Wagtail - en to fa translation catalogue (104 entries)

en: The minimum number of items is %(min_num)d
fa: کمترین تعداد آیتم ها %(min_num)d مورد است

en: The maximum number of items is %(max_num)d
fa: حداکثر تعداد آیتم ها %(max_num)d مورد میباشد

en: Move up
fa: حرکت به بالا

en: Move down
fa: حرکت به پایین

en: Drag
fa: کشیدن

en: Delete
fa: حذف

en: Add
fa: افزودن

en: This block has no options.
fa: این قطعه هیچ گزینه ای ندارد.

en: This field is required.
fa: این فیلد لازم است.

en: Password
fa: رمزعبور

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
fa: رمزعبور وارد شده درست نیست. لطفا مجددا سعی کنید.

en: Comment
fa: نظر

en: Locked
fa: قفل شده

en: Unlocked
fa: گشوده

en: live
fa: زنده

en: has unpublished changes
fa: حاوی تغییر منتشرنشده

en: first published at
fa: انتشار نخست در

en: last published at
fa: انتشار قبلی در

en: go live date/time
fa: تاریخ/ساعت تبدیل به زنده

en: expiry date/time
fa: تاریخ/ساعت انقضا

en: expired
fa: انقضا یافته

en: scheduled
fa: برنامه‌ریزی شده

en: draft
fa: پیشنویس

en: live + draft
fa: زنده + پیشنویس

en: Default
fa: پیشفرض

en: locked
fa: قفل شده

en: Add/edit pages you own
fa: افزودن/ویرایش صفحه های خودتان

en: Bulk delete
fa: حذف فله‌ای

en: Delete pages with children
fa: حذف صفحه ها با زیرصفحه ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit any page
fa: ویرایش صفحه

en: Lock
fa: قفل

en: Publish
fa: انتشار

en: Publish any page
fa: انتشار هر صفحه ای

en: Unlock
fa: حذف قفل

en: title
fa: عنوان

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
fa: عنوان صفحه که میخواهید به صورت عمومی دیده شود

en: slug
fa: اسلاگ

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
fa: نام صفحه که در نشانی اینترنتی می‌آید. مثلا http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: content type
fa: نوع محتوا

en: URL path
fa: مسیر نشانی

en: owner
fa: مالک

en: show in menus
fa: نمایش در منوها

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
fa: این که آیا یک لینک به این صفحه در منوهای ساخته شده بصورت خودکار نمایش داده می‌شود یا نه

en: latest revision created at
fa: آخرین بازبینی ایجاد شده در

en: For search engines
fa: برای موتور های جست و جو

en: For site menus
fa: برای منو های سایت

en: page
fa: صفحه

en: pages
fa: صفحه ها

en: created at
fa: ایجادشده در

en: user
fa: کاربر

en: content JSON
fa: محتوای JSON

en: approved go live at
fa: تایید انتقال به حالت زنده در

en: group
fa: گروه

en: permission
fa: مجوز

en: group page permission
fa: مجوز گروه صفحه

en: group page permissions
fa: مجوزهای صفحه گروه

en: page view restriction
fa: نمایش محدودیت صفحه

en: page view restrictions
fa: محدودیت های نمایش صفحه

en: name
fa: نام

en: groups
fa: گروه ها

en: Approve
fa: تایید

en: Not started
fa: شروع نشده

en: comments
fa: نظر ها

en: comment reply
fa: ثبت پاسخ

en: collection
fa: مجموعه

en: collection view restriction
fa: محدودیت دیدن مجموعه

en: collection view restrictions
fa: محدودیت‌های دیدن مجموعه

en: collections
fa: مجموعه ها

en: group collection permission
fa: مجوز مجموعه گروه

en: uploaded by user
fa: آپلود‌شده توسط کاربر

en: hostname
fa: نام میزبان

en: port
fa: پورت

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
fa: این مقدار را به چیزی غیر از 80 تغییر دهید اگر میخواهید شماره پورت در نشانی بیاید. (برای مثال پورت 8000). تاثیری بر روی رفتار با درخواست ها نخواهد داشت (در نتیجه port forwarding همچنان کار خواهد کرد).

en: site name
fa: نام سایت

en: Human-readable name for the site.
fa: نام قابل فهم برای این سایت.

en: root page
fa: صفحه ریشه

en: is default site
fa: سایت پیش فرض

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
fa: اگر مثبت باشد، این سایت درخواست های متعلق به همه نام های میزبانی را که سایت خودشان را ندارند اداره می‌کند

en: site
fa: سایت

en: sites
fa: سایت ها

en: default
fa: پیشفرض

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
fa: %(hostname)s به عنوان نام پیشفرض سایت تنظیم شده. شما باید ابتدا آن را پیش از ذخیره این سایت به عنوان پیشفرض حذف کنید.

en: Public
fa: عمومی

en: Private, accessible to users in specific groups
fa: خصوصی، تنها برای اعضای گروه های خاصی قابل دسترسی است

en: view restriction
fa: دیدن محدودیت

en: view restrictions
fa: دیدن محدودیت‌ها

en: Log in
fa: ورود

en: Your username and password didn't match. Please try again.
fa: نام کاربری و رمزعبور شما با هم مطابقت ندارد. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
fa: حساب شما دسترسی لازم برای این صفحه را ندارد. برای عبور لطفا با کاربری که این دسترسی را دارد وارد شود.

en: Password required
fa: رمزعبور نیاز است

en: You need a password to access this page.
fa: برای دسترسی به این صفحه نیاز به رمزعبور دارید.

en: Continue
fa: ادامه

en: Create
fa: ساختن

en: Edited
fa: تصحیح شده

en: Unpublish
fa: لغو انتشار

en: Reject
fa: رد

en: Copy
fa: کپی

en: Move
fa: انتقال

en: Remove view restrictions
fa: برداشتن محدودیت های نمایش

en: Add comment
fa: افزودن نظر

en: Edit comment
fa: ویرایش نظر

en: Delete comment
fa: حذف نظر

en: Replied to a comment
fa: به یک نظر پاسخ داده
