: Keep new image
uk: Зберегти нове зображення

en: Latest images
uk: Останні зображення

en: Left-aligned
uk: Вирівняний по лівому краю

en: Max dimensions
uk: Максимальні розміри

en: New
uk: Новий

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
uk[0]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d зображенням
uk[1]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d зображеннями
uk[2]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d зображеннями
uk[3]: Нові теги були закріплено за %(num_parent_objects)d зображеннями

en: Newest
uk: Найновіші

en: No, don't add
uk: Ні, не додавати

en: No, don't delete
uk: Ні, не видаляти

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
uk: Зображення має формат, що не підтримується. Підтримувані формати: %(supported_formats)s.

en: Oldest
uk: Найстаріші

en: Or choose from your computer
uk: Чи оберіть з вашого комп'ютера

en: Original size
uk: Оригінальний розмір

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
uk: Будь ласка, додайте текст до свого зображення або позначте його як декоративне

en: Popular tags
uk: Популярні теги

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Remove focal area
uk: Прибрати фокус

en: Report this error to your website administrator with the following information:
uk: Надіслати цю помилку адміністратору сайту з наступною інформацією:

en: Resize to fill
uk: Заповнити

en: Resize to height
uk: Змінити висоту

en: Resize to max
uk: Змінити розмір на максимальний

en: Resize to min
uk: Мінімізувати

en: Resize to width
uk: Змінити довжину

en: Right-aligned
uk: Вирівняний по правому краю

en: Select %(title)s
uk: Вибрати %(title)s

en: Select all images in listing
uk: Обрати всі зображення у списку

en: Select images in choosers
uk: Вибирати зображення у селекторах

en: Server Error
uk: Помилка сервера

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
uk: Вибачте, жодне зображення не відповідає "<em>%(query_string)s</em>"

en: Sorry, upload failed.
uk: Вибачте, надсилання зазнало невдачі.

en: Sort by
uk: Сотрувати за

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
uk: Підтримувані формати: %(supported_formats)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
uk: Підтримувані формати: %(supported_formats)s. Максимальний розмір файлу: %(max_upload_size)s.

en: Tag
uk: Тег

en: Tags
uk: Теги

en: The image could not be created due to errors.
uk: Зображення не можна створити через помилки.

en: The image could not be saved due to errors.
uk: Це зображення не можна зберегти через помилки

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
uk: Джерело зображення відсутнє. Будь ласка, змініть джерело або видаліть зображення.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
uk: Цей файл має занадто багато пікселів (%(num_pixels)s). Максимальний кількість пікселів %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
uk: Цей файл занадто великий (%(file_size)s). Максимальний розмір файлу %(max_filesize)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
uk: Цей файл є занадто великим. Максимальний розмір файлу %(max_filesize)s.

en: Title: (A -> Z)
uk: Заголовок: (А -> Я)

en: Title: (Z -> A)
uk: Заголовок: (Я -> А)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
uk: Щоб позначити найбільш важливий регіон цього зображення, перетягніть рамку на картинці вище.

en: URL Generator
uk: Генератор URL

en: Upload
uk: Надіслати

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
uk: Надсилання успішне. Проте схоже, що ваше нове зображення є дублікатом уже існуючого. Ви можете видалити його, якщо воно непотрібне

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
uk: Надсилання успішне. Проте схоже, що ваше нове зображення є дублікатом вже існуючого. Ви можете видалити його, якщо воно не потрібне

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
uk: Надсилання успішне. Будь ласка, у разі необхідності оновіть заголовок для цього зображення. Ви також можете повністю видалити це зображення, якщо надсилання не було потрібне.

en: Uploading…
uk: Йде надсилання...

en: Usage
uk: Використання

en: Use existing and delete new
uk: Використати існуюче і видалити нове

en: Use new image
uk: Використати нове зображення

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
uk[0]: Використано %(usage_count)s раз
uk[1]: Використано %(usage_count)s разів
uk[2]: Використано %(usage_count)s разів
uk[3]: Використано %(usage_count)s разів

en: Wagtail images
uk: Зображення Wagtail

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
uk: Чому б не <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>завантажити якесь зараз</a>?

en: Width
uk: Довжина

en: Yes, add
uk: Так, додати

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
uk[0]: Вам не дозволено додавати теги до цього зображення
uk[1]: Вам не дозволено додавати теги до цих зображень
uk[2]: Вам не дозволено додавати теги до цих зображень
uk[3]: Вам не дозволено додавати теги до цих зображень

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
uk[0]: Вам не дозволено додавати це зображення до колекції
uk[1]: Вам не дозволено додавати ці зображення до колекції
uk[2]: Вам не дозволено додавати ці зображення до колекції
uk[3]: Вам не дозволено додавати ці зображення до колекції

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
uk[0]: Вам не дозволено видаляти це зображення
uk[1]: Вам не дозволено видаляти ці зображення
uk[2]: Вам не дозволено видаляти ці зображення
uk[3]: Вам не дозволено видаляти ці зображення

en: You haven't uploaded any images in this collection.
uk: Ви ще не надіслали жодних зображень у цю колекцію

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
uk: Ви не завантажили жодного зображення до колекції. Чому б <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">не завантажити якесь зараз</a>?

en: You haven't uploaded any images.
uk: Ви не надіслали жодних зображень

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
uk: Ви не завантажили жодного зображення. Чому б <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">не завантажити якесь зараз</a>?

en: created at
uk: створено о

en: description
uk: опис

en: file
uk: файл

en: height
uk: висоат

en: image
uk: зображення

en: images
uk: зображення

en: tags
uk: теги

en: title
uk: заголовок

en: uploaded by user
uk: надіслано користувачем

en: width
uk: довжина
